Serie A 15/16 (2): Roma 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 18:22

Matko bosko tylko nie 352 :facepalm:


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 18:37

Byleby bez Padoina i Isli, a tak to możemy nawet 4-2-4 zagrać.

btw. daliście czadu z tymi emotkami :prochno:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 18:45

Pogba, jako regista, to opcja dająca jednak rozegranie na konkretnym poziomie. Nie mówię, że Szymek nie jest konkretnym chłopem, ale jego rozegranie najlepsze nie jest ;) Oczywiście tracimy wtedy Pogbę 'z przodu', ale z drugiej strony zagramy ze Sturaro i Pereyrą na b2b, a więc ludźmi, od których musimy już teraz wymagać gry na poziomie. Myślę, że w tym meczu nasze nowe nabytki z ostatnich dni zadebiutują. No i Dybala wejdzie za Mandzu ;)

Obstawiam 0-0, ale liczę na 3 pkt dla nas.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 19:27

Mozna stwierdzić że każde wejscie z ławki osłabia Rzymian, a u nas?

Potencjalne wejscie Dybala,Cuadrado,Alex Sandro daje kopa druzynie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 20:07

Druga część trylogii Maxa Alleriego. Po kasowym sukcesie "Drużyny z Berlina" czas na "Dwie wieże" - w rolach głównych Alvaro Morata i Mario Mandzukic :dance2:


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 20:16

Hypeman pisze:Druga część trylogii Maxa Alleriego. Po kasowym sukcesie "Drużyny z Berlina" czas na "Dwie wieże" - w rolach głównych Alvaro Morata i Mario Mandzukic :dance2:
W trzeciej części powróci Seba, Szwagier czy Conte? :)

Już raz mieliśmy tego typu 'sagę' pt 'Powrót Quaga' przy LM, 3 sezony temu, i starciu z Celticiem (jak to szybko zleciało).


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 20:32

Mehehehe pisze:Pogba, jako regista, to opcja dająca jednak rozegranie na konkretnym poziomie. Nie mówię, że Szymek nie jest konkretnym chłopem, ale jego rozegranie najlepsze nie jest ;) Oczywiście tracimy wtedy Pogbę 'z przodu', ale z drugiej strony zagramy ze Sturaro i Pereyrą na b2b
A przed meczem Udine twierdziłeś, że Pogba na cofniętym to zły pomysł :prochno: Chciałbym Cuadrado i Sandro w 3-5-2 do tego Dybala i Mandzukić


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 21:13

annihilator1988 pisze:
Mehehehe pisze:Pogba, jako regista, to opcja dająca jednak rozegranie na konkretnym poziomie. Nie mówię, że Szymek nie jest konkretnym chłopem, ale jego rozegranie najlepsze nie jest ;) Oczywiście tracimy wtedy Pogbę 'z przodu', ale z drugiej strony zagramy ze Sturaro i Pereyrą na b2b
A przed meczem Udine twierdziłeś, że Pogba na cofniętym to zły pomysł :prochno: Chciałbym Cuadrado i Sandro w 3-5-2 do tego Dybala i Mandzukić

I cały czas tak twierdzę ;) on gwarantuje jakiś poziom rozegrania. Ten poziom mieści się gdzieś pomiędzy Padoinem, a Marchisio. Jednak ustawienie Ośmiornicy na pozycji registy ogranicza jego wyjścia do przodu, bo zawsze musi być z tyłu akcji, gotowy do 'klepnięcia'. Lepszy regista Pogba, niż regista Padoin. Ale dla drużyny też lepszy Pogba b2b, niż regista. Już jest jasne? :ok:


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2015, 10:23

Akurat w tym meczu i z takim przeciwnikiem (chyba najgroźniejszy konkurent w walce o Scudetto) jestem zwolennikiem systemu 3:5:2....a właściwie 5:3:2, bo jest to bardzo defensywne ustawienie. Na przejęcie kontroli nad meczem nie mamy co liczyć, więc pozostaje obrona i gra kontrami. Co do składu, to dokonałbym kilka korekt. Zamiast Moraty (który jest świeżo po kontuzji i jego stan przygotowania jest jednak niewiadomą) plac gry dałbym Dybali, a Alvaro wpuściłbym na ostatnie 30 minut na podmęczonego rywala. Poza tym nasze skrzydła. Jeśli A. Sandro byłby w odpowiedniej dyspozycji, to wpuściłbym go w podstawie, zaś Cuadrado (podobnie jak Moratę) szykowałbym na końcówkę spotkania. To powinno wypalić.

Zobaczymy, jak poukłada to Allegri :snackgy:


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2015, 13:37

Dobrze zrozumiałem na konferencji Maxa, że jutro znowu zagra Padoin przed obrońcami?? Po co w ogóle jest potrzebna na pozycja skoro mamy lepszych zawodników żeby ustawić zespół inaczej, a nie bez końca ustawiać kogoś zamiast Pirlo.. :doh:


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2015, 13:47

Nie ch przyjdzie Draxler i zacznijmy grac tym 4-3-1-2 albo wprowadzmy 4-3-2-1 (jak pisal Jakku1) bo ja zygam juz tym 3-5-2...jeszcze z Padoinem :doh:


Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2015, 13:53

Ja rozumiem, że Evra to Evra, no ale gdzie Sandro? Zbłaźniliśmy się tydzień temu z Udine no to może najwyższa pora trochę zacząć polegać na nowych nabytkach. Dybala i Cuadrado też powinni wejść dość wcześnie, szczególnie ten pierwszy.

Całe szczęście jednak, że Morata wraca i to o tyle co jestem spokojniejszy :)


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2015, 13:58

Paweljuve2006 pisze:Dobrze zrozumiałem na konferencji Maxa, że jutro znowu zagra Padoin przed obrońcami?? Po co w ogóle jest potrzebna na pozycja skoro mamy lepszych zawodników żeby ustawić zespół inaczej, a nie bez końca ustawiać kogoś zamiast Pirlo.. :doh:
Boże znowu? Trzech nominalnych środkowych obrońców, boczni obrońcy też raczej bardziej defensywni niż ofensywni. A na dodatek jeden z pomocników też bardziej usposobiony defensywnie? Czyli de facto 6 zawodników defensywnych zawodników. Słabo to widzę..


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2015, 14:02

Feeps pisze:Ja rozumiem, że Evra to Evra, no ale gdzie Sandro? Zbłaźniliśmy się tydzień temu z Udine no to może najwyższa pora trochę zacząć polegać na nowych nabytkach.
I akurat Sandro za Evre to jest klucz do sukcesu. Pozdro.

Jeżeli ma grać Padoin i ma on grać na środku pomocy (a wszystko na to wskazuje) to ja bym jednak był za 4-3-1-2:
Lichtsteiner - Bonucci - Chiellini - Evra
Sturaro - Padoin - Pogba
Pereyra
Mandzukic - Dybala
A bym był za tym ponieważ mamy wtedy więcej opcji w środku pomocy.


Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2015, 14:11

szczypek pisze:
Feeps pisze:Ja rozumiem, że Evra to Evra, no ale gdzie Sandro? Zbłaźniliśmy się tydzień temu z Udine no to może najwyższa pora trochę zacząć polegać na nowych nabytkach.
I akurat Sandro za Evre to jest klucz do sukcesu. Pozdro.
Niekoniecznie Sandro sam w sobie, ale jakakolwiek zmiana. Rozumiem, że Allegri chce powoli wprowadzać nowych do zespołu, no ale ja z miłą chęcią już bym ich zobaczył, Mandzu nie liczę. No i szkoda, że nie ma Markiza i Khediry, bo mi się ten środek z Padoinem i Sturaro od pierwszej minuty nie podoba.


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
Zablokowany