Serie A 15/16 (1): JUVENTUS 0-1 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
kubik123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2015
Posty: 33
Rejestracja: 04 maja 2015

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2015, 15:47

Ja jestem w tym momencie na Chorwacji i mi tez nie odpala Eleven Sports nie wiem czemu jest opcja jakiegos lepszego ogladania lub jakis kanal Chorwacki czy tylko szukanie cos pokroju sopcastow...


Juve Storia Di Un Grande Amore...
rh

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 212
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2015, 16:37

Panowie Wam Tez na ipadzie even nice chodzi eleven sports? Kilka dni temp latalo :shock:


KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2015, 17:04

Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner, Pereyra, Padoin, Pogba, Evra, Mandzukic, Coman

Coman to jest jakaś nasza tajna broń? nic, trener wie lepiej :)


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2015, 17:10

KamilDeath pisze:Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner, Pereyra, Padoin, Pogba, Evra, Mandzukic, Coman

Coman to jest jakaś nasza tajna broń? nic, trener wie lepiej :)
Zastanawiam się co może stać za tym, że po powrocie z młodzieżowych Mistrzostw Europy, Coman stał się wręcz pewniakiem do pierwszego składu. Może rzeczywiście się rozwinął? Skłaniam się bardziej ku tej opcji, że nasi chcą dać młodemu trochę pewności siebie i satysfakcji. Wówczas Kingsley nie będzie miał podstaw by znowu narzekać. Chyba że chcą przetestować jego wartość rynkową i wystawiają go po to, by podbić cenę.


kubik123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2015
Posty: 33
Rejestracja: 04 maja 2015

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2015, 17:16

Najbardziej boli to ze odeszlo trzech podstawowych pilkarzy i tylko jeden nowy na razie gra... Ale czekamy na reszte:)


Juve Storia Di Un Grande Amore...
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2015, 17:17

Fajnie, że nowi są wprowadzani stopniowo. Z Lazio z nowych wyszedł tylko Mandżukić, teraz znowu tylko on, czyli nasz najbardziej doświadczony nowy nabytek. Myślę, że wystawianie Evry i Comana za A.Sandro i Dybalę będzie miało na celu zdjęcie presji z naszych nowych nabytków. Kosztowali wiele i presja jest na nich ogromna. A tak, dajemy im więcej czasu na łagodne wprowadzenie do drużyny. Nie zdziwiłbym się, jakbyśmy z Romą znowu zaczynali z A.Sandro i Dybalą na ławce.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2015, 17:17

Dybala kontuzja, że Coman w składzie?!


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2015, 17:19

Delikatnie mówiąc irytuje mnie wystawianie Comana w pierwszej 11, chłopak nic póki co nie pokazał a blokuje miejsce dużo lepszemu Dybali :-?

Wyczuwam podobny scenariusz jak w meczu o Superpuchar.


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2015, 17:20

Ja Comana za cenę, która pojawiała się w mediach (patrz: 15 mln euro) bardzo chętnie bym oddał. Chłopak dostał taką liczbę minut o jakiej większość kopaczy w jego wieku mogłaby tylko pomarzyć w kontekście Juventusu, a i tak nic wielkiego nie pokazał. Nie widzę go w tym klubie, ale oczywiście mam nadzieję, że dzisiaj przytemperuje mój pesymizm i przyczyni się w dużym stopniu do zdobycia 3 punktów.
Ostatnio zmieniony 23 sierpnia 2015, 17:20 przez Kamil_on, łącznie zmieniany 1 raz.


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2015, 17:20

Co on z tym Comanem... W superpucharze też wyszedł i nie pokazał kompletnie nic, w przeciwieństwie do Dybali, który po wejściu rozruszał trochę grę.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2015, 17:26

Allegri wysoko ceni sobie umiejętności Comana i widocznie chce zdementować te plotki o możliwym odejściu Francuza. Zobaczymy jak się zaprezentuje, ale widocznie na treningach musi wypadać bardzo dobrze skoro już drugi mecz zaczyna w pierwszym składzie. Dziwi również brak Sturaro w pierwszym składzie.


FORZA JUVE!!!
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2015, 17:30

No to Max pogodził 3-5-2 oraz Padoina i Pereyrę (zamiast Sturaro) w pierwszym składzie... Cieszy, że jest Mandziukić a nie Llorente, ale znowu zaskoczenie z Comanem - będzie powtórka z Superpucharu, czyli chłopak pobiega przez :czas: godzinę a potem wejdzie Dybala i nam wygra mecz na spółkę z Mandziukiciem :cooler: .


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2015, 17:31

Coman i Padoin zamiast Dybali i Sturaro :shock: No nie wiem, może to taka ostatnia szansa dla Francuza i jak znowu zagra kaszanę to go puszczą?


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2015, 17:32

:flagajuve: A za tydzień roma, mam nadzieje, że tym razem Juve wystawi mega skład z Cuadrado, Dybalą, Sandro i Mr. X. Siepacze romy już w tunelu narobią w spodnie :lol:
Edit
Nie no, Sandro mógłby już coś tam pobiegać, zresztą rywal nie będzie należał do wymagających biorąc pod uwagę szrot w obronie jakim dysponuj ą
Ostatnio zmieniony 23 sierpnia 2015, 17:36 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2015, 17:32

Allegri obserwuje chlopakow na treningach i moze byc tak, ze Coman zawija kazdego obronce, a brakuje mu po prostu pewnosci siebie i w meczach o cos sie spala. :think: Zaufajmy trenerowi.

W meczu z Roma nie spodziewalbym sie ani Sandro, ani Cuadrado, ani ewentualnie nowego treqa. Za malo czasu na przygotowania i brak zgrania z druzyna - Max nie bedzie ryzykowal.


Zablokowany