Pre-season sparing (29.07.2015): Lechia 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Spitfire1991

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lipca 2015
Posty: 3
Rejestracja: 28 lipca 2015

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 09:27

Nie wiem z czym macie problem.

1. Jeśli nosisz barwy to umiesz ich bronić, to chyba normalne. Zresztą pokażcie się w barwach Juve w Liverpoolu :)

2. Ten mecz to totalny piknik. Nie spodziewajcie się młyna itp.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 09:42

Stanowicie trochę konkurencję, no ale ;)

Dzwoniłem i mila pani powiedziała, że parking otwarty będzie od 12. Bramy stadionu od 15. Parking płatny 30 zł. Mam nadzieję, że się pomieścimy wszyscy autami...


sylvin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2004
Posty: 119
Rejestracja: 04 października 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 10:05

Witajcie, czy kibice Juventusu zbierają się gdzieś przed meczem, tzn pod stadionem? :)


By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba.
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba
Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 10:08

Spitfire1991 pisze:Nie wiem z czym macie problem.

1. Jeśli nosisz barwy to umiesz ich bronić, to chyba normalne. Zresztą pokażcie się w barwach Juve w Liverpoolu :)

2. Ten mecz to totalny piknik. Nie spodziewajcie się młyna itp.
Nie wiedziałem ze w cywilizowanym kraju muszę bronić barw klubu ... Przykre to wszystko.


Spitfire1991

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lipca 2015
Posty: 3
Rejestracja: 28 lipca 2015

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 10:21

Zizou_1989 pisze:
Spitfire1991 pisze:Nie wiem z czym macie problem.

1. Jeśli nosisz barwy to umiesz ich bronić, to chyba normalne. Zresztą pokażcie się w barwach Juve w Liverpoolu :)

2. Ten mecz to totalny piknik. Nie spodziewajcie się młyna itp.
Nie wiedziałem ze w cywilizowanym kraju muszę bronić barw klubu ... Przykre to wszystko.
Zdziwiłbys się. :-)


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 10:36

jest jakies info co do sprzedanych biletów? Wiadomo ile publiki w przybliżeniu bedzie?


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 11:22

Mamy potwierdzenie, że Juventus przyjeżdża do Gdańska w najsilniejszym składzie.
Zagrają w różowych strojach.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 11:29

sylvin pisze:Witajcie, czy kibice Juventusu zbierają się gdzieś przed meczem, tzn pod stadionem? :)
Podbijam, mieliśmy zrobić jakąś zbiórkę :D


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 11:54

Kamex22 pisze:Stanowicie trochę konkurencję, no ale ;)

Dzwoniłem i mila pani powiedziała, że parking otwarty będzie od 12. Bramy stadionu od 15. Parking płatny 30 zł. Mam nadzieję, że się pomieścimy wszyscy autami...
30 zł za parking!? ładnie się od hajsu poje...


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 12:06

Spitfire1991 pisze:
Zizou_1989 pisze:
Spitfire1991 pisze:Nie wiem z czym macie problem.
1. Jeśli nosisz barwy to umiesz ich bronić, to chyba normalne. Zresztą pokażcie się w barwach Juve w Liverpoolu :)
2. Ten mecz to totalny piknik. Nie spodziewajcie się młyna itp.
Nie wiedziałem ze w cywilizowanym kraju muszę bronić barw klubu ... Przykre to wszystko.
Zdziwiłbys się. :-)
Potwierdzam. Cała masa <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> może mieć problem z barwami Juve w Gdańsku. Najczęściej to lamusy mocne tylko w grupie, ale nie ma co ich prowokować.
Liczę na fajną imprezę, piwko i kiełbaskę jak przystało na piknika :D:D:D


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 12:14

jeżeli chodzi o ten parking to wymagana jest wcześniejsza rezerwacja ?

bronić barw klubowych? człowieku to nie średniowiecze, czasy Ci się pomyliły, to że część społeczeństwa nie ewulowała z neadertalczyka i została w tym stadium rozwoju nie znaczy że mamy się do nich przystosować, świat się rozwija, jest coś takiego jak tolerancja, poszanowanie itd. Szacunek innych kibiców (może oprócz interu :D) to coś co powinno być wizytówką prawdziwego kibica, idąc dalej tokiem takiego rozumowania, możemy się prać o to że ktoś gdzieś indziej pracuje. To jest chore i pisanie na forum takich rzeczy powinno być karane.
Pasja, wiedza, uwielbienie dla klubu czy nawet miłość nie może być utożsamiane z bronieniem braw - biciem się czy stawianiem. To jest football w cywilizowanym kraju byśmy razem szli ramię w ramię z kibicami Lechii, szczególnie że dla nich to coś wyjątkowego zagrać w takim przeciwnikiem, dla nas też zobaczyć nasz zespół w Polsce, a po meczu wspólne zdjęcia, kibicowanie, rozmowy po meczu, ale niestety takim rozumowaniem jest o niemożliwe, bo każdy kto gra przeciwko nam to wróg, Jest to o tyle denne myślenie, że ciężko jest grać przeciw samemu sobie i zawsze jest jakiś przeciwnik, a taki rozumowaniem wrogiem jest cały świat - zwykłe niezrozumienie tej gry, tak proste, a jak widać nie dla wszystkich.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
sylvin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2004
Posty: 119
Rejestracja: 04 października 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 12:48

jeżeli chodzi o ten parking to wymagana jest wcześniejsza rezerwacja ?

bronić barw klubowych? człowieku to nie średniowiecze, czasy Ci się pomyliły, to że część społeczeństwa nie ewulowała z neadertalczyka i została w tym stadium rozwoju nie znaczy że mamy się do nich przystosować, świat się rozwija, jest coś takiego jak tolerancja, poszanowanie itd. Szacunek innych kibiców (może oprócz interu Very Happy) to coś co powinno być wizytówką prawdziwego kibica, idąc dalej tokiem takiego rozumowania, możemy się prać o to że ktoś gdzieś indziej pracuje. To jest chore i pisanie na forum takich rzeczy powinno być karane.
Pasja, wiedza, uwielbienie dla klubu czy nawet miłość nie może być utożsamiane z bronieniem braw - biciem się czy stawianiem. To jest football w cywilizowanym kraju byśmy razem szli ramię w ramię z kibicami Lechii, szczególnie że dla nich to coś wyjątkowego zagrać w takim przeciwnikiem, dla nas też zobaczyć nasz zespół w Polsce, a po meczu wspólne zdjęcia, kibicowanie, rozmowy po meczu, ale niestety takim rozumowaniem jest o niemożliwe, bo każdy kto gra przeciwko nam to wróg, Jest to o tyle denne myślenie, że ciężko jest grać przeciw samemu sobie i zawsze jest jakiś przeciwnik, a taki rozumowaniem wrogiem jest cały świat - zwykłe niezrozumienie tej gry, tak proste, a jak widać nie dla wszystkich.
Brawo brawo i jeszcze raz barwo za wypowiedź, uprzedziłeś to co miałem również napisać.
A i moje pytanie, czy na stadion można wnieść aparat lustrzankę?


By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba.
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 13:10

Ja wychodzę z założenia aby każdego szanować, ale nie będę cykał się jechać na mecz swojej drużyny bez szalika czy koszulki, poza tym mam dosyć spory tatuaż związany z Juve.
Zaczepiać nie mam zamiaru, tym bardziej wchodzić w jakieś fizyczne kontakty ale jak ktoś mnie dotknie to oddam :prochno:
Trzymajcie się w większych grupach, wtedy raczej możecie być spokojni. Jak lubicie adrenalinkę możecie po meczu przejść się sami ;p


Obrazek
plaski24

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 października 2010
Posty: 4
Rejestracja: 27 października 2010

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 13:12

czy jest szansa żeby ktoś odebrał za mnie bilet ponieważ ja nie zdążę być pod stadionem do godziny 14.30...


Beben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 27 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 13:25

Mam pytanie natury technicznej, otóż wiadomo jak będzie wyglądać dojazd na stadion ? Które ulice będą zamknięte i w jakich godzinach ? Pracuje do 15 i zastanawiam się jak najszybciej na stadion się dostać ( z Gdańska Przymorze) :twisted:

Edit: doczytałem o parkingu przy "p3", czy ktoś może mnie oświecić o który parking chodzi? Już pal lich te 30 zł, byle dało się jakoś normalnie dostać :twisted:


Zablokowany