Pre-season sparing (29.07.2015): Lechia 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
samson89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2015
Posty: 112
Rejestracja: 19 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 27 lipca 2015, 14:55

Byłem na 18 i zgadalem się z kuzynem. Chodził on do klasy z Patrykiem Tuszynskim. Ma do tej pory z Nim kontakt. Gdy grał jeszcze w Lechi Gdańsk to "kibice patrioci" Zielonych mieli problemy jak Polak może kibicować zagranicznej drużynie. Słyszał w Gdańsku o jakiś zaczepkach owych kibiców do fanów Barcy.


Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2015, 14:59

sprawa jest prosta nie paradować w koszulce i tyle chyba że chce się mieć ekstremalne przeżycia z dniu meczowym
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2015, 15:39 przez Zizou_1989, łącznie zmieniany 1 raz.


lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 lipca 2015, 15:34

ktoś wie może kiedy dokładnie juventus ląduje w gdańsku? ewentualnie w którym hotelu będą lub o której zwykle takie drużyny przyjeżdzają na mecz i czy w ogóle można ich zobaczyć jeszcze przed meczem np. wysiadających z autokaru?


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2015, 15:40

Do tej pory "gwiazdy" zwykle zatrzymywały się w hotelu Gdańsk (Hiszpania na Euro) lub w Hiltonie (Barcelona, Justin Timberlake :P)


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2015, 15:55

Z jednej strony chciałbym napisać że w "moim" mieście kibice Juve powinni czuć się bezpiecznie ale jak pisałem wcześniej w temacie meczu pod newsem mogą się zdarzyć nieprzyjemne incydenty. Chociażby w sobotę po meczu Lechii z Lechem sam poszedłem sobie do sklepu po browarka w koszulce Juve i długo nie trzeba było szukać menela w koszulce Śląska mieniącego się jako wielki fan Lechii od lat :/ i wyzywającego co to za koszulka na mnie. "Kup se jeszcze Milanu" tak usłyszałem, a potem to już go poniosło za mocno i dostał klapsa :D w każdym razie będąc z dziewczynami czy w mniejszych grupach radziłbym jednak do stadionu nie paradować w samej koszulce i szaliku naszej kochanej drużyny bo niestety część plebsu kibicopodobnego nie rozumie zasad kultury.


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2015, 16:10

Paulo pisze:Z jednej strony chciałbym napisać że w "moim" mieście kibice Juve powinni czuć się bezpiecznie ale jak pisałem wcześniej w temacie meczu pod newsem mogą się zdarzyć nieprzyjemne incydenty. Chociażby w sobotę po meczu Lechii z Lechem sam poszedłem sobie do sklepu po browarka w koszulce Juve i długo nie trzeba było szukać menela w koszulce Śląska mieniącego się jako wielki fan Lechii od lat :/ i wyzywającego co to za koszulka na mnie. "Kup se jeszcze Milanu" tak usłyszałem, a potem to już go poniosło za mocno i dostał klapsa :D w każdym razie będąc z dziewczynami czy w mniejszych grupach radziłbym jednak do stadionu nie paradować w samej koszulce i szaliku naszej kochanej drużyny bo niestety część plebsu kibicopodobnego nie rozumie zasad kultury.
tak zapytam z ciekawości, kibicem Lechii też jesteś?

a ogólnie o kibicowaniu - sympatyzowaniu zespołom zagranicznym było już napisane chyba wszystko, nawet na forum Juvepoland była "wojenka", w której każdy miał swoją racje, jeden z tematów, w których nie dojdzie się nigdy do kompromisu heh


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2015, 16:18

lipa pisze:ktoś wie może kiedy dokładnie juventus ląduje w gdańsku? ewentualnie w którym hotelu będą lub o której zwykle takie drużyny przyjeżdzają na mecz i czy w ogóle można ich zobaczyć jeszcze przed meczem np. wysiadających z autokaru?
Przylatują sporo przed meczem, bo w grafiku mają jeszcze m.in. spotkanie meet&greet w hotelu (nagroda główna w naszym niedawnym konkursie), trening, konferencję prasową i dopiero mecz.


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2015, 17:48

@PrzemasJuve tak z ciekawości powiem Ci że jestem :) ale też z ciekawości zapytam czemu pytasz ?

Ja nie mam ciśnienia na to czy ktoś ma koszulke Arki przy mnie czy Nordgar coś tam. Tak samo jak mogę się pośmiać na meczu Lechia - Barcelona z gimbusów że biegają w koszulkach Barcy ale nikogo nie zaczepiam i nie próbuje go skroić. Dla mnie Juventus jest na pierwszym miejscu, lokalnie jest Lechia ale bez żadnych kos i innych głupot.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 27 lipca 2015, 18:23

wiadomo coś kiedy będą mieli treningi nasi?


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2015, 18:44

albertcamus pisze:wiadomo coś kiedy będą mieli treningi nasi?
Wiadomo, po porannej konferencji prasowej, niestety na życzenie Włochów będzie on zamknięty dla obserwatorów i mediów.


lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 lipca 2015, 18:49

mnowo pisze:
albertcamus pisze:wiadomo coś kiedy będą mieli treningi nasi?
Wiadomo, po porannej konferencji prasowej, niestety na życzenie Włochów będzie on zamknięty dla obserwatorów i mediów.
a coś więcej na temat przyjazdu? ja przylatuję do gdańska o 8:00, ciekaw jestem czy może mam szanse ich gdzieś spotkac na lotnisku?


Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2015, 20:29

Kto chce 4 bilety?

Niestety z powodów osobistych nie mogę być na meczu, mam więc cztery wolne bilety do sprzedania - każdy za 30zł - na łuku dla kibiców Juve. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę piszcie na priv.
lipa pisze:
mnowo pisze:
albertcamus pisze:wiadomo coś kiedy będą mieli treningi nasi?
Wiadomo, po porannej konferencji prasowej, niestety na życzenie Włochów będzie on zamknięty dla obserwatorów i mediów.
a coś więcej na temat przyjazdu? ja przylatuję do gdańska o 8:00, ciekaw jestem czy może mam szanse ich gdzieś spotkac na lotnisku?
Info dla mediów

Konferencja Prasowa z udziałem dwóch przedstawicieli z każdej drużyny odbędzie się w Sali Pucharowej zlokalizowanej w Biurze Prasowym (Media Centre). Podczas konferencji zostanie zapewnione tłumaczenie konsekutywne na język polski oraz włoski.
PLAN AKTYWNOŚCI MEDIALNYCH
Konferencja Prasowa z udziałem obydwu drużyn odbędzie się 29 lipca o godzinie 9:30. Prosimy o przybycie do godziny 9:15.
Istnieje możliwość zaparkowania samochodu na parkingu P3 na podstawie wcześniej odebranej akredytacji.
Po zakończeniu konferencji prasowej odbędzie się trening drużyny Juventusu FC. Niestety na prośbę klubu trening będzie zamknięty.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2015, 20:36

Podbijam pytanie o parking. Ile wcześniej trzeba być, czy trzeba wcześniej rezerwować, jeżeli tak to w jaki sposób, czy jest płatny i jeżeli tak to ile kosztuje - niestety nie mogę znaleźć na stronie balticareny takiej informacji oprócz tego że parking jest na około 2.000 aut.
co to znaczy na podstawie wcześniejszej akredytacji ?


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2015, 20:51

Misha to chodzi o dziennikarzy.
Kurczę to wcześnie przylecą, pewnie gdzieś koło 8 jak nie wcześniej :/


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2015, 01:31

Paulo pisze:@PrzemasJuve tak z ciekawości powiem Ci że jestem :) ale też z ciekawości zapytam czemu pytasz ?

Ja nie mam ciśnienia na to czy ktoś ma koszulke Arki przy mnie czy Nordgar coś tam. Tak samo jak mogę się pośmiać na meczu Lechia - Barcelona z gimbusów że biegają w koszulkach Barcy ale nikogo nie zaczepiam i nie próbuje go skroić. Dla mnie Juventus jest na pierwszym miejscu, lokalnie jest Lechia ale bez żadnych kos i innych głupot.
no to w sumie pytałem o to co napisałeś heh u mnie na Twoim miejscu wygrałby jednak patriotyzm lokalny, jesteś z miasta swojego klubu, utożsamiasz się z nim w pełni itd, to inna sprawa niż kibicowanie/ sympatyzowanie Juve...uśmiałem się z "kibica" Sląska, jednak fragment o "kibicopodobnym plebsie" mocno mnie zdziwił


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Zablokowany