Pre-season sparing (29.07.2015): Lechia 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 19:51

Obrazek

Pre-season sparing: Lechia Gdańsk - JUVENTUS

Czas:

29.07.2015 (środa), godzina 17:00

Miejsce:

Gdańsk - PGE Arena (43 600)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1945
Barwy: zielono-białe
Przydomek: Lechiści
Prezes: Adam Mandziara
Menedżer: Jerzy Brzęczek
Oficjalna strona Lechii Gdańsk

Ligowa forma w poprzednim sezonie (Ekstraklasa):
Miejsce: 8
Zwycięstw: 11
Remisów: 8
Przegranych: 11


Ostatnie mecze:
(25.07.2015) – Lech Poznań 2:1 Lechia Gdańsk (Polska Ekstraklasa)
(22.07.2015) – Lechia Gdańsk 0:1 Schalke (Mecz towarzyski)
(17.07.2015) – Lechia Gdańsk 0:1 Cracovia (Polska Ekstraklasa)
(12.07.2015) – Lechia Gdańsk 1:1 VFL Wolfsburg (Mecz towarzyski)


JUVENTUS:

Ligowa forma w poprzednim sezonie (Serie A):
Miejsce: 1
Zwycięstw: 26
Remisów: 9
Przegranych: 3


Ostatnie mecze:
(25.07.2015) – Borussia 2:0 JUVENTUS (Mecz Towarzyski)
(06.06.2015) – JUVENTUS 1:3 Barcelona (Finał Champions League)




HISTORIA SPOTKAŃ Z LECHIĄ



Przewidywane składy

[zostaną uzupełnione]



mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.


Obrazek
Wujekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 stycznia 2005
Posty: 91
Rejestracja: 10 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 21:35

ktoś się orientuje czy będzie leciało w polskiej tv? warto byłoby nagrać i obejrzeć w domu :P
z barceloną chyba była transmisja live


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 21:38

Wujekk pisze:ktoś się orientuje czy będzie leciało w polskiej tv? warto byłoby nagrać i obejrzeć w domu :P
Mecz będzie transmitowany na żywo w TVN. Początek relacji o godzinie 16:50
Ostatnio zmieniony 26 lipca 2015, 21:38 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 21:38

tvn 29.07 godz 16:50


fredi19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 35
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 21:38

Cos mi się odbiło o uszy ze TVN ma ppokazać mecz. Info do weryfikacji jednak


Forza Juve !!!
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 21:40

pumex pisze:
Wujekk pisze:ktoś się orientuje czy będzie leciało w polskiej tv? warto byłoby nagrać i obejrzeć w domu :P
Mecz będzie transmitowany na żywo w TVN. Początek relacji o godzinie 16:50
Czy komentowac bedzie Tomasz Zubilewicz?:smile:


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 22:32

Jako Polacy musimy pamiętać, że mecz odbywa się nie tylko dlatego, że Juventus to atrakcyjny komercyjnie zespół.

proponowane tagi: wydarzenia grudniowe, sierpień 1980, NSZZ Solidarność


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 22:46

Dwa oczekiwania :

1. Aby zagrał chociaż jedną połowę podstawowy skład Juve.

2. Żeby nie było gorąco. bo mam zamiar się skuć i to porządnie :prochno:


Obrazek
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 23:19

Odradzam pokazywać się w barwach Juve w Gdańsku. Polska to taki specyficzny kraj, że za byle co można dostać w zęby. Tym bardziej jeśli chodzi o sprawy kibicowskie. To nie Berlin, Turyn czy Mediolan, gdzie można się bujać w barwach Juve i nikt nic złego nam nie zrobi. Ci, którzy mają ambitne plany zwiedzania Gdańska w koszulce Juve niech dobrze to przemyślą.

Przed meczem Lechii z Barceloną, polscy kibice Barcy chcący obejrzeć trening swoich ulubieńców przy Traugutta (stary stadion Lechii) musieli nieco zmienić plany, jak wielu kibiców Lechii postanowiło urządzić sobie na nich małe polowanie. Kolega, który jest kibicem Wisły i ma wiele kontaktów, w tym w Gdańsku mówił mi, że uzbierały się 2 konkretne worki łupów - krótko mowiąc niejeden kibic Barcelony został skrojony i dostał po zębach.

Co do meczu. Jak z Borussią mi nie zależało, tak teraz chcę, żeby nasi pokazali kawałek dobrego futbolu ;)


Obrazek
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 23:28

Musimy wygrać, bo w przeciwnym razie w pomeczowym przekazie pójdzie info, że JUVE po zeszłorocznym sukcesie wysprzedał swoje perełki i w tym roku cudu w Europie nie będzie :smile:

A tak na poważnie, to liczę na dobre widowisko i nie przyjmuję wytłumaczenia, że to początek przygotowań, bo jednak teraz przeciwnik nie jest już tej samej klasy co BVB....przewiduję, że skromnie, ale jednak wygramy :-D


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 23:32

Marian. pisze:Odradzam pokazywać się w barwach Juve w Gdańsku. Polska to taki specyficzny kraj, że za byle co można dostać w zęby. Tym bardziej jeśli chodzi o sprawy kibicowskie. To nie Berlin, Turyn czy Mediolan, gdzie można się bujać w barwach Juve i nikt nic złego nam nie zrobi. Ci, którzy mają ambitne plany zwiedzania Gdańska w koszulce Juve niech dobrze to przemyślą.
Podbijam. Szalik do torby albo koszulka do przebrania, w przeciwnym razie może być różnie. Towarzyski nie towarzyski, ale kibice w Polsce wyjątkowo lubią akcje w postaci krojenia barw.


Gruber95

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2007
Posty: 46
Rejestracja: 02 maja 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2015, 23:43

Mam nadzieję, że chłopaki pokażą trochę więcej niż z BVB (nie mylić z lamentami, że nie wejdziemy do pucharów i bez sensu transfery :D ). Liczę na zwycięstwo, bo jednak remis z Lechią przyniósłby trochę wstydu... Z Barcy trochę cisnęli, jednak taka specyfika spotkania, jedni przyjechali pokopać z ogórami, drudzy grają najlepiej jak potrafią i strasznie spinają. ;)

Żeby tylko obyło się bez kontuzji, Neymara kosili niesamowicie, Messi im nie dał okazji. :D

Zobaczymy jak Max w ogóle podejdzie do meczu, zapewne da szansę wielu młodym, sam ciągle mówi o zgrywaniu więc kto wie, może pierwszy garnitur z drobnymi wyjątkami od początku... :smile:


Juve, storia di un grande amore.
18danek97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2008
Posty: 194
Rejestracja: 27 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2015, 10:46

wiadomo cos na temat tego kiedy i o której godzinie Juventus będzie lądował w Gdańsku?


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2015, 11:23

CavAllano pisze:
Marian. pisze:Odradzam pokazywać się w barwach Juve w Gdańsku. Polska to taki specyficzny kraj, że za byle co można dostać w zęby. Tym bardziej jeśli chodzi o sprawy kibicowskie. To nie Berlin, Turyn czy Mediolan, gdzie można się bujać w barwach Juve i nikt nic złego nam nie zrobi. Ci, którzy mają ambitne plany zwiedzania Gdańska w koszulce Juve niech dobrze to przemyślą.
Podbijam. Szalik do torby albo koszulka do przebrania, w przeciwnym razie może być różnie. Towarzyski nie towarzyski, ale kibice w Polsce wyjątkowo lubią akcje w postaci krojenia barw.
Ja bym tak nie panikował. Jakiś czas temu byłem w stolicy na meczu Legia-Arsenal. Ja tylko jako turysta, nie posiadający żadnych barw, ale kolega z którym się wybrałem na ten mecz, paradował sobie w koszulce Arsenalu. Spacerowaliśmy sobie spokojnie ulicami Warszawy i żadnych przejawów agresji ze strony tubylców nie uświadczyliśmy. Także pod stadionem, przed i po meczu.


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 27 lipca 2015, 11:25

Gruber95 pisze: Żeby tylko obyło się bez kontuzji, Neymara kosili niesamowicie, Messi im nie dał okazji. :D
No dokładnie, stawiam, że tym razem największą ofiarą będzie Dybala.
Myślę, że Allegri nie traktuje tego meczu poważnie, to spotkanie ma charakter raczej komercyjny, pewnie da pograć najlepszym 1. połowę a potem wystawi młodych. Szczerze nie zdziwiłbym się nawet, gdyby drużyny po prostu dogadały się na remis tak jak wtedy z Barcą :wink:


Zablokowany