Pre-season sparing (25.07.2015): Borussia 2-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2015, 14:05

Obrazek Obrazek Obrazek

Pre-season sparing: Borussia Dortmund - JUVENTUS

Czas:

25.07.2015 (sobota), godzina 19:05

Miejsce:

Sankt Gallen - AFG Arena (19 700)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1909
Barwy: żółto-czarne
Przydomek: BVB
Prezes: Reinhard Rauball
Dyrektor generalny: Hans-Joachim Watzke
Dyrektor sportowy: Michael Zorc
Menedżer: Thomas Tuchel
Oficjalna strona Borussii Dortmund

Ligowa forma w poprzednim sezonie:
Miejsce: 7
Zwycięstw: 13
Remisów: 7
Przegranych: 14




HISTORIA SPOTKAŃ Z BORUSSIĄ



Przewidywane składy

Obrazek



mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.


Obrazek
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 lipca 2015, 14:09

Kilka godzin do meczu i dopiero temat powstał :D Nieczęsta sytuacja, ale można wybaczyć, w ostatnich dniach mercato wszystkich pochłonęło :wink:

Mecz o nic. Liczę na dobre występy nowych zawodników oraz, żeby obyło się bez kontuzji. Niech się chłopaki dziś za bardzo nie przemęczają, bo w środe muszą dać pokaz w Gdańsku... :smile:
Ostatnio zmieniony 25 lipca 2015, 14:09 przez Marian., łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 lipca 2015, 14:09

Wreszcie jakiś mecz! :D Z nowych nabytków najbardziej liczę na Dybale, oby wypalił :pray:

Ciekawe to ustawienie na grafice, ale w praktyce to chyba będzie dalej 4-3-1-2 z Dybalą za dwójką napastników ;)


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 lipca 2015, 14:20

Mam nadzieje na dobry mecz... Reusa, to może nasz Beppe pomyśli o nim w miejsce Gotze. Kurcze się ten nasz skład uszczuplił i stracił na papierze. Mam nadzieje, że jednak plan się powiedzie.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 lipca 2015, 14:38

Oby tylko obyło się bez jakiś kontuzji. Na fajerwerki nie liczę, bo to dopiero początek okresu przygotowawczego. Stawiam, że będzie 1:1. Forza JUVE!


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2015, 14:46

Marian. pisze:Kilka godzin do meczu i dopiero temat powstał :D Nieczęsta sytuacja, ale można wybaczyć, w ostatnich dniach mercato wszystkich pochłonęło :wink:
Byłem święcie przekonany, że gramy jutro. Dopiero podczas tworzenia tematu ogarnąłem, że mecz jest jednak dziś :wink:

Jak to przy okazji sparingów - oby bez kontuzji. Szału się nie spodziewam, ale liczę na kilka przebłysków z naszej strony.

Oby Ormianin z BVB zagrał słabo, bo aż strach pomyśleć, że na oczach Marotty pakuje nam bramkę :smile:


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2357
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 25 lipca 2015, 14:54

Wojtek pisze:Wreszcie jakiś mecz! :D Z nowych nabytków najbardziej liczę na Dybale, oby wypalił :pray:
Inter z Milanem właśnie gra u Chinczyków :prochno: . Niezłe jaja, 2 gole ze spalonego w ciągu 3 minut. Najpierw Matri lobem, później bodajże Nagatomo dość ładnym strzałem, ale na tablicy 0:0.

Oglądałem 10minut, gorsza część Mediolanu nawet fajnie szarpie, mimo że rezerwy. Ciekawie jak to będzie u nich wyglądało w trakcie sezonu.

A odnośnie meczu Juve to już się nie mogę doczekać. Za długa ta przerwa od finału LM :)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
king90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 grudnia 2007
Posty: 16
Rejestracja: 02 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 25 lipca 2015, 15:30

Siema, na platformie nc+ będzie gdzieś leciało? Na jakimś włoskim bądź niemieckim kanale?


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 lipca 2015, 15:36

Ta 11 mnie kompletnie nie przekonuje... Albo Morata albo Mandzukic. Dybala na trequartiscie... Khedire widzialbym jako zawodnika szerokiego skladu a nie etatowego srodkowego pomocnika (wiem, łudze sie). No i przydalby sie faktycznie jakis nowy boczny obronca.

No coz, jak zremisujemy i obedzie sie bez kontuzji to bedzie juz ok.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Durtan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 czerwca 2009
Posty: 250
Rejestracja: 06 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 25 lipca 2015, 15:51

king90 pisze:Siema, na platformie nc+ będzie gdzieś leciało? Na jakimś włoskim bądź niemieckim kanale?
Siema, niemircki Sport 1 bodajże pokaże spotkanie. ;)


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 25 lipca 2015, 15:55

jakku1 pisze:Ta 11 mnie kompletnie nie przekonuje... Albo Morata albo Mandzukic. Dybala na trequartiscie... Khedire widzialbym jako zawodnika szerokiego skladu a nie etatowego srodkowego pomocnika (wiem, łudze sie). No i przydalby sie faktycznie jakis nowy boczny obronca.

No coz, jak zremisujemy i obedzie sie bez kontuzji to bedzie juz ok.
Khedira to klasa zawodnik, wiec nie wiem do czego pijesz jakku.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
emzet91

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 sierpnia 2013
Posty: 19
Rejestracja: 20 sierpnia 2013

Nieprzeczytany post 25 lipca 2015, 16:02

Janusze, odbiera Wam ten sport1 na nc+ (724 kanał)?


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 25 lipca 2015, 16:19

Zastanawia mnie, czy podczas sezonu obok Marchisio i Pogdby będzie grał częściej Asamoah(kiedy on wraca?) czy Khedira. Dlatego ta dwójka podczas całego pre-sezonu będzie interesować mnie najbardziej. A może Sturaro?
Na każdym sparingu jest nielimitowana liczba zmian? Ciekawe, czy w drugiej połowie wejdą drugie składy. Wiecie na jakich pozycjach mogą grać Clemenza, Parodi i Tello?
emzet91 pisze:Janusze, odbiera Wam ten sport1 na nc+ (724 kanał)?
U mnie nie.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
mirek91

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 12
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 25 lipca 2015, 18:14

Macie może linka na spocasta ?


Deutscher

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 01 lipca 2014
Posty: 61
Rejestracja: 01 lipca 2014

Nieprzeczytany post 25 lipca 2015, 18:17

BVB: Bürki, Piszczek, Hummels, Sokratis, Schmelzer, Weigl, Gündogan, Kampl, Reus, Mkhitaryan, Aubameyang

W końcu jakiś dobry sparing! Juve na początku okresu przygotowawczego, dla Dortmundu zaś ten mecz jest próbą generalną przed sezonem.

Mecz jest na kanale Sport1 (aby go odbierać, trzeba mieć antenę skierowaną na Astrę) oraz na stronie internetowej Borussii - świetna jakość, ale ze specyficznym komentarzem dortmundzkiego spikera. :-D


Zablokowany