LM 14/15 (FINAŁ): JUVENTUS 1-3 Barcelona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 19:11

w ćwierćfinale karny (wątpliwy), z Realem karny, teraz też doszukujemy się karnego i rozpamiętujemy tą sytuację. wydaje mi się, że jednak dobrze się stało, że sędzia go nie gwizdnął, jedyne czego można żałować, to że po tej sytuacji poszła kontra i padł gol dla Barcy, aczkolwiek był prawie identyczny jak ten nasz na 1:1. także gol za gol, zabrakło nam gola z akcji za ten w 4 minucie, by było 2:2 i dogrywka, a jeszcze inna sprawa, że do 55 min mogło być nawet 2:0, 3:0 dla Barcy


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 19:26

MARIAN PAŹDZIOCH pisze: Cztery. Ogladalem ten mecz z Angolami, i byli zszokowani ze Vidal nie wylecial w 10 minucie. Mowili wprost: w naszej lidze juz by go nie bylo na boisku. Radze sie zastanowic jak wowczas wygladalby ten mecz.
Ta w lidze angielskiej na pewno :rotfl: Było,ze w 20, potem,że w 15, teraz kolejny pisze,że w 10, za chwilę dojdziemy do absurdu gdzie Vidal powinien wylecieć tuż po pierwszy gwizdku :bravo: Przecież to były szachy a nie piłka nożna. :ok:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 19:30

Z Vidalem to chyba było tak:

1 ostry faul - upomnienie
2 ostry faul - kartka
3 ostry faul - upomnienie, że zaraz będzie czerwo

Tak więc, sędzia raczej dobrze to poprowadził. Gdyby przy 3 faulu pokazał drugą żółtą kartkę, moglibyśmy mieć do niego pretensje.


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 19:35

Julek997 pisze:znalazłem fajny komentarz jednego z kibiców Juve i pozwole sobie go tu wrzucić :

Łatwo jest kibicować Barcelonie która jest na fali i ma mnóstwo sezonowzoców... (Stanowski). Ale kibicować drużynie którą się ogląda od małego i nie ważne czy grasz w Serie B czy finale LM to tak samo trzymasz kciuki to dwie różne sprawy. Kocham Juventus i dam się za niego pociąć i nie ważne czy jesteśmy w dołku czy wygrywamy LM jesteśmy dumni z biało czarnych barw i nic innego się nie liczy. Ważne żeby zostawiać serce na boisku a tego Juventusowi jak żadnemu innemu klubowi na świecie odmówić nie można! Gratulacje dla Barcy i wielki szacun dla Juve!! Dziękujemy że wracacie!
Ej Panowie.. co racja to racja.. takich kibiców nie ma żadne inny klub na świecie... na dobre i na złe, zawsze wspierają swój klub. Wiele razy jest się złym, wiele razy wściekłym jak coś nie idzie ale w głębi duszy się wie, że nasi dali z siebie wszystko a wygrywać nie zawsze można.
Do tego bardzo podoba mi się facebookowy profil Juventusu :) Mnóstwo tagów i postów takich jak #ILoveJu albo #ProudofJu :) super sprawa oby tak trzymać!!
PS. Wyobrażacie sobie kibiców Barcy jak by przegrali np w 1/4 LM albo zajęliby 4 miejsce w lidze? Piekło :D


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 20:18

Del pisze:Ej Panowie.. co racja to racja.. takich kibiców nie ma żadne inny klub na świecie... na dobre i na złe, zawsze wspierają swój klub.
Sorry, ale pieprzenie. Każdy klub (no może poza szejkami) może to samo powiedzieć o swoich kibicach. Wszędzie mamy do czynienia ze starymi kibicami, jak i "sezonowcami", którzy na fali sukcesu przychodzą do klubu, część później z nich zostaje, część nie.
Jak wielu z nas kibicuje dzisiaj Juve dlatego, że Boumsong czarował grą w Serie B, a jak wielu dlatego, że Juve grało piękną piłkę z takimi zawodnikami w składzie jak Del Piero, Trezeguet, Nedved czy Zidane?
Del pisze:PS. Wyobrażacie sobie kibiców Barcy jak by przegrali np w 1/4 LM albo zajęliby 4 miejsce w lidze? Piekło :D
Pewnie to samo co u nas po odpadnięciu z Arsenalem, Liverpoolem czy Deportivo.


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 20:58

W takim razie ciekawe ilu kibiców Barcy zostało by z nimi jak by ich zdegradowali do 2 ligi.


MARIAN PAŹDZIOCH

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 września 2014
Posty: 24
Rejestracja: 09 września 2014

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 21:21

Juventino - zalogowales sie w roku 2003. ciekawe czemu nie wtedy gdy Juve byl w 2 lidze. a wiec mozna spokojnie okreslic cie sezonowcem Juve, (w tamtych czasach), prawda? bo dolaczyles w zlotych czasach. I co? dlaczego nie zrezygnowales gdy spadli? Bo milosc do klubu zaraza. Ci co sa dzis kibicami Barcy, Realu, Arsenalu, United, w 95% zostaja juz z klubem na zawsze. tak jak ty zostales. mimo ze wtedy byles-zgodnie z dzisiejszym okresleniem- sezonowcem.

Dwa. Anglia. Czy wy ogladacie mecze w Anglii czy zyjecie opowiesciami z lat 90tych? Dzis w Anglii sa jedni z najbardziej rygorystycznych arbitrow w Europie. Tam sie przy takich faulach jak wczoraj Vidala nie patyczkuja. Glownym zadaniem arbitrow jest ochorna pilkarzy. W Anglii wzieli sobie to do serca. Radze obejrzec czasem mecz z ich ligi i zoabczyc jak tam kartkują a nie plesc co na jezyk wpadnie.

Trzy jakis gif. I co na tym gifie w pikselozie widzisz? tylko tyle ze obaj sa przyklejeni do siebie jak dwa pedaly. Nic wiecej tam nie ma. Tak samo jak nic wiecej nie widac z powtorek w HD. Reka Alvesa na Pogbie? A coZ ona oznacza bo nie moge doszukac sie w niej nic nadzyczajnego. Karny za takie starcie to bylaby niezla kpina. Wiem ze pewnie znalazby sie jeden mnoze dwoch sedziow na dziesieciu ktorzy by to gwizdneli. Tak samo jak znalezliby sie tacy co gwizdneliby łapsko Lichego. Tylko ze i tu i tu bylby to blad.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 21:28

Del pisze:W takim razie ciekawe ilu kibiców Barcy zostało by z nimi jak by ich zdegradowali do 2 ligi.
Ciekawe też ilu kibiców Juve zostało by z klubem gdyby zdegradowano nas do 4 ligi (jak Fiorentinę).

Nie bardzo wiem do czego zmierzasz i przede wszystkim czym to argumentujesz.
Juve ma lepszych kibiców bo wszyscy z nich przeżyli Serie B? Gdybyśmy rozmawiali 10 lat temu to jakiego argumentu byś wtedy użył?
Że mamy samych wiernych Juventinich, którzy kibicują mimo porażek w finałach lm i pucharu Włoch? :whistle:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 21:31

MARIAN PAŹDZIOCH pisze:Tam sie przy takich faulach jak wczoraj Vidala nie patyczkuja.
A w Hiszpanii widać, że płaczą jak widzą gracza grającego po męsku. Żaden z fauli Vidala nie był złośliwy.


MARIAN PAŹDZIOCH

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 września 2014
Posty: 24
Rejestracja: 09 września 2014

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 21:42

Nie byl zlosliwy? przykladowo, gdy Alves zabawil sie z nim jak z juniorem i po serii balansow zalozyl mu siate to byl faul sfrustrowanego pilkarza. Za takie cos zwyczajowo jest karta. zolta. A przypomne, mial juz jedna na swoim koncie. I prosze cie nie pisz mi tu nic o meskiej grze bo Wlosi sa prekursorami gry o ktora posadzasz rywali. Nie widziales nigdy filmikow jak trenerzy w Italii edukuja pilkarzy na treningach jak umiejetnie sie przewracac? Moze mimo wieku jestes mocno niedoinformowany lub zwyczajnie probujesz ukrywac pewne fakty przed mlodziezA.

zebys zrozumial, i nie pisze tego do ogolu,bo nie mam nic do kibicow klubowych, ale do ciebie, panie Juventino: kibic wloskiego klubu piszacy o meskiej grze to prawie jak pedal piszacy o urodzie kobiet. Brak ci wyczucia.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 22:32

Widze, ze w 'dzień po' napinka wzrasta. Ja chcialem powiedziec, ze:
- wielka szkoda, ze sie nie udalo, ale jak pisal Łukasz - wygrala druzyna po prostu lepsza, z pilkarskimi magikami w skladzie. Nie wiem czy w chwili obecnej jest na planecie Ziemia druzyna, ktora moglaby opykac Barce
- wielka szkoda, ze mamy ten niechlubny rekordzik 6 finalow i tylko 2 razy win
- to co robil Buffon, to naprawde... kosmiczny jest ten facet :D
- takiego szalu radosci jak wczoraj, kiedy Alvaro trafil na 1:1 nie przezylem... chyba nigdy, a na pewno juz baaardzo baaaardzo dawno - gardlo nadal boli, krotkie spodenk puscily na szwach :smile: To bylo niesamowite, dziekuje.

Teraz oby sie nam ta druzyna nie rozsprzedala i oby dochodzili do niej gracze wysokich lotow, a bedzie dobrze.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 22:33

Jako kibic od dziecka na takie mecze czeka się całe życie. I jak oglądam teraz powtórki EWIDENTNEGO FAULU na Pogbie to mnie roznosi ( daje uciąć dwie ręce, że gdyby to Messiego ktoś tak pociągnął to decyzja mogła by być tylko jedna). Roznosi mnie to, że każdy tylko chucha i dmucha na barcelonkę, a komentarz Engela w studio że po ,, ręce'' Lichiego powinien być karny to już są szczyty... Facet całe życie siedzi w piłce, ale chyba go czymś nafaszerowali, bo inaczej racjonalnie się tego nie da określić.
No ale cóż, Barcelona musiała to wygrać i tyle, w końcu UEFA= korupcja. Obiektywnie uważam, że Barcelona była lepsza, ale my byliśmy wtedy w gazie i gdybyśmy z karnego strzeli na 2-1 to już Barca by miała bardzo ciężko.

Zostaje tylko pogratulować całej drużynie za piękny sezon i mieć nadzieję, że afery w Uefa coś zmienią na lepsze, chociaż chyba sam w to nie wierzę...


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 22:49


TU BYŁ NIBY FAUL?!
Was pogrzało? :wink:

Ja wiem, że Barcie by to gwizdnęli, ale generalnie za położenie ręki na drugim zawodniku nie dyktuje się jedenastek.


Agnese11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2015
Posty: 7
Rejestracja: 07 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 22:56

Myślę że, jak każdy, tak i ja mam swoje zdanie na temat wczorajszego meczu. Mam też swoje zdanie na temat sędziego i pewnych zachowań graczy Barcy, za które (gdyby tak robili) byliby piętnowani (ogólnie ujmując - w mediach) piłkarze Juve. Jednak wyniku to nie zmieni, ja natomiast jestem dumna z tego, że kibicuję właśnie JUVENTUSOWI. I wolę tak przegrywający Juventus niż wygrywającą, w taki, czy jakikolwiek sposób, Barcelonę (albo byle który inny klub).
Forza JUVE!!! Dziękuję!

A poza tym dawno nie usłyszałam po meczu tylu pozytywnych słów od zupełnie nieznanych (i postronnych) osób pod adresem Juventusu (serio!). I chyba jeszcze nigdy po przegranej nie pocieszało mnie tylu przypadkowych ludzi, jak to było wczoraj.

Dodam tylko, że najbardziej to mi szkoda Buffona. Szkoda też, że Chiellini nie mógł zagrać (swoją drogą, jak usłyszałam o Chiellinim to przypomniała mi się sytuacja Nedveda z 2003 roku... co prawda okoliczności absencji inne, ale szkoda, że obaj nie zagrali, i że finał tych historii jest taki sam...), lecz cóż począć.


Juve, storia di un grande amore...

"Widziałem góry większe, wspanialsze i bardziej majestatyczne. W góry piękniejsze od Tatr jednak nie wierzę"
Stanisław Zieliński
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 22:59

MARIAN PAŹDZIOCH pisze:Dwa. Anglia. Czy wy ogladacie mecze w Anglii czy zyjecie opowiesciami z lat 90tych? Dzis w Anglii sa jedni z najbardziej rygorystycznych arbitrow w Europie. Tam sie przy takich faulach jak wczoraj Vidala nie patyczkuja. Glownym zadaniem arbitrow jest ochorna pilkarzy. W Anglii wzieli sobie to do serca. Radze obejrzec czasem mecz z ich ligi i zoabczyc jak tam kartkują a nie plesc co na jezyk wpadnie.
tak, tak szczególnie było widać np. jakim świetnym jest arbitrem Atkinson..imienia nie pamiętam, ale po tym co pokazał to chyba Rowan..
MARIAN PAŹDZIOCH pisze:Nie byl zlosliwy? przykladowo, gdy Alves zabawil sie z nim jak z juniorem i po serii balansow zalozyl mu siate to byl faul sfrustrowanego pilkarza. Za takie cos zwyczajowo jest karta. zolta. A przypomne, mial juz jedna na swoim koncie. I prosze cie nie pisz mi tu nic o meskiej grze bo Wlosi sa prekursorami gry o ktora posadzasz rywali. Nie widziales nigdy filmikow jak trenerzy w Italii edukuja pilkarzy na treningach jak umiejetnie sie przewracac? Moze mimo wieku jestes mocno niedoinformowany lub zwyczajnie probujesz ukrywac pewne fakty przed mlodziezA.

zebys zrozumial, i nie pisze tego do ogolu,bo nie mam nic do kibicow klubowych, ale do ciebie, panie Juventino: kibic wloskiego klubu piszacy o meskiej grze to prawie jak pedal piszacy o urodzie kobiet. Brak ci wyczucia.
oho, pan mądrala, zresztą nie pierwszy, sugerujesz się jakimiś filmikami z jutuba..serio? ale widzę, że Anglia, Anglia, także jakość komentarza wielce mnie nie dziwi..

aa piszesz na forum kibiców Juventusu więc miło byłoby gdybyś nas nie obrażał, ten tekst z pedałem, a ile Ty śledzisz meczów włoskiej ligi żeby takie osądy wydawać? czy też ciągle żyjesz sloganem, że Italia to catenaccio i resztą pierdół rodem od Szpakowskiego?


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Zablokowany