LM 14/15 (FINAŁ): JUVENTUS 1-3 Barcelona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 09:57

Sędzia trochę nie wytrzymał spotkania i za dużo gwizdał. Niestety w takiej roli bardziej sprawdza się Barca.

1. Vidal nie dostał czerwonej :shock: Ps. Ma on serce 8)
2. Żółta dla Pogby? On tam przypadkiem się nie potknął?
3. Zabrakło dla paru zawodników meczu życia.... może wtedy byśmy wygrali.
4. Buffon :bravo: :bravo: :bravo:
5. Podobało mi się Juve od początku. Kto ostatnio zaatakował Barcę już od 3 metra? Czasami nie potrafili wyjść z połowy :prochno:
6. Morata wyrósł na naprawdę niezłego grajka. Jego rajdy były wręcz kosmiczne, ale z taką skutecznością jaką miał Juventus trzeba czegoś więcej.
7. Llorente? Zauważyliście, że od paru spotkań hiszpan ma formę? z Realem kiwnął obrońcę jak dziecko i dał Pogbie setkę, wczoraj też zamotał i dał szansę Pereyrze. Chyba będę za nim tęsknił....
8. Messi i Neymar :bravo: :bravo: Nie lubię ich i nigdy nie będę, ale to co oni robili w tym spotkaniu to magia. Messi nie strzelił? Jego podania były kosmiczne. Neymar? Liczyłem, że wejdzie Padoin, bo Lichy sobie z nim nie radził.

Fino alla fine! Forza Juventus!


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Tom A Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 160
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 09:59

obejrzałem dziś na spokojnie jeszcze raz wczorajszy finał
wczoraj byłem zamroczony alkoholem i emocjami więc dziś na spokojnie :)
Barca dominowała w pierwszej połowie, miała dwie trzy fajne składne akcje, szkoda że tak szybko rozmontowali naszą obronę ... za bardzo się cofnęliśmy
druga połowa to inna bajka, dominowaliśmy totalnie do 76 min gdzie poszła kontra po ewidentym faulu na Pogbie !!! dlaczego nie podyktowano karnego ? pewnie z tego samego powodu, dla którego większość stykowych syt. było gwizdanych na korzyść Barcy.... :angry: :angry: :angry:
ale wynik meczu to nie wina sędziego a brak skuteczności w ataku (głownie Teveza) i zbytnie odkrycie tyłów - dwa gole Barcy to ewidentne kontry i to w liczbie 5-ciu na trzech obrońców (dla Juve pozwalanie na coś takiego nie przystoi) tę trzecią bramkę to można zrozumieć bo Włosi nie mieli już nic do stracenia ... ale druga zupełnie niepotrzebna i strzelona w momencie absolutnej dominacji Juve w środku pola :angry: i to boli najbardziej

jest jednak wielka DUMA po całym sezonie i wielkie dzięki za walkę chłopaki :ok: :bravo:
jeśli w klubie zostanie Pogba i Vidal a przyjdzie super snajper np Cavani to w składzie z Dybalą zamiast Pirlo i włączeniem Pereyry do pierwszego składu będziemy na tyle silni by co sezon grać w półfinale LM co zwiększy nasze szanse na zdobycie w końcu tego trofeum :smile:

FORZA JUVE - DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE


jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, proszę nie ubieraj tego faktu w słowa...
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 10:02

Bazyliszek pisze:nikt nie wspomnial o tym, że karny na Pogbie byl ewidentny? i po tej akcji poszla kontra na 2:1 dla Barcy..cóż.. bywa :cry:
Wspomniał o tym sam Pogba w wywiadzie. Stwierdził że był faulowany, ale już nic z tym nie zrobią. Czy aby po tej sytuacji nie poszła kontra Barcy ? Trzeba jednak pamiętać że karny to jeszcze nie gol, przynajmniej do czasu aż Berardi nie będzie grał w Juve ;)


Pessos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2014
Posty: 156
Rejestracja: 09 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 10:06

Na powtórkach widać że faul był ewidentny :(


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 10:10

Akurat to nie jest sprawa dyskusyjna, bo karny był i to ewidentny.
Gdyby to nasz zawodnik faulowal, Turek bedac w Istambule by to odgwizdal biegnac radosnie z zoltym kartonikiem.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
pandecybel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2015
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 10:14

Bazyliszek pisze:nikt nie wspomnial o tym, że karny na Pogbie byl ewidentny? i po tej akcji poszla kontra na 2:1 dla Barcy..cóż.. bywa :cry:
Chiellini z Realem podobnie "sfaulował" Cristiano Ronaldo i był karny.


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 10:17

Na końcu 1. połowy jak Messi tańczył w polu karnym to bałem się, że będzie karny jak tylko ktoś go dotknie.
Pogba? Zdecydowanie karny.


Obrazek
Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 10:19

pandecybel pisze:
Bazyliszek pisze:nikt nie wspomnial o tym, że karny na Pogbie byl ewidentny? i po tej akcji poszla kontra na 2:1 dla Barcy..cóż.. bywa :cry:
Chiellini z Realem podobnie "sfaulował" Cristiano Ronaldo i był karny.
Dokładnie to samo pomyślałem podczas meczu. To jest najbardziej smutne dla zespołów które pukają do elity - że dwaj hiszpańscy giganci mają specjalne prawa. Dla Chielliniego była czerwień. W adekwatnej sytuacji Barcelona na pocieszenie dostała bramkę z kontry...


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 10:46

Jestem mega dumny z chłopaków, bo postawili najcięższe warunki Korupcelonie. Szkoda ,że bramkę na 2-1 straciliśmy w najlepszym okresie naszej gry, gdzie totalnie dominowaliśmy katalońców , raz po raz zagrażając ich bramce, aż do czasu gdy sędzia postanowił nie gwizdnąć karnego. Allegri trochę mnie wkurzył zbyt późnymi zmianami. Padła bramka na 2-1 to od razu powinien zareagować i wpuścić Pereyrę. Trzeba walczyć dalej aby w następnym roku podnieść ten puchar. Fino Alla Fine Forza Juventus! PS. Szkoda ,że 90% meczów FC Korupcelony kończy się mega wielkimi babolami sędziów.


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 10:49

Jestem dumny z Juventusu. Chyba w żadnym z ostatnich 3 finałów Barcelony, nikt nie przeciwstawił im się tak mocno.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 11:06

stahoo pisze:Jestem dumny z Juventusu.
Dokładnie. Lord może jak się już wyspał to zluzuje. Przegraliśmy finał i to boli, ale ja patrzę na to z tej pozytywnej strony- Juventus wrócił tam gdzie jego miejsce, wczorajszy wieczór to kolejny wieeelki krok w przód.
Dziękuję chłopakom za walkę, jestem z nich dumny!


#AllegriOut
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 11:11

Juventus grał dość dobrze, ale popełniał sporo błędów i czasem nie mógł wyjść z okolic własnego pola karnego - ale gra się tak jak przeciwnik pozwala. Nie można mówić, że sędzia gwizdał na korzyść Barcy, bo na korzyść Juve też by się parę sytuacji znalazło - ale takie już jest patrzenie kibica - subiektywne. Wyolbrzymianie sytuacji korzystnych i zapominanie o niekorzystnych.

Ja nie mówię, że dziękuję i że jestem dumny - nie będę wszczepiał mentalności przegranych. Owszem warto się cieszyć, że w dość krótkim czasie udało się Juve przejść z drugiej ligi do finału Ligi Mistrzów, ale najlepsze dopiero przed nami.

Dzięki Lidze Mistrzów zarobiliśmy sporo kasy i mówiono o nas na całym świecie - w końcu jest tak jak powinno być :)
Ostatnio zmieniony 07 czerwca 2015, 11:12 przez Michael900, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 11:12

Przeżyłem sezon w Serie B, przeżyłem dwa razy siódme miejsce więc przeżyję i to. Szkoda. A najbardziej to szkoda Buffona, za taką karierę należy mu się puchar Ligi Mistrzów, zostało mu mało czasu by ją zdobyć :roll:

10 lata kibicowania Juve więc dla mnie to dopiero pierwszy przegrany finał w LM, mam nadzieję, że następny będzie już wygrany i że nie będziemy musieli na niego czekać kolejne 12 lat...

Chciało mi się płakać razem z Pirlo, żal mi tych chłopaków, oni chcieli tego bardziej od nas, kibiców. Cóż...

Teraz pozostaje czekać na nowy sezon i mieć nadzieję, że znowu powalczymy o finał.

PROUD OF YOU!!

FINO ALLA FINE FORZA JUVENTUS!!!


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 11:13

Michael900 pisze:Juventus grał dość dobrze, ale popełniał sporo błędów i czasem nie mógł wyjść z okolic własnego pola karnego - ale gra się tak jak przeciwnik pozwala. Nie można mówić, że sędzia gwizdał na korzyść Barcy, bo na korzyść Juve też by się parę sytuacji znalazło - ale takie już jest patrzenie kibica - subiektywne. Wyolbrzymianie sytuacji korzystnych i zapominanie o niekorzystnych.
To zapodaj te niby sytuacje? Bo chyba nie chodzi Ci o rękę Lichego? Bo w myśl przepisów sędzia podjął tam jedyną słuszną decyzję, z kolei przy zapasach Alvesa można już się bardzo mocno zastanawiać, nawet zaryzykuję stwierdzenie,że sędzia popełnił błąd nie gwiżdżąc 11.
Sędzia cały mecz ukradkiem pilnował wyniku, gdzie były kontrowersje to gwizdał wszystko dla Barcy.


Franusss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 13
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2015, 11:17

Przestańcie z tym sędziowaniem bo zal czytać.

Trzeba było wygrać ale nie teraz szukac problemów gdzie indziej.

Jestem dumny, ze udało sie nam dotrzeć do finału!

Forza Juve! Na zawsze Juve! - dziekuje za ten wspaniały sezon!


"Nie jestem najlepszy na świecie, ale nie ma lepszego ode mnie."

José Mourinho

JUVE JUVE FORZA JUVE !
Zablokowany