LM 14/15 (FINAŁ): JUVENTUS 1-3 Barcelona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2015, 11:27

albertcamus pisze:
szczypek pisze:Śniło mi się, że gola dla Juventusu strzelił Makelele, ale kompletnie nie wiem co to oznacza.
oby nie czarny scenariusz.
U made my day :prochno:

Cały tydzień jakoś zleciał bez większych emocji u mnie. Dopiero wieczorami przeglądając JuvePoland czy Twittera rozmyślałem o finale. Dziś od rana ściśnięty żołądek i nerwówka. Wiara w korzystny wynik jest duża ale realnie patrząc będzie strasznie ciężko - co nie znaczy że się nie uda. Przede wszystkim chciałbym żeby w razie porażki (tfuu!) media rozpisywały się o równej walce, o Juve które mocno postawiło się Barcelonie a nie o gładkim zwycięstwie katalończyków.
NIECH TO BĘDZIE NASZ WIECZÓR!


★ ★ ★
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2015, 11:27

szczypek pisze:Śniło mi się, że gola dla Juventusu strzelił Makelele, ale kompletnie nie wiem co to oznacza.
Oznacza to, że szybko odlecisz :prochno:

Też kiedyś 'we śnie' byłem Kwadwo :)

O ile przed meczami półfinałowymi śniły mi się mecze, tak teraz nic. Żadnej odpowiedzi w oniryźmie. Ale wiem chyba co planuje Max.

Pumex oczywiście musiał coś o pampersach napisać :?


-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2015, 11:28

Fino alle fine Forza Juventus

Panowie będzie dobrze. 2-0 dla Juve!


Z Juventusem od 1997 roku.
Palladino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2007
Posty: 278
Rejestracja: 14 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2015, 11:36

Niedużo się udzielam na forum, ale w tym temacie aż szkoda się nie wypowiedzieć.
Brak presji to nasz duży atut, ale Barca pod presją zazwyczaj daje radę, dla mnie to słaby argument. Potrzebujemy dziś perfekcji i szczęścia w defensywie i skuteczności w ataku. Chciałbym wygranej, zaryzykuję nawet, że farciarskie zwycięstwo dałoby mi większą radość niż po wyrównanym meczu. Chcę łez gimbofanów Barcy(z całym szacunkiem dla kibiców Blaugrany), wyzywania od sprzedawczyków, farciarzy, makaroniarzy, chcę aby w studio pomeczowym wszyscy mówili, że nie zasłużyliśmy. Niech nas nienawidzą.
Do meczu trzeba podejść na spokoju. Ten sezon mamy już wygrany, niezależnie od wyniku w finale.

In Allegri we trust. :pray:


X_ray

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lutego 2011
Posty: 40
Rejestracja: 09 lutego 2011

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2015, 11:51

Jasssny szlag, dyżur dziennikarski w taki dzień i mam koncert do obfocenia od 19 do 22. Kto w ogóle wymyślił organizować koncert w takim dniu. Gdyby wszyscy w redakcji nie wiedzieli że jestem fanem Juve to bym coś ściemnił że mieszkanie mi zalało czy coś a tak się nie wykpię. :angry:

Jest jakakolwiek szansa obejrzeć mecz na smartfonie z netem z aero? :roll:


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2015, 12:00

X_ray pisze:Jasssny szlag, dyżur dziennikarski w taki dzień i mam koncert do obfocenia od 19 do 22.

w godzinę i 45 minut się nie wyrobisz? nie wszyscy muszą się od razu znaleźć na zdjęciu...


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2015, 12:05

Będzie trzeba zagrać świetny mecz z wolą walki, której u nas nie zabraknie. Forza Juve :)


"Vincere non importante l'unica cosa che conta."
Argonessar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 188
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2015, 12:07

Heh, przed półfinałami narzekałem, że nie mam snów związanych z Juve, to się doczekałem wreszcie :lol: A sen był nieco dziwny, siedziałem przed kompem szukając jakiś streamów aby obejrzeć finał (w moim śnie jakoś nie istniało TVP i inne C+) I po chwili brat nastawił jakiś ruski program w TV, ja się wkurzyłem, że nastawia takie głupoty i za chwilę w tym programie zaczął się mecz (i to z polskim komentatorem). :D Pamiętam, że po pierwszej połowie było 1-0 dla nas. W drugiej wiało nudą, a potem cieszyłem się jak mały dzieciak skacząc po pokoju gdy nasi odbierali trofeum.

Nigdy nie miałem snów związanych z Juve, a teraz miałem, przypadek? :prochno:

A tak już na poważnie, staram się czymś zająć i nie myśleć o meczu, ale to jest po prostu niemożliwe i myśli same przekierowują się na finał. I weź tu pisz inżynierkę... Czas się dłuży, stres rośnie, wygrajmy to, błagam! :pray:


Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2015, 12:11

Jak to mówią w Premier League, pora zapinać pasy i jedziemy :D Ten mecz jest dla mnie niczym jakieś nierealne marzenie, wciąż nie do końca wierzę, że to już dzisiaj. Czuję się jakbym miał się obudzić i zobaczyć, że finał gra powiedzmy Bayern z Realem. Najważniejsze to nie popełnić błędów przeszłości i podejść do meczu na trzeźwo. To co mnie cieszy przed spotkaniem to rywal z którym będziemy się mierzyć, jeśli już z kimś Barca miałaby przegrać finał to chciałem by był to właśnie Juventus. Mimo to oczywiście trzymam kciuki za Messiego i spółkę, za brak baboli Ter Stegena, za skupienie Rakitica, za Pique bez oczu wpatrzonych w Shakirę, za Suareza który nie tworzy Mortal Kombat 2 z Evrą i za wszystko co tylko może sprzyjać wzniesieniu kolejnego Pucharu Europy.

Do boju :happy:


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2015, 12:24

Napięcie rośnie z każdą minutą :-D - Mamy swoje atuty i naprawdę bardzo dobrego taktyka na ławce. Jednak niezależnie od tego, co wymyślił Max, chłopaki muszą dziś zagrać tak, jakby grali o życie. Pozostaje mi zacytować słowa mojej ulubionej piosenki piłkarskiej:

We're not hiding, tied in our shoes
With nothing left to lose
And together we will share the dream
On the fields of green



Naprzód JUVE
:-D


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2015, 12:29

Pasja + aktywność na boisku + skupienie + wiara w zwycięstwo + szczęście = sukces.

Barca to nie jest jakaś mityczna drużyna, która pojawia się nie wiadomo skąd i roznosi w pył wszystko, co stanie jej na drodze.

Potrafią wygrywać z każdym, jednak nie jest tak, że Messi & co. są nie do pokonania. Porażki też nie są im obce.

Jednak trzeba mieć świadomość, że w tym meczu będziemy potrzebować sporo szczęścia.

W sumie jak to mówią, "szczęście sprzyja lepszym." Mam jednak nadzieję, że nasi "temu szczęściu dopomogą" swoją postawą na boisku.

FORZA JUVE :!:


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2015, 12:32

Śniło mi się, że przegraliśmy 5-2.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2015, 12:36

ketraB pisze:Śniło mi się, że przegraliśmy 5-2.

masz zapisane od tyłu swoje imie w nicku, to i wynik odwrotny sie przyśnił.


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2015, 12:37

Karowiew pisze:Napięcie rośnie z każdą minutą :-D - Mamy swoje atuty i naprawdę bardzo dobrego taktyka na ławce. Jednak niezależnie od tego, co wymyślił Max, chłopaki muszą dziś zagrać tak, jakby grali o życie. Pozostaje mi zacytować słowa mojej ulubionej piosenki piłkarskiej:

We're not hiding, tied in our shoes
With nothing left to lose
And together we will share the dream
On the fields of green



Naprzód JUVE
:-D
No to ja takie coś dam:
When you walk through a storm,
Hold your head up high,
And don`t be afraid of the dark.
At the end of a storm,
There`s a golden sky,
And the sweet silver song of a lark.
Walk on through the wind, Walk on through the rain,
Though your dreams be tossed and blown,
Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you`ll never walk alone...You`ll never walk alone.
Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you`ll never walk alone,
You`ll never walk alone.


Forza Juve! Nawet jeśli nie wygracie to i tak jesteście dla mnie najlepsi!
:bravo: :bravo: :bravo:


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2015, 12:39

Hm.
Ty: Mamo, mamo ! Miałem moczenie noce.
Mama: Śniła Ci się koleżanka z klasy?
Ty: Nie, Juventus.

Ogólny charakter wpisów w owym temacie z ostatnich kilku dni. :lol:

~~
Ciekawie przedstawia się także relacja obu klubów. Te wspólne poklepywania się przed meczem. Po meczu pewnie okaże się czy to czysta kurtuazja czy rzeczywiście oba kluby szanują się tak jak to widzimy w mediach. No i czy postawa zawodników będzie na to wskazywać.


Zablokowany