Serie A 14/15 (38): Hellas Verona 2-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 20:06

Mecz o nic, ale mimo wszystko 2 pkt żal. Szkoda karniaka Teveza, widać było, że mu zależy na złotym bucie.

Z całą moją sympatią dla Pepe, ale cieszę się, że nie będę musiał go oglądać w przyszłym sezonie w Juventusie, przynajmniej wszystko na to wskazuje. Faul bezmyślny. Szkoda, że takim "zagraniem" się żegna, ale w sumie to było to dobre podsumowanie jego ostatnich trzech sezonów. W pierwszym sezonie Conte był faktycznie ważnym ogniwem drużyny, później kontuzja za kontuzją i tylko śmieszkowanie i pajacowanie. Może miły chłop z niego, ale nie będę za nim tęsknił.

Edit: z plusów to oczywiście Pereyra za całokształt, fajnie zagrał, Padoin, może Marchisio. Nasz maestro w pierwszej połowie zagrał fatalnie, kilka niecelnych podań i głupich strat, ale w drugiej się poprawił. Miejmy nadzieję, że w Berlinie zobaczymy tego Pirlo z drugiej połowy.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 20:10

Cobra pisze: Pogba i Pirlo bez formy.
Sturaro i Pereyra w pierwszym składzie na Barcę? Ja jestem za.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 20:11

Szkoda mi jedynie Teveza, który z przebiegu całego sezonu bardziej zasłużył na koronę króla strzelców, niż drewniany Toni. Dziś źle podszedł do karnego. Ale olać to, oby tylko nas doprowadził do zwycięstwa z Barcą.
A tam szkoda, Toni strzelił 2 gole więcej to zasłużył
Nie zawsze ten co strzela więcej jest lepszy. Tevez wykonał po prostu tytaniczną pracę dla zespołu.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2015, 20:43 przez Lucas87, łącznie zmieniany 1 raz.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 20:13

W mojej ocenie Pogba nie zasłużył na wyjście w podstawowej jedenastce na finał LM - znów zaczął gwiazdorzyć. Odnoszę wrażenie jakby Pogba myślami grał już dla Barcelony. Pirlo też nie daje nic konkretnego i stwarza zagrożenie tyle, że na naszą niekorzyść. Liczenie na to, że wyjdzie mu jakieś niesamowite podanie albo wolny może nas zgubić w kontekście meczu z Barceloną. Powinni grać bardziej solidni zawodnicy z większym głodem, jak Pereyra i Sturaro.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 20:14

Lucas87 pisze:Szkoda mi jedynie Teveza, który z przebiegu całego sezonu bardziej zasłużył na koronę króla strzelców, niż drewniany Toni. Dziś źle podszedł do karnego. Ale olać to, oby tylko nas doprowadził do zwycięstwa z Barcą.
A tam szkoda, Toni strzelił 2 gole więcej to zasłużył. Nie rozumiem Was, po wygraniu Scudetto była gadka olać ligę skupić się tylko na LM i Coppa Italia. Teraz remis i płacz, że to źle tamto źle :roll: . Dajcie sobie już spokój, za tydzień najważniejszy mecz sezonu, życia, dekady jak kto woli.


Argonessar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 188
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 20:15

Chyba dobrze, że nie oglądałem tego meczu. Szkoda, że nie udało się wygrać i zapewnić Tevezovi korony króla strzelców, ale jeśli wszystko dobrze się ułoży za kilka dni i tak nikt nie będzie tego pamiętać.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 20:32

W mojej ocenie Pogba w składzie na Barcelonę to będzie 13 zawodnik Barcy...dwunasty to wiadomo - sędzia bo co do tego nie mam wątpliwości, trzynastym zaś Pogba, który wygląda jakby łaskę robił, że tutaj gra...niech idzie w takim razie do Barcy czy gdzie tam chce to przynajmniej będzie kasa na solidne wzmocnienia...na szczęście nie jesteśmy uzależnieni od Pogby w żaden sposób bo bez niego osiągaliśmy ostatnio lepsze wyniki...Sturaro gryzie trawę a Pogba gra jak za karę... :evil:


Obrazek
kogut

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 października 2004
Posty: 114
Rejestracja: 29 października 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 20:33

Pogba fatalny. Myślałem że gorszego meczu jak Z Lazio nie zagra. A jednak...


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 20:52

Pogba to mus na Barce, to że mu się nie chciało to nic nie zmienia, nie chciało się praktycznie całej drużynie i nie dziwię im się. Sturaro meczu nam nie wygra a Pogba tak. Może jeszcze Padoina za Pirlo ? :smile:


Buffon - Evra Chiellini Bonnuci Lich -Pogba Pirlo Marchiso Vidal - Tevez Morata to skład na finał. Dają sobie rękę uciąć.


Obrazek
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 20:52

Pewnie nie jestem pierwszy, który to mówi, ale:

Jednym z powodów tak dobrych wyników Juve w tym sezonie (jak najbardziej mam nadzieję na potrójną koronę) jest to, że młodzi w zaskakująco dużej ilości oraz dosyć szybko rozwinęli się i grają dobrze. Mamy przez to szeroką i dobrą ławkę, co jeszcze jakiś czas temu było marzeniem :) Ten gol Pereyry - maestria!
alessandro1977 pisze:W mojej ocenie Pogba w składzie na Barcelonę to będzie 13 zawodnik Barcy...dwunasty to wiadomo - sędzia bo co do tego nie mam wątpliwości, trzynastym zaś Pogba, który wygląda jakby łaskę robił, że tutaj gra...niech idzie w takim razie do Barcy czy gdzie tam chce to przynajmniej będzie kasa na solidne wzmocnienia...na szczęście nie jesteśmy uzależnieni od Pogby w żaden sposób bo bez niego osiągaliśmy ostatnio lepsze wyniki...Sturaro gryzie trawę a Pogba gra jak za karę... :evil:
I zaczyna się ocenianie i skreślania zawodnika po jednym meczu :/


pandecybel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2015
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 21:02

Ciśniecie po Pogbie jakbyście pierwszy raz widzieli go w akcji. Przecież on zawsze gwiazdorzy i zdarzają mu się głupie zagrania czy straty. W tamtym sezonie było podobnie, z tego co pamiętam to kilka brameczek wpadło na jego konto. A teraz nagle, że nie chce mu się grać i myślami jest już w Barcelonie :P


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 21:02

Dobrze jest!

Nieważny wynik, patrząc nawet na skłonność Włochów do dobrych wyników przy problemach czy po złych wynikach to szkoda nawet, że tego nie przegraliśmy :prochno:

Najważniejsze, że obyło się bez kontuzji, no i Padoin w formie :!: :dance:


Z jednego powodu nie mogłem się doczekać końca tego spotkania, bo teraz prawa strony głównej jest tak piękna, że aż skrina zrobiłem :D

Jeszcze jeden mecz, jeszcze jeden temat, jeszcze jeden Finał :whistle: 8)

Czekam na temat "LM 14/15 FINAŁ: JUVENTUS-Barcelona" :dance:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 21:03

Michael900 pisze: I zaczyna się ocenianie i skreślania zawodnika po jednym meczu :/
Po jednym ? Nie sądzę ale mam nadzieję, że chłop się ogarnie przed finałem... :wink:


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 22:02

- Reakcja bramkarza po obronionym karnym i reakcja Teveza na to zachowanie. :smile:

- Reakcja miejscowych po bramce wyrównującej. :lol:

Naszym się w ogóle nie chciało, nawet Tevez kwitował niecelne strzały uśmiechem. Mnóstwo niedokładności, brak koncentracji, ale ja się im w sumie nie dziwię, bo miałbym takie samo podejście. Ten mecz po prostu trzeba było obejrzeć.

Jedziemy do Berlina. Po puchar. :pray:


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2015, 22:09

mrozzi pisze:
Jedziemy do Berlina. Po puchar. :pray:
Oby, oby. Ale będzie hardkorowo ekstremalnie ciężko to osiągnąć, patrząc na to jak Barca miażdży mosznę swoją grą, a przy okazji i Athletic Bilbao.


Zablokowany