Coppa Italia 14/15 (FINAŁ): JUVENTUS 2-1 Lazio / 10. PUCHAR!

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2015, 21:39

Babinicz pisze:Nie zrozumiałem,więc proszę,wytłumacz mi to?kolego?
Zawsze ma kamienną twarz, zero emocji. Jak w tej reklamie/promocji w Australii. Natomiast jak spojrzał na lasencję to był 'impressed'. Wszystko jasne?


Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 22 maja 2015, 22:08

Weźcie wy się zajmijcie czymś poważnym,zamiast doszukiwać się coraz większych bzdur... typowy internetowy śmietnik... Mnie jakoś ta cała akcja nie bawi,a Pirlo jest uśmiechnięty ze zdobycia Pucharu,a nie z widoku jakieś głupiej dziury,która wręcza medale... naprawdę dno z waszej strony.
I tak na koniec,odpier%** się od tego Pirlo albo wracajcie na forum Barcy,Realu.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2015, 22:14

:lol:
Odbieram Twój post, jako 'dziękuję za wyjaśnienie'.

Swoją drogą, znowu mieliśmy momentami problemy, kiedy rywal naciskał wysokim pressingiem. Trochę to martwi w kontekście Barcelony.


Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 11:46

no i za co dostałem te ostrzeżenie? won,chamie. jak ktoś obraża pirlo,to nic nie dostanie. tacy mili i kulturalni jesteście,z kiepskim poczuciem humoru.pryszczate akademickie pokemony.


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2015, 12:00

Babinicz pisze:Weźcie wy się zajmijcie czymś poważnym,zamiast doszukiwać się coraz większych bzdur... typowy internetowy śmietnik... Mnie jakoś ta cała akcja nie bawi,a Pirlo jest uśmiechnięty ze zdobycia Pucharu,a nie z widoku jakieś głupiej dziury,która wręcza medale... naprawdę dno z waszej strony.
I tak na koniec,odpier%** się od tego Pirlo albo wracajcie na forum Barcy,Realu.
Najpierw sobie zobacz:

Myślę, że jeżeli Pirlo zobaczył to zdjęcie, to sam się zaśmiał, bo jest po prostu zabawne i nikogo nie obraża...

Najpierw ludzie piszą, żebyś wstawiał przecinki, później żebyś robił pomiędzy nimi spacje, a teraz wyzywasz ludzi bo śmieją się z rzeczy zabawnych, do tego pomagają Tobie zrozumieć całą akcje. Jeszcze nie potrafisz włączyć:
http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 363#407363
I zobaczyć dosłownie dwa punkty, które masz wyszczególnione pod kartkami..

Pirlo jest stary i wychodzą mu już tylko pojedyncze mecze. Powinien zakończyć karierę jak Nedved w chwale, a nie jak Del Piero z kangurami.


PawelP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 maja 2015
Posty: 3
Rejestracja: 28 maja 2015

Nieprzeczytany post 28 maja 2015, 10:19

Lepiej właśnie skończyć karierę w momencie kiedy jeszcze mecz nam wychodzi a czujemy spadek formy, bo potem wychodzi nam "szambo" zamiast meczu. Pirlo zasługuje na odpoczynek.


Zablokowany