Serie A 14/15 (36): Inter 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 19:54

Romulo!
Morata!
STORARI!!!

Ma ktoś Gifa z Alvaro w okularach? :smile: haha


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 19:55

Inter Mediolan nie potrafi wygrać z Juventusem, który gra na stojąco! A bramka Moraty to świetne podsumowanie, jak poważnym przeciwnikiem na chwilę obecną jest dla nas ten Inter!


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 19:56

Jedna wielka beka... z Interu :lol:
A Morata potrafi się szybko podnieść po faulu :D Czasami się napala i nie widzi lepiej ustawionych kolegów, albo oddaje strzały z dystansu po z których nie ma wiele pożytku, ale jak trzeba to i jakiś farfocel mu wpadnie :D

Storari to mistrz nad mistrze i skarb Juventusu od 5 lat.
Mam wątpliwości czy Gigi potrafiłby się tak szybko zebrać.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2015, 19:57 przez rad, łącznie zmieniany 2 razy.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 19:56

Dobry mecz, bez spiny, rezerwami wygrać z interem zawsze miło. Storari to super gościu, jak odejdzie będę go bardzo przyjemnie wspominał.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 19:57

Pokonać inter w taki sposób, coś pięknego! :prochno: :dance:

Gol Moraty chyba zyska miano najzabawniejszym w sezonie :D Jedyny plus tego czerwa w CI z Violą dla Moraty taki, że wygrał nam dziś te derby, bo w innym wypadku by dziś nie zagrał. Trochę martwi mnie to, że Tevez w środę będzie musiał grać z Llorente w napadzie, ale to już inny temat.

Marco Storari odchodzi po sezonie? Jeśli tak to wielka szkoda, dziś po raz kolejny stanął na wysokości zadania! :ok:

FORZA JUVE!!


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 19:58

Ogrywamy Inter na wyjeździe półrezerwowym składem 8). Największe brawa należą się Storariemu za tę podwójną obronę w końcówce :bravo:. Bramka Moraty to bardziej zasługa Handanovicia, ale Alvaro coraz bardziej wkupuje się się w łaski :ok:.


Obrazek
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 19:58

Dawajcie Morate w okularkach!!!! :D :prochno: :lol:


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 19:58

Inter - może by to było śmieszne, gdyby nie było tak tragiczne.

To jest niesamowite. Wydawało mi się, że nadrobią walką. będą gryźć trawę. Niestety umiejętności aktualnych zawodników Interu pozwoliły na ile pozwoliły, czyli na nie za wiele


forumowy ujadacz
eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 19:58

rad pisze:Jedna wielka beka... z Interu :lol:
A Morata potrafi się szybko podnieść po faulu :D Czasami się napala i nie widzi lepiej ustawionych kolegów, albo oddaje strzały z dystansu po z których nie ma wiele pożytku, ale jak trzeba to i jakiś farfocel mu wpadnie :D

Storari to mistrz nad mistrze i skarb Juventusu od 5 lat.
Mam wątpliwości czy Gigi potrafiłby się tak szybko zebrać.
Juventus ma zawsze szczęście do drugich bramkarzy. Jak Manninger dostał swoja szansę kiedyś to takie piły wyjmował, ze Buffon tylko za nazwisko na bramkę wrócił ;)


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 19:59

Spory policzek dla Interu. Mega ważny mecz dla Nerazzurrich przegrany z pół-rezerwowym Juventusem przez długi czas grającym od niechcenia :)

Dla naszego Alvaro widze dwie opcje: chłopak ma talent i co do tego nie ma wątpliwości, ale jeśli chce być 9-tką na światowym poziomie to bezwzględnie musi popracować nad skutecznością, bo ta w przekroju całego sezonu była na poziomie co najwyżej średnim. Drugi wariant to wypróbowanie go na skrzydle - taki a'la Cavani z PSG, bo papiery do pełnienia tej roli Hiszpan niewątpliwie ma.

Pereyra do bani dziś.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 20:02

Najlepsza jest nie sama bramka Moraty czy to co działo się zanim ona padła, ale ten moment jak piłka wpada do bramki a on doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak słaby był to strzał i dopiero po jakimś czasie (kiedy inni zawodnicy się cieszą) dostrzega, że to jednak wpadło.

:prochno:


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 20:02

AdiJuve pisze:No nie mogę z tego meczu, chyba najśmieszniejsze derby w historii. :smile:
Inter pierwszym składem a Juve raptem z Markizem i Bonu, bo Lichy grał jak Grygera :prochno: i ich ograli :smile:
Taa, a my podobno lawki nie mamy :smile:
Mysle, ze Allegri wlaczyl suszare w trakcie przerwy, wiec gra Juve sie troche poprawila.

A tak w ogole to byli jacyc kibice Interu na stadionie? Byl taki moment, ze slyszalam doping jedynie ze strony kibicow gosci :think:


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 20:05

kuba2424 pisze:Inter Mediolan nie potrafi wygrać z Juventusem, który gra na stojąco! A bramka Moraty to świetne podsumowanie, jak poważnym przeciwnikiem na chwilę obecną jest dla nas ten Inter!
Jak mieli to wygrać, skoro sami stali? Niby walczą ciągle o LE, niby odwieczny rywal ( a im on wyżej, tym chyba większa motywacja powinna być ), własny stadion, a ja tam nie widziałem gryzienia trawy, jeżdżenia na dupie i determinacji. Ich sprawa.

Bekowy mecz i bekowa zwycięska bramka Moraty. W pierwszej minucie miał dwie sytuacje do skarcenia Interu. Potem znowu robił zamieszanie, ale za bardzo chciał. Strzał po którym zdobył gola słaby, ale dzięki pomocy Handanovica w końcu się udało. Po chwile Storari jak za najlepszych momentów w Juve, gdy był przez cześć sezonu podstawowym bramkarzem. :rotfl:
Fajny mecz na rozluźnienie, z dobrym zakończeniem.

PS: Dobrze, że Lichy zszedł tak szybko, potem mało kto mnie irytował. Ta kartka przy wyrzucie z autu... :doh:
Ostatnio zmieniony 16 maja 2015, 20:09 przez Marat87, łącznie zmieniany 2 razy.


Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 20:06

Morata jest w czepku urodzony to te jego ostatnie bramki to takie maksymalnie frajerskie :D jakiś kozioł, bramkarze bez rąk i inne takie

Gra ok ale podejmowanie decyzji i skuteczność to praca domowa na wakacje

swagga Morata będzie memem miesiąca :-D drugim jego reakcja na bramkę :rotfl:


Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 20:09

Po takich golach Moraty, obronach Storariego i wyniku, najlepsza lektura jest czat na fcinter .pl :D sikam :smile:


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
Zablokowany