Serie A 14/15 (36): Inter 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 23:37

... nic już nie piszę bo się bardziej zbłaźnie. idę spać. myślałem że pna odbędzie się po sezonie.

jeżu jaki fail.


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 23:53

MCL pisze:... nic już nie piszę bo się bardziej zbłaźnie. idę spać. myślałem że pna odbędzie się po sezonie.

jeżu jaki fail.
Zostań! Ludzie pijani są tacy śmieszni i zabawni :lol: No może nie aż tak śmieszni jak inter, ale o to już niełatwo :D

PS Pijany czy nie, ale widzę, że kolory i rozmiary ogarniasz, wprawiony zawodnik w piciu i w pisaniu 8)

Storari? Nie wiem, ale chciałbym aby został jeszcze na kolejny sezon i to nie tylko ze względu na tę interwencję. Lubię go bardzo i choć to tylko zmiennik Buffona to ciężko sobie wyobrazić Juve bez szalonego Marco S. :think:


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 09:12

trayor pisze:
Antek666 pisze:Tej, kto to leży, czemu leży i po czym? To nasz Max?
To reakcja Manciniego na sytuację, w której Storari obronił dwie setki w ciągu kilku sekund :lol:
I tu jestes w błędzie bo to sie stalo po tym jak Shaqiri nie trafił z przewrotki i przeszła obok spojenia bramki


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 10:01

krystiank pisze:
trayor pisze:
Antek666 pisze:Tej, kto to leży, czemu leży i po czym? To nasz Max?
To reakcja Manciniego na sytuację, w której Storari obronił dwie setki w ciągu kilku sekund :lol:
I tu jestes w błędzie bo to sie stalo po tym jak Shaqiri nie trafił z przewrotki i przeszła obok spojenia bramki
A nie D'Ambrosio?


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 10:31

Wygrać z Interem,to zawsze przyjemne uczucie.Ale najważniejsza jest środa,finał Pucharu Włoch.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 12:42

Takie mecze pokazują klasę zespołu. Jesteśmy bezkonkurencyjni w SerieA. Morata Thug Life :D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 16:09

Kamil_on pisze:
krystiank pisze:
trayor pisze:
To reakcja Manciniego na sytuację, w której Storari obronił dwie setki w ciągu kilku sekund :lol:
I tu jestes w błędzie bo to sie stalo po tym jak Shaqiri nie trafił z przewrotki i przeszła obok spojenia bramki
A nie D'Ambrosio?
Oczywiście, że tak, ale ostatnio dostrzegam nową modę- na nieczytanie poprzednich postów :roll:

Fajny wyniki, ciekawy mecz :whistle: Storari jest dla mnie kozakiem. Mógłby grać w 1 składzie w większości zespołów w tej lidze a on woli być z nami. W dodatku w jakiej formie 8)
Lichy był naćpany prawda? Poważnie zastanowiłbym się na wystawieniem w finale CI Padoina na prawej. W tym natomiast bardzooo odczujemy brak Moraty :/ Llorente już tylko stoi, identycznie jak Amauri jak był u nas na wykończeniu. Matri się chociaż przydał w pojedynczej akcji...


Obrazek
Zablokowany