Serie A 14/15 (36): Inter 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 21:24

Dobra wiadomość dzisiejszego dnia: utarliśmy nosa interistom. Rezerwami. W dniu urodzin ich prezesa: Moratti urodził się szesnatego maja.

Zła wiadomość: dowiedziałem się dziś, że dzień moich urodzin zbiegła się z dniem urodzin tego kartofla i popsuło mi to humor :evil: :evil: :evil: No ale wygrali z interem w dniu moich urodzin więc coś za coś: :smile:

No i mamy Storariego z interwencją sezonu :bravo:


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 21:51

Kamex22 pisze:Meczu nie mogłem oglądać, ale chciałem zapytać, skąd Morata wziął okulary? :D
Dostał od Llorente.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 22:02

trayor pisze:Najlepszym podsumowaniem tego meczu są dwa obrazki:

Obrazek

Morata :prochno:
Alvaro < 3

Tej, kto to leży, czemu leży i po czym? To nasz Max?
Vimes pisze:Interwencja sezonu: http://gfycat.com/SlimMisguidedCygnet?
Storari :bravo:
Może i od tego sezonu nie mamy dwóch najlepszych bramkarzy świata, a tylko najlepszego Buffona, ale Marco zachowuje klasę :)
Szikit pisze:Nie rozumiem czemu Inter nie gryzł trawy. Ale ich sprawa. Mieli niepowtarzalną szansę, a tutaj przegrali 1-2 w kartoflanym stylu.
A czego tu nie rozumieć? To jest inter, tego nie zrozumiesz :lol:


trayor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2007
Posty: 181
Rejestracja: 28 lipca 2007

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 22:07

Antek666 pisze:Tej, kto to leży, czemu leży i po czym? To nasz Max?
To reakcja Manciniego na sytuację, w której Storari obronił dwie setki w ciągu kilku sekund :lol:

EDIT: o, jednak nie, coś źle zapamiętałem bo czas się nie zgadza. Na twitterze piszą, że to po sytuacji D'Ambrosio
Ostatnio zmieniony 16 maja 2015, 22:09 przez trayor, łącznie zmieniany 1 raz.


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 22:09

Antek666 pisze:A czego tu nie rozumieć? To jest inter, tego nie zrozumiesz :lol:
I wszystko jasne, o.

A leży Mancini, ale nie pamiętam dokładnego kontekstu.

Wygrywam półrezerwowym składem po farfoclu. Aj, zdecydowanie udziela się atmosfera pikniku i błogiej sielanki 8) . Inter pozostał drużyną zagadką, która bez wyraźnego motywu wyrzuca się sama z walki o europejskie puchary.

EDYTA:
@up
Ale nieładnie w błąd wprowadzać, znakomita interwencja Storariego była już przy stanie 2-1 dla Starej Damy.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 22:15

Kimi pisze:
Kamex22 pisze:Meczu nie mogłem oglądać, ale chciałem zapytać, skąd Morata wziął okulary? :D
Dostał od Llorente.
Ok, ok, to teraz powiedz skąd je miał Llorente? :twisted:
MCL pisze:Zła wiadomość: dowiedziałem się dziś, że dzień moich urodzin zbiegła się z dniem urodzin tego kartofla i popsuło mi to humor :evil: :evil: :evil: No ale wygrali z interem w dniu moich urodzin więc coś za coś: :smile:
A widzisz, gdybyś wiedział o tym wcześniej to poczekałbyś ten jeden dzień lub wyskoczyłbyś dzień wcześniej :D Najlepszego! :wink:
trayor pisze:
Antek666 pisze:Tej, kto to leży, czemu leży i po czym? To nasz Max?
To reakcja Manciniego na sytuację, w której Storari obronił dwie setki w ciągu kilku sekund :lol:

EDIT: o, jednak nie, coś źle zapamiętałem bo czas się nie zgadza. Na twitterze piszą, że to po sytuacji D'Ambrosio
Ok, to na razie ustaliliście wraz z @Azazel'em, że to Mancini leży :P Co się stało w tej "sytuacji D'Ambrosio" ?
@trayor, dzięki :)
Ostatnio zmieniony 16 maja 2015, 22:21 przez Antek666, łącznie zmieniany 1 raz.


trayor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2007
Posty: 181
Rejestracja: 28 lipca 2007

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 22:18

Antek666 pisze: Ok, to na razie ustaliliśmy, że to Mancini leży :P Co się stało w tej "sytuacji D'Ambrosio" ?


Sytuacja D'Ambrosio


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 22:20

Obejrzyj sobie mecz to się dowiesz 8)

Ciekawe czy United zdecyduje się na Handanovicia, a może wzięliby jednak Storariego? :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 22:30

Wojtek pisze:Marco Storari odchodzi po sezonie?
Nie odejdzie ;) Obejrzalem se wlasnie urywek na yt - kocham goscia :happy:
pumex pisze:Dla naszego Alvaro widze dwie opcje: chłopak ma talent i co do tego nie ma wątpliwości, ale jeśli chce być 9-tką na światowym poziomie to bezwzględnie musi popracować nad skutecznością, bo ta w przekroju całego sezonu była na poziomie co najwyżej średnim.
Co 158minut brama, czyli w co drugim meczu. Kristjano Ronaldo to on moze nie bedzie, ale ni ma az tak zle.

Meczu nie widzialem, bo spowolnil mnie jeden leber w robocie i musialem zostac do 20:00 :/ ale widze Lichy slabizna. OKej, moze to zmeczenie, moze wuj wie co, ale gostek ma 31lat i bedzie juz coraz czesciej zmeczony. Sprzedac, albo mu kupic mocnego i mlodego nastepce.
Dobrze, ze Moracie oka nie wybodli, jak te bryle dawali.

PS.
Dlaczego zahor kibicuje i Juve i Interowi?


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 22:42

Ten drugi to jego brat, znany tu jako Zahor jr :-D
W ostatnich 3 meczach chciałbym, żeby w podstawie na środku wychodził Asamoah, tak żeby Allegri miał przegląd jak się tam Kwadwo spisuje ( na swojej, jakby nie patrzeć nominalnej pozycji ) i żeby się chłopak tam przetarł i przypomniał sobie trochę dawnych schematów.


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 23:01

Antek666 pisze:
MCL pisze:Zła wiadomość: dowiedziałem się dziś, że dzień moich urodzin zbiegła się z dniem urodzin tego kartofla i popsuło mi to humor :evil: :evil: :evil: No ale wygrali z interem w dniu moich urodzin więc coś za coś: :smile:
A widzisz, gdybyś wiedział o tym wcześniej to poczekałbyś ten jeden dzień lub wyskoczyłbyś dzień wcześniej :D Najlepszego! :wink:
Dzień wcześniej, przynajmniej zbiegłyby się z urkami Evry :D dziękować :)

W ostatnich 3 meczach chciałbym, żeby w podstawie na środku wychodził Asamoah, tak żeby Allegri miał przegląd jak się tam Kwadwo spisuje ( na swojej, jakby nie patrzeć nominalnej pozycji ) i żeby się chłopak tam przetarł i przypomniał sobie trochę dawnych schematów.
Też z chęcią zobaczyłbym jak się spisuje nasz As, ale obawiam się, że trener da mu się rozegrać dopiero podczas przygotowań do następnego sezonu. Byleby tylko im do głowy nie wpadło wypuszczać go na PNA! :naughty:


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 23:17

MCL pisze: Byleby tylko im do głowy nie wpadło wypuszczać go na PNA! :naughty:
:rotfl: Nie wiem które urodziny dziś masz, ale widzę, że naiwność jest jeszcze całkiem spora :wink:

FIFA drogą korupcji wybiera organizatora World Cup tak jak i PNA i kluby nie mają niestety nic do gadania. Fifa organizuje turniej, w porównaniu do dochodów płaci ochłapy klubom i te kluby nie mogą sobie nie puścić Asamoaha czy innego piłkarza. Sad but True.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 23:20

W przyszłym roku PNA nie ma ( dopiero w 2017 ), więc o ten sezon nie ma się co martwić.


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 23:30

rotfl Nie wiem które urodziny dziś masz, ale widzę, że naiwność jest jeszcze całkiem spora Wink
Hue. Może po prostu urodzinowa wódka jeszcze mi w głowie szumi, jeśli Juve będzie tak seryjnie wygrywać, to następne kilka tygodni będzie cięzkie dla wątroby i mojej zdolności logicznego myślenia :prochno: Ja po prostu miałem nadzieję, że jego kontuzja nie pozwoli Kwadwo na grę na tym PNA, puściliśmy Vidala rok temu na mundial z kontuzją i na dobrą sprawę pożytek z niego mieliśmy dopiero w marcu. Z Asa nie chce by się powtórzyła sytuacja.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2015, 23:34 przez MCL, łącznie zmieniany 1 raz.


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 16 maja 2015, 23:32

Ale o którym PNA mówisz?


Zablokowany