LM 14/15 (1/2): Real Madryt 1-1 JUVENTUS W FINALE!!!

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 11:49

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 1/2 finału Ligi Mistrzów 14/15:
Real Madryt - JUVENTUS


Czas:

13.05.2015 (środa), godzina 20:45

Pozostało:

Obrazek

Miejsce:

Madryt - Estadio Santiago Bernabeu (85 500)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1902
Barwy: Białe
Przydomek: Królewscy, Los Blancos
Prezes: Florentino Perez
Dyrektor generalny: Jose Angel Sanchez
Menedżer: Carlo Ancelotti
Oficjalna strona Realu Madryt

Ligowa forma u siebie (Primera Division):
Zwycięstw: 15
Remisów: 2
Przegranych: 1


Ligowa forma na wyjeździe (Primera Division):
Zwycięstw: 13
Remisów: 0
Przegranych: 5



Ostatnie mecze:
(09.05.2015) – Real Madryt 2:2 Valencia (Primera Division)
(05.05.2015) – JUVENTUS 2:1 Real Madryt (Champions League)
(02.05.2015) – Sevilla 2:3 Real Madryt (Primera Division)
(29.04.2015) – Real Madryt 3:0 Almeria (Primera Division)
(26.04.2015) – Celta Vigo 2:4 Real Madryt (Primera Division)


Najlepszy strzelec:
Cristiano Ronaldo (42 gole w Primera Division, 9 goli w Champions League, 1 gol w Copa del Rey)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Cristiano Ronaldo (15 asyst w Primera Division), James Rodriguez (11 asyst w Primera Division)
Obrazek Obrazek

Poprzednie mecze w europejskich pucharach:
(05.05.2015) - JUVENTUS 2:1 Real Madryt (Champions League)
(22.04.2015) - Real Madryt 1:0 Atletico (Champions League)
(14.04.2015) - Ateltico 0:0 Real Madryt (Champions League)
(10.03.2015) - Real Madryt 3:4 Schalke (Champions League)
(18.02.2015) - Schalke 0:2 Real Madryt (Champions League)
(09.12.2014) - Real Madryt 4:0 Łudogorec Razgrad (Champions League)
(26.11.2014) - Basel 0:1 Real Madryt (Champions League)
(04.11.2014) - Real Madryt 1:0 Liverpool (Champions League)
(22.10.2014) - Liverpool 0:3 Real Madryt (Champions League)
(01.10.2014) - Łudogorec Razgrad 1:2 Real Madryt (Champions League)
(16.09.2014) - Real Madryt 5:1 Basel (Champions League)


JUVENTUS:

Ligowa forma na wyjeździe (Serie A):
Zwycięstw: 9
Remisów: 5
Przegranych: 3


Ligowa forma u siebie (Serie A):
Zwycięstw: 15
Remisów: 3
Przegranych: 0



Ostatnie mecze:
(09.05.2015) – JUVENTUS 1:1 Cagliari (Serie A)
(05.05.2015) – JUVENTUS 2:1 Real Madryt (Champions League)
(02.05.2015) – Sampdoria 0:1 JUVENTUS (Serie A)
(29.04.2015) – JUVENTUS 3:2 Fiorentina (Serie A)
(26.04.2015) – Torino 2:1 JUVENTUS (Serie A)


Najlepszy strzelec:
Carlos Tevez (20 goli w Serie A, 7 goli w Champions League, 2 gole w Supercoppa Italiana)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Carlos Tevez (7 asyst w Serie A, 2 asysty w Champions League)
Obrazek

Poprzednie mecze w europejskich pucharach:
(05.05.2015) - JUVENTUS 2:1 Real Madryt (Champions League)
(22.04.2015) - AS Monaco 0:0 JUVENTUS (Champions League)
(14.04.2015) - JUVENTUS 1:0 AS Monaco (Champions League)
(18.03.2015) - Borussia 0:3 JUVENTUS (Champions League)
(24.02.2015) - JUVENTUS 2:1 Borussia (Champions League)
(09.12.2014) - JUVENTUS 0:0 Atletico (Champions League)
(26.11.2014) - Malmo 0:2 JUVENTUS (Champions League)
(04.11.2014) - JUVENTUS 3:2 Olympiacos (Champions League)
(22.10.2014) - Olympiacos 1:0 JUVENTUS (Champions League)
(01.10.2014) - Atletico 1:0 JUVENTUS (Champions League)
(16.09.2014) - JUVENTUS 2:0 Malmo (Champions League)




HISTORIA SPOTKAŃ Z REALEM

HISTORIA LIGI MISTRZÓW



Przewidywane składy

[zostaną uzupełnione]

Typer

Wytypuj wynik meczu Real - Juventus w naszym Typerze i wygraj bon z puli 250 zł ufundowany przez STS.PL dla najlepszej osoby typującej mecze Starej Damy w maju! Mecz należy wytypować w ramach kategorii Juventus TUTAJ.

mecz na żywo w TV:

Obrazek
Obrazek

2BE
3 Sport (Afghanistan)
5 SPORT / HD (israel)
Arena Sport 3 (serbia)
Arena Sport BiH
Ariana National
Armenia TV
beIN Sports FR 1 / HD
C+ Liga Campeones / HD
Canale 5 (Italia)
Club RTL
Comedy Arkhi
Digi Sport 1 (hun) / HD
Digi Sport 1 (rom) / HD
Duhok TV
Futbol 1 (ukraine)
GBS Kenya
Hewad Tv
HRT TV2 (croatia)
Idman TV
Iran TV3
Jednotka (slovakia)
Maiwand TV
NBS TV Uganda
Negaah TV
NERIT Ena / HD
NPO 3 / HD
NTV (russia) / HD
NTV Plus Futbol 1 / HD
NTV Plus Futbol 2 / HD
NTV Plus Futbol 3 / HD
ORTM (mali)
Rah-e-Farda
RSI La 2 / HD
RTS 1 (senegal)
RTS 1 (serbia)
RTS Deux / HD
RTÉ 2 / HD
Sky Sport 1 (germany) / HD
Sky Sports 1 (uk) / 1HD
Sky Sports 5 (uk) / 5HD
Smart Spor / HD
Sport 1 Select HD (ned)
Sport 2 (israel)
Sport Plus (russia)
SportKlub 1 (slovenia)
SRF Zwei / HD
Tamadon TV
TIM Mozambique
Turkmen Sport
TV Zimbo
TV3 Ghana
TV3+ (denmark) / HD
ViaPlay (denmark) / HD
ViaPlay (norway) / HD
ViaPlay (sweden) / HD
Viasat Football (nor) / HD
Viasat Football (swe) / HD
Fox Soccer 2GO


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.


JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 12:02

Nareszcie długo oczekiwany temat^^

Na realmadrid.pl znalazłem komentarz:
Marca twierdzi, że u Kroos'a padło ścięgno podkolanowe (hamstring). Jak na razie brak więcej informacji.
Pomysłów na jego kontuzję, więcej niż użytkowników na forum^^

Trzeba będzie chyba wypróbować 3-5-2. Na 90% zagra Pirlo, więc jeśli dostanie zabezpieczenie z tyłu w postaci BBC to nie musimy aż tak bardzo się martwić (chyba). I wtedy tylko pytanie jak będzie wyglądał środek pola? Vidal-Pirlo-Pogba i w drugiej połowie za Pirlo wchodzi Marchisio? Czy może Allegri da jeszcze trochę wytchnienia Francuzowi i będzie Marchisio-Pirlo-Vidal i w drugiej połowie Pogba i Sturaro/Pereyra z ławki?

Ajjj znowu czuję te emocje :D Strzelmy pierwsi gola i grajmy z głową. Wyłączmy CR7 jak sie tylko będzie dało i jedźmy do Berlina!!!


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 12:09

Kiedy to ostatnio TVP1 transmitowało mecz Juventusu? Ja osobiście sobie nie przypominam.
Emocje rosną już od remisu z Cagliari i do środy nie przestaną a tu magisterkę trzeba kończyć.
TVP oznacza mecz ze Szpakowskim? Bo wydawało mi się, ze po mundialu miał zakończyć przygodę z komentowaniem. Co chwila zatem będziemy mogli nasłucha się o aferze calciopolo, jak pięknie czyści Leonardo Banukki czy Andrea Bażagli, albo o dryblingach Paolo Pogby.
Cóż, przeboleć te 90 minut (oby bez dogrywki), wcisnąć jedną bramkę i kontrolować mecz, tego sobie życzę zarówno sobie jak i wam. Do zobaczenia "w Berlinie". ;)

Swoją drogą - grał Modrić kiedy Schalke wciskało Realowi czwartą z kolei bramkę?


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 12:10

Najświeższe info jest takie, że Kroos zagra. Niemiec na twitterze: Dziękuję za miłe wiadomości! Właście przeszedłem badania. Nie martwcie się. Skupmy się na środzie!

To wiele nie zmienia. Z Kroosem czy bez, Real trzeba klepnąć. Mają braki i musimy to wykorzystać.
Kimi pisze:Kiedy to ostatnio TVP1 transmitowało mecz Juventusu? Ja osobiście sobie nie przypominam.
Z Realem w zeszłym sezonie chyba, o ile dobrze pamiętam. Wcześniej 2:2 z Chelsea. :wink:


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 12:17

Kimi pisze: Swoją drogą - grał Modrić kiedy Schalke wciskało Realowi czwartą z kolei bramkę?
Tak. To było jego pierwsze spotkanie od meczu Chorwacji z Italią w Mediolanie.

Wiadomo kto będzie komentował na Canale?


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 12:25

Kimi pisze:TVP oznacza mecz ze Szpakowskim?
No ba. Jak sam stwierdziłeś, trzeba przygotować się na lawinę durnowatych tekstów o włoskiej piłce, Juventusie i niemal pewnej sprzedaży Pogby ("eksperci" odeślą go Barcelony). Ciekaw jestem czy wskrzeszą Alessnadro :prochno: Co do meczu, to daje 51% szans Juve, ten 1% ze względu na powrót Pogby. W 2006 Niemcy skandowali Wir fahren nach Berlin, oby historia zatoczyła koło
Ostatnio zmieniony 10 maja 2015, 12:27 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 12:26

Sam nie wiem, czy wczorajszy remis Realu z Valencią działa na naszą korzyść czy też nie, z jednej strony mogą mieć przez to słabe morale, ale z drugiej zdają sobie sprawę, że tylko jeśli nas wyeliminują w środę to uratują sezon.

Z pewnością najsłabszym punktem Realu jest ich obrona i trzeba to wykorzystać. Jeden gol to minimum, inaczej będziemy musieli mieć masę szczęścia by awansować, ale w 0:0 nie wierzę.
Marzeniem byłoby zacząć tak mecz jak na Signal Iduna Park, a potem grać z kontry.

Mecz w TVP? Nie, dziękuję :stop: Jak mam słuchać przez 90 minut o "calciopolo" to zdecydowanie wolę obejrzeć mecz choćby na czeskim.

Obyśmy po tym meczu mogli głośno krzyknąć : "andiamo a Berlino!"

FORZA JUVE!!


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 12:38

Wiekopomny temat, trzeba coś skrobnąć by być w czubie tego tematu :)

Zacznę nietypowo, bo kolega @Mehehehe nosi teraz(teraz to zauważyłem, od kiedy nosi to nie wiem) pewne moje słowa
Antek666 25.09.2014 pisze: Tak na koniec powiem Wam, wy krzykacze, że jako kibice Juve ale i krytycy mojej działalności [...] zacznijcie lepiej już trzymać kciuki by przypadkiem Juve nie dostało się do finału obecnej Champions League... bo wtedy będziecie na kolanach mnie prosić o jak największe ilości moich berlińskich relacji, informacji.
Szczerze powiem, że najpóźniej po napisaniu tamtych słów wierzyłem w obecność Juve w finale jeszcze bardziej niż "normalnie", kibicowałem i miałem nadzieję większą niż gdybym tamtego nie napisał lub gdyby finał był w innym mieście... Gdy jesteśmy w półfinale to wierzę w to jeszcze mocniej, jak dotąd się opłaciło :wink: Berlin ma swoją magię, marzenia i pragnienia również, tak samo i Juve, jesteśmy tak blisko...
annihilator1988 pisze: Co do meczu, to daje 51% szans Juve, ten 1% ze względu na powrót Pogby.
Gdyby Mino Raiola potrafił czytać po polsku to by Ciebie chyba do sądu zaskarżył za niedocenianie Pogbinho :P

Tej nocy poczytałem trochę niemieckie forum fanów Realu i przyznać trzeba, że większość komentarzy jest bardziej stonowana niż na polskim odpowiedniku. Boją się 3-5-2 bo wtedy nasza obrona "jest nie do przejścia", nasz atak i grę z kontry cenią sobie bardziej niż te aspekty w wykonaniu Atletico Madryt i przypominają, że gdy Juve zagra 3-5-2 to może to spowodować więcej okazji do kontr dla Turyńczyków bo wtedy Real będzie musiał się bardziej otworzyć. Brzmi sensownie i mądrze.

Maksiu, poproszę o 3-5-2 w ustawieniu:
Buffon-Barzagli-Bonucci-Chiellini-Licht-Pogba-Marchisio-Vidal-Evra-Morata-Tevez.

Forza Juve do Berlina!


maniek793

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 14
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 12:47

wczoraj mogłem zobaczyć zapowiedź meczu w tvp ale redakcja sportowa tego programu jeszcze chyba nie zauważyła, że nasze logo się trochę zmieniło od poprzedniego


Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 12:47

Prawda jest taka że to Real musi wskoczyć na wyższy poziom. To oni od dawna męczą się z każdą drużyną która broni lepiej niż przyzwoicie
Było to widać w pierwszym meczu gdzie nawet gdy oddaliśmy im pole mieli problemy ze stwarzaniem sytuacji. Druga połowa to już w ogóle cyrk
Problem w tym że Allegri nawet gdy oddawał pole to kontrolował mecz.
Jeszcze raz powtórzę to co mówiłem przed pierwszym meczem - to obrona wygrywa mistrzostwa - atak mecze. A obrona Realu jest potwornie dziurawa. Wczoraj gdyby Valencia nie trafiała piłką w kibiców wynik byłby zupełnie inny. Kibice królewskich płaczą z powodu słupków karnych (które trzeba umieć strzelać - pech tu nie ma nic do tego) a nie zauważają że nietoperze raz po raz dochodzili do pewnych sytuacji.

Właściwie widzę dwie szanse dla realu, bardzo poważne.
Stałe fragmenty w postaci dośrodkowań. Cały sezon mamy z tym problem. Strzałów z rzutów wol. się nie boję bo lol Ronaldo i tak nie pozwoli nikomu innemu ich wykonywać

Druga szansa realu to szybkie piłki za obrońców i gapiostwo naszych stoperów. Błędy indywidualne.

Jeżeli chodzi o Juve to jestem spokojny o środek pola - tutaj z Kroosem bez Kroosa mamy przewagę. Wątpię żeby Pogba zagrał od początku ale nawet wpuszczony ok 60 będzie miał szansę nawinąć tę drewniana pomoc realu
Vidal odzyskał talenty więc tutaj luz, a Markiza zawsze gra tak jak reszta drużyny
Pirlo niech nie dotyka piłki i straszy CV :twisted:

O atak się nie martwię. Tevez jest jak wiadomo w morderczej formie i nie chce mi się wierzyć że nie będzie maił sytuacji
Dużo będzie zależało od boków bo to tam siedzi główne zagrożenie Realu i jeżeli Lichy nie będzie nadążał to może być słabo.
Evra - to samo co Tevez. Ostatnio klasa sama w sobie

postawiona stówka na wygraną Juve

Tak osobiście stawiam na 0-2. Szybko strzelić bramkę. 3-5-2 , popis squasha w wykonaniu realu, assassination, awans

Najważniejsze to wykorzystać okazje bo w Turynie było ich sporo. Takie sytuacje jak Vidala z pierwszych minut trzeba wykorzystać bo będzie słabo.
Mecze będzie ciężki ale na chwilę obecną choćby całe gimnazja miałyby się posikać ze śmiechu - więcej argumentów ma Juve. Świeżość, morale, obrona, forma, środek pola - co za tym idzie, możliwość dyktowania rytmu gry.
W pierwszym meczu obstawiałem zwycięstwo Juve nie z powodu przewagi stadionu ale z tego powodu że na tamtą chwilę Juve było lepszą DRUŻYNĄ. Teraz moim zdaniem różnica się jeszcze pogłębiła


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 12:59

Przydalaby sie nie jedna, a wiecej bramek, by w Europie w koncu zrozumiano, ze Stara Dama nie jest workiem treningowym, ze ma swoja godnosc i realne szanse na udzial w finale Ligi Mistrzow, jesli nie podniesienie Pucharu. Poza tym Juve nie ma sie czego wstydzic - ani w kontekscie osiagniec w biezacym sezonie, ani ze wzgledu na calciopoli. Moze smialo chodzic z podniesionym czolem.

Niewazne kto zagra w druzynie przeciwnika. Niech Juve wlozy w te gre wszystko co ma najlepsze - glowe, serce i nogi. #IWantItAll

Zadowoli mnie minimum 0:2 :twisted:

https://www.youtube.com/watch?v=7jMlFXouPk8 - ten utwor chodzi za mna od kilku miesiecy.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 13:13

Nie nastawiam się do tego meczu w żaden sposób.

Natomiast boję się tylko jednego: przegranej w kiepskim stylu.

Widzicie, jak Bayern dostał 3:0 od Barcy, to wszyscy zaczęli szukać usprawiedliwień dla niemieckiej drużyny. A to kontuzje, a to niedościgniona Barcelona.

Jestem pewien, że kiepska gra Juve w środowym meczu, będzie oznaczać krytykę w stylu: kiepskie Juve - kiepska Serie A, "farciarze", "dostaliście szczęśliwie do półfinału - ale nie tam ich miejsce" etc.

Leży mi na sercu, byśmy pokazali wartość naszego klubu. Nie ma lepszej drogi niż wyeliminowanie Realu i Barcy.

Natomiast porażki też mają miejsce i jeśli takowa ma nadejść, to przynajmniej musimy pokazać, że jesteśmy w półfinale LM nie bez powodu.


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 13:13

Z ciekawości zajrzałem na forum Realu. Większość ich głosów twierdzi, że w Turynie zagraliśmy szczyt swoich możliwości.

"To nie jest możliwe, żeby Juventus zagrał nawet trochę lepiej" - ktoś tam z ich forum.
Już raz zamknęliśmy im usta w tym sezonie, zróbmy to drugi raz, a w finał rządzić się będzie swoimi prawami.
Nie boję się rewanżu. Jesteśmy w dobrym położeniu. Dobry wynik przed rewanżem, wraca Paul, mamy mistrza, podstawowi gracze odpoczywali. Jak można określać szanse na awans 50/50? :think: Nie mówię, że jesteśmy murowanym faworytem, ale to Juve póki co ma więcej argumentów na +.

Nie sądzę, że będziemy się murować, nie umiemy tego robić. Bardziej niż pewne jest to, że grać będziemy z kontry, a Real prowadził grę. 3-5-2 to dobry pomysł, w tym systemie Pirlo czuje się lepiej, a i sam czuję, że może to być jego mecz ( o ile zagra ).

Nie dane mi będzie obejrzeć tego spotkania, bo nocka :angry:
Wierzę, że rano będę czekał już tylko na finał.
Nieważne jak będzie wyglądał drugi półfinał. Ważne będzie to, że Juventus zagra w Berlinie.

Forza Juve!


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
Argonessar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 188
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 13:18

Doczekaliśmy się. Wielka bitwa naszych czasów. (Jak to kiedyś Gandalf we Władcy Pierścieni stwierdził :D )

Real będzie niezwykle zmotywowany, ligę już przegrali, ale dzięki Valencii musieli dawać w tym meczu z siebie wszystko przez dziewięćdziesiąt kilka minut. My natomiast zupełnie odwrotnie, nasi gracze odpoczywali. Ale ten mecz pokazuje jeszcze jedno, że aby uzyskać dobry wynik z Realem trzeba mieć bardzo nie tylko dobrą obronę, a także dużo szczęścia (z Valencią obijali słupek i poprzeczkę, niewykorzystany karny) bo są u nich gracze, którzy mogą zrobić coś z niczego.

Jestem pewien, że jeśli nasi dadzą z siebie wszystko, całe serducho zostawią na boisku i nie popełnią głupich błędów to niezależnie od tego kto zagra w Realu będziemy mieć szanse aby dostać się do finału. Emocje zapowiadają się ogromne, dawno już tak nie czekałem na jakiś mecz jak teraz. Byłoby cudownie gdybyśmy wygrali w dobrym stylu. Ale nawet jak przegramy te 3-2 ale awansujemy będę się cieszyć.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 13:29

Trzeba wyjść z takim samym nastawieniem jak w Turynie i nie zejść z tego poziomu co prezentowaliśmy w Turynie. Real ma bardzo dużo problemów, szczególnie w środku pola i w grze obronnej. Valencia zaserwowała piękny materiał Maxiowi przed meczem z Realem. Pokazała jak powinniśmy zagrać, z tą różnicą że u nas w ataku biega Tevez i Morata i w odróżnieniu od Valenci, ta dwójka ich wystrzela jeśli Real zagra tak wysoko i będzie dawał się kontrować jak wczoraj Valencii, która tylko przez słaba grę w przodzie napastników nie walnęła im 2-3 bramek.

Wyjść z pewnością siebie, atakować ich jeśli tylko będzie taka okazja a zagramy w finale.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2015, 13:35 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Zablokowany