LM 14/15 (1/2): Real Madryt 1-1 JUVENTUS W FINALE!!!

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 11:57

Pytanie o wyjazd do Berlina, powinno być tylko i wyłącznie retorycznym.
Tak się składa, że NASZ JUVENTUS jest w finale, a finał rozgrywany jest na najbliższym, spełniającym kryteria, obiekcie :!: Kto nie jedzie ten z Interu :!: Jedynie kto może sobie odpuścić to kolega tam wyżej, który ma własny ślub...chociaż ...na jego miejscu :C Gdyby grali w Warszawie to też byście się zastanawiali? No ludzie! Sobota, lekcji nie ma! Kto nie ma siana, ten może śmignąć autostopem, dla chcącego nic trudnego. WOJNA :D


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 11:59

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :prochno:

Obrazek


Edycja limitowana 10 &#8364; ze specjalną dedykacją dla Antonio Conte:

Obrazek


Uwielbiam Agnelliego Obrazek

Pogba&Evra&Buffon 8)

Padoin, Padoin, che c'e frega de Ronaldo noi c'abbiamo Padoin :prochno:
Ostatnio zmieniony 14 maja 2015, 12:00 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


rafalkomza

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 9
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 12:00

Zabiorę się ze szwagrem. On jest co drugi dzień w Niemczech to nie będzie problemu :P


Picek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 12:07

@Pumex Obok Agnelliego siedział Perez ? Dobre :D

Nie widzę co tam się w autokarze dzieje bo na telefonie oglądałem. Memy po meczu są grube.

Scudetto, Finał LM, Finał PW, uniewinnienie z Calciopoli. Piękny sezon, mam nadzieję, że będzie najpiękniejszy w historii.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 12:22

WhoScored.com pisze:Here, a true team were able to overcome superior talent by staying strong together, whereas a group individuals couldn&#8217;t link up well enough when it mattered most. An Italian side defended superbly, while an attack of too many illogically assembled parts failed to find that extra formula to break through. Some unexpected figures stood up, whereas more famous stars stepped off.

Źródło
Piękne podsumowanie, aż duma rozpiera.


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 12:23

CO to znaczy co oni tu śpiewają ? I czemu śpiewają o Padoinie ? :prochno:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 12:28

Alexinhio-10 pisze:@Pumex Obok Agnelliego siedział Perez ? Dobre :D
Dokładnie ten sam Fiorentino Perez - :)

Teraz dopiero dochodzi do mnie to, czego dokonał mój ukochany zespół i jestem mu za to niezmiernie wdzięczny. Poniższy gif z Buffonem krzyczącym "Andiamo, andiamo...!" idealnie odzwierciedla moje szczęście i wczorajszą reakcję po końcowym gwizdku. Dziękuję, po prostu dziękuję! --> http://i72.fastpic.ru/big/2015/0514/fc/ ... gif?noht=1

PS. W którymś pomeczowym filmiku anglojęzycznych komentator mówił, że Evra w swojej karierze nie przegrał żadnego dwumeczu półfinałowego - jeśli dostawał się do 1/2 to zawsze awansował do finału. Szacunek, Pat :ok:

fazzi pisze:
CO to znaczy co oni tu śpiewają ? I czemu śpiewają o Padoinie ? :prochno:
W sensie, że nie potrzebny nam Ronaldo, bo mamy Padoina :D
Ostatnio zmieniony 14 maja 2015, 12:30 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Greger

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 634
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 12:29

Padoin, Padoin! Co nas obchodzi Ronaldo, mamy Padoina!

Ale czemu tak śpiewają... pewnie dla łacha :).


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 12:30

pumex pisze:<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :prochno:

Obrazek
Od wczoraj się zbieram z Ziemi. Daleki jestem od szydery ale to miażdży system :D

Mam urlop, + 10 dla mnie :D 8) Fajna czytanka z rana. 20 stron tematu meczowego (wszystko czytałem:>) i cały facebook, dziesiątki zdjęć i filmów. to jest coś !!!
O meczu ciężko mi pisać, dzisiejszej nocy obejrzałem go jeszcze raz na spokojnie kując się kolejnymi%. Dla ta chwila to coś więcej... fakt, że jestem z ,,epoki'' 1996r. i jako tako wygranie LM pamiętam, niemniej bardziej czuję te rany po porażkach, one się nie goją, to nie prawda.

Zapach grilowanych kiełbasek na stadionie w Rimini, jak to wspomina Del Piero... dziś sami doszliśmy na szczyt, do finału LM. Nie musiał nas kupować jakiś szejk, to zaszczyt, że swoją pracą dokonaliśmy tego. Można nam wiele odebrać, ale tej dumy, że wybralisśmy Juventus nikt nigdy nam nie zabierze. Płaczmy, to są wyjątkowe łzy, nie ma się czego wstydzić.

O finale nie ma póki co pisać. Skupmy się na finale CI w środę. To kolejne upragnione trofeum, na które czekamy dłużej niż na LM.... :wink:

Nie wiem jak im dziękować.... Juventus, daje Ci tlen do życia a zarazem zabiera jego długość poprzez te niekończące się nerwy... :whistle:
Ostatnio zmieniony 14 maja 2015, 12:35 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 12:32

Antek666 pisze:Ech... w sumie było tu znacznie więcej, ale skoro kolega Cabrini popsuł stronę wielkim zdjęciem i mój post jest nieczytelny to ograniczę się teraz tylko do powyższego.
Tja... byłem pewny, że zapisałem oryginalną treść mojego posta w notatniku, dziś wchodzę na kompa, patrzę w odpowiedni notatnik a tam pustka... :angry: Ponad półgodzinnej pracy i pisania na darmo...ech.... :(
@Cabrini_Idol jak Cię kiedyś spotkam to masz kopa w zad za współudział, pamiętaj! :wink:

Na razie idę walczyć dalej z równie przykrą kac-kupą, później śniadanie mistrzów w południe, no i dopiero wtedy wezmę się za ponowne pisanie tego co przepadło... Co opóźni planowanie i myślenie o finale "u mnie" .

Najważniejsze i pocieszające, że berliński finał Juventusowi nie przepadł!

Molto grazie Ragazzi!
Ostatnio zmieniony 14 maja 2015, 12:35 przez Antek666, łącznie zmieniany 1 raz.


fracha10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 maja 2015
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2015

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 12:34

Witam.
Wiem ze jestem nowym użytkownikiem ale :
Jak by ktoś z Kujawko-Pomorskiego był chętny do wyjazdu to proszę o PW.
Chętnie się pisze. Polski Bus z Bydgoszczy o 10:30 w sobotę przyjazd 17:30 i pieszo 30min, pod Arenę zmagać.

Powrót też obczajony o 12:00 w niedziele. ale to już info na PW.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 12:35

Buffalo pisze::!: Kto nie jedzie ten z Interu :!:
:roll: Trochę pojechałeś. Mam zaliczenia wtedy i kończę około 18, więc siłą rzeczy nie będę mógł jechać. Ba, do domu będę jechał tak szybko, jak to tylko możliwe.
Szczerze Ci gratuluje i zazdroszczę, jak będziesz na meczu, ale nie pisz takich głupot następnym razem. :stop:


Obrazek
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 12:42

pablo1503 pisze:
Buffalo pisze::!: Kto nie jedzie ten z Interu :!:
:roll: Trochę pojechałeś. Mam zaliczenia wtedy i kończę około 18, więc siłą rzeczy nie będę mógł jechać. Ba, do domu będę jechał tak szybko, jak to tylko możliwe.
Szczerze Ci gratuluje i zazdroszczę, jak będziesz na meczu, ale nie pisz takich głupot następnym razem. :stop:
Osobiście popieram Twoje zdanie, pablo!

Wiadomo, świętować finał Pucharu Mistrzów z tysiącami fanów Juve to fajna i piękna sprawa, mnie wczoraj cieszyły "tylko" dziesiątki Włochów świętujących ze mną awans, ale pamiętajmy, że nie każdy może obrać kierunek na Berlin i to z wielu różnych powodów.

Szanujmy się i nie dajmy się zwariować w tym całym szaleństwie :ok:
wojczech7 pisze:Ja, na ten przykład, się wtedy żenię i może być ciężko się wyrwać z wesela... :prochno:
Wiem, wiem, przeczytałem to tej nocy i nie zapomniałem :P Gratulacje, chociaż daty ślubu nie zapomnisz i o rocznicach będziesz pamiętał :wink:
Ostatnio zmieniony 14 maja 2015, 12:52 przez Antek666, łącznie zmieniany 1 raz.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 12:49

Antek666 pisze:
pablo1503 pisze:
Buffalo pisze::!: Kto nie jedzie ten z Interu :!:
:roll: Trochę pojechałeś. Mam zaliczenia wtedy i kończę około 18, więc siłą rzeczy nie będę mógł jechać. Ba, do domu będę jechał tak szybko, jak to tylko możliwe.
Szczerze Ci gratuluje i zazdroszczę, jak będziesz na meczu, ale nie pisz takich głupot następnym razem. :stop:
Osobiście popieram Twoje zdanie, pablo!

Wiadomo, świętować finał Pucharu Mistrzów z tysiącami fanów Juve to fajna i piękna sprawa, mnie wczoraj cieszyły "tylko" dziesiątki Włochów świętujących ze mną awans, ale pamiętajmy, że nie każdy może obrać kierunek na Berlin i to z wielu różnych powodów.

Szanujmy się i nie dajmy się zwariować w tym całym szaleństwie :ok:
Ja, na ten przykład, się wtedy żenię i może być ciężko się wyrwać z wesela... :prochno:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2015, 12:54

wojczech7 pisze:Ja, na ten przykład, się wtedy żenię i może być ciężko się wyrwać z wesela... :prochno:
Kac Vegas w Berlinie?

:D


Obrazek
Zablokowany