Serie A 14/15 (35): JUVENTUS 1-1 Cagliari

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2015, 19:01

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2015, 19:50

Nawet rezerwowi poczuli wakacje, bo biegali jakby mieli cały sezon nogach ;-)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2015, 19:51

Szkoda, że nie udało się wygrać, no ale taki urok grania meczy po zdobyciu scudetto ;D mam jednak nadzieję, że na inter i Napoli się zepną ;))

Teraz pełna mobilizacja na Real.

FORZA JUVE!!


JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 09 maja 2015, 19:51

Dobrze, że już po^^
Bałem się, że jeśli Allegri ściągnie Pogbe i Marchisio w tym samym czasie to może nie być komu grać w piłkę u nas^^ No i niestety tak się stało. Wiadomo, lepiej, żeby się nie przemęczyli, ale nagle Juventus zaczął wyglądać jak trzecio ligowiec xd
Nasze rezerwy pokazują, że nadawałyby się w większości tylko do ogórków. Coman bez Pogby nie istnieje, Matri to drewno, a Pepe to widziałem tylko czasem jak biegał zagubiony po boisku.

Dobra i teraz powedzcie mi, czemu sie tak podjaraliście tym Romulo? Zwykły grajek na drużynę ze środka tabeli. Ok, miał 2 fajne strzały, coś tam próbował w ofensywie, ale kurcze... Padoin kiedy wie, że nic nie zdziała w ofensywie to stara się zagrać jak najlepiej zabezpieczając plecy. Romulo biegał do przodu zajmując skrzydło dla Pepe, a potem powoli wracał do obrony biernie obserwując przebieg akcji przeciwników^^ Wszystkie odebrane piłki z prawej strony naszej obrony to dzieło Barzagliego i Ogbonny.

Najważniejsze, że Pogbinho ma się dobrze, a passa bez porażki na Juve Stadium wciąż trwa :)

PS. Miałem beznadziejną transmisję, słaba jakość + pokaz slajdów. Powie mi ktoś co się stało przy golu dla Cagliari? Czemu obrońcy zamiast przeszkodzić w dobijaniu strzału tylko machali rękoma i krzyczeli? o.0


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 maja 2015, 19:51

Gdy rywal przez cały mecz nie zagraża naszej bramce w ogóle, wiedz, że w końcu wsadzi nam ze stałego fragmentu gry :/ 80 minut absolutnej dominacji a w kilka ostatnich minut prawie przerżnęliśmy mecz :doh:

Dobre występy Romulo (pod koniec już oddychał rękawami), Ogbonny, Barzagliego. Coman bez wielkiej rewelacji, ale myślę, że pozytywnie. Pepe i Matri zniknęli gdzieś pośród trawy.


Teraz do Madrytu po mecz dekady!


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 09 maja 2015, 19:54

Dobrze, że już po meczu. Mój stream... eh, szkoda gadać.
Nie obchodzi mnie te 1:1. Scudetto i tak pewne.
Teraz czas na Real.
FORZA JUVE! :happy:


Obrazek
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2015, 19:55

Druga połowa nieporozumienie żeby nie powiedzieć wstyd.. Potem się dziwią ze sa tylko rezerwowi. Bardzo sie zawiodlem na zaangażowaniu piłkarzy w drugiej połowie.. Po zejściu Pogby i Marchisio nie istnieliśmy.. Jak tak maja wygladac mecze do konca sezonu to ja nie mam zamiaru ich ogladac.. Matri to kompletne dno dna minus minusa.. Ale środek = Padoin, Vitale i Sturaro :doh: Nic, no kompletnie nic.. Zawiodłem sie ogromnie bo myslalem ze wpajamy mentalnosc kazdemu i ma to pokazywac a oni co? kompromituja sie z Cagliari.
Mi tylko szkoda kibiców na stadionie bo mogli to 1:0 chociaż uchować.


Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 09 maja 2015, 19:56

Naprawdę dobry mecz Comana był aktywny momentami po zmianie pomocników brał na siebie rozegranie, niektóre rajdy skrzydłem też robiły wrażenie szkoda że poza efektownością niewiele z nich wynikało. Vitale zdecydowanie za wcześnie na Serie A. Romulo robił też dobre wrażenie,ale to było tylko Cagliari i nie wiem czy jest sens wykupować tego zawodnika choćby ze względu wieku.
Najważniejszy plus meczu to oczywiście Pogba :D jego brakowało.
Btw dlaczego graliśmy w koszulkach wyjazdowych u siebie ?


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2015, 19:56

Ale z niektorych to slabiaki, az przykro patrzec :/
Pepe zegna sie z nami tradycyjnie, czyli z kontuzja. De Ceglie bezczesci kolejne legendarne numeru Juventusu (wpierw "11", teraz "17") :doh:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 maja 2015, 19:57

W 2 połowie to już przegieliśmy. Jak my tego nie przegraliśmy? Dobrze, że wypiłem 3 kawy.
Matriego i Pereyre porwali kosmici :think: :roll: Pepe też bez jaj, Sturaro z łatką rzeźnika i Vitale 5 kg. w gaciach :smile: To tyle narzekania.
gość sobie odbija piłkę od słupka a nasi podnoszą ręce :ok:
Fajnie Romulo.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2015, 19:59

pumex pisze:Gdy rywal przez cały mecz nie zagraża naszej bramce w ogóle, wiedz, że w końcu wsadzi nam ze stałego fragmentu gry :/ 80 minut absolutnej dominacji a w kilka ostatnich minut prawie przerżnęliśmy mecz :doh:
Daj już spokój. :smile:

Coman niby zagrał "tak o", a według Sky uomo partita.

Dobrze, że tego nie przerżnęliśmy, bo okoliczności były. Szkoda by było tej pięknej serii spotkań ligowych u siebie bez porażki.

Ogień na Real!


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 09 maja 2015, 20:39

Z Vitale może coś być ale chłopak jest fizycznie niegotowy do gry na tym poziomie aczkolwiek technicznie słaby nie jest a trzeba zauważyć, że nie ma jeszcze 18 lat. Coman i tego jego decyzję :/ Momentami tragedia, za bardzo chciał się pokazać.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2015, 20:53

Fajnie, że nasi rezerwowi nie przegrali tego meczu. Każdy punkt po mistrzostwie cieszy ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2015, 22:11

Pogba strzelił,Pogba.
Jutro niedziela,ale powoli już czuję ten Madryt.Pięknie jest.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 09 maja 2015, 23:13

Chyba ilość komentarzy przełożyła się na jakość i rangę tego meczu :) Nie ma się jednak czemu dziwić.
Pewnie jak większość, meczu nie oglądałem i sądząc po komentarzach chyba niewiele straciłem gdyż widowisko nie było za piękne. Na pewno też wynik w tym spotkaniu jest sprawą drugorzędną choć niewątpliwie dobrze, że została podtrzymana passa beż porażki na swoim stadionie. Cieszyć też może powrót Pogby do gry i jego gol w tym spotkaniu. Nie wiem jak dokładnie zagrał, ale mam nadzieję, że jest już gotowy na powrót w 100% i zagra w środę na Santiago Bernabeu gdyż może być niezwykle przydatny.
annihilator1988 pisze:Jaki jest rekord mistrzostw z rzędu w Serie A? 5 i to jest interu?
Zgadza się Inter zdobył 5 razy z rzędu mistrzostwo włącznie z tym odebranym Juventusowi, ale też Juve jeszcze przed drugą wojną światową też może się pochwalić 5 scudetto z rzędu zaczynając od sezonu 1930/31.
Jakbyś czytał inne posty to wiedziałbyś, ze odpowiedź już padła, w dodatku Ty nie podałeś jej pełnej (brak Torino). /Dragon

EDIT:
Wcześniej było napisane!
Dragon pisze:
annihilator1988 pisze:Jaki jest rekord mistrzostw z rzędu w Serie A? 5 i to jest interu?


Serio nie wiesz? Interu, Torino i ... nasz.
:/ No tak biję się w pierś. Pytanie przeczytałem a odpowiedzi akurat nie, moja wina. Aczkolwiek z tym Torino to prawda, że pięciokrotnie wygrywali pod rząd? Czasem w którymś roku Spezia ich nie przedzieliła?
Ostatnio zmieniony 10 maja 2015, 00:00 przez zbysioJuve, łącznie zmieniany 3 razy.


Zablokowany