LM 14/15 (1/2): JUVENTUS 2-1 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Krzychu89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2007
Posty: 205
Rejestracja: 07 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:03

Nie ma tragedii. dzisiaj mało co wychodziło ramosowi czy bale'owi ale ogólnie nie było tragicznie. Szkoda ze nie zamknelisny tego meczy pod koniec 1 połowy. Jestem ciekaw co powiedział ancelotti bo drużyna z szatni wyszła ospala zamulona. Jestem pełny optymizmu przed rewanżem. Naprawdę graliśmy lepiej.


Najlepiej zagral chcharito bo jedyny na boisku walczyl reszta przeszla obok meczu .to byl najgorszy real jaki znam jak mamy dominowac w europie jak przegrywamy z makaronami .gdzie jest liga hiszpanska gdzie wloska .kazdy myslal ze real zmiecie juve z 3-0 a tu przegrywa jak kiedys.wk**wia czlowieka taki obraz nedzy i rozpaczy jak patrzysz ze to twoj real a mecz wyglonda jak by przyjechalodo turynu napoli a nie najlepszy klub swiata.rrozumiem potyczki z bayernem Barça czy chelsea ale wlochy i juve fuck shit.
Z ciekawości rzuciłem okiem na stronę Realu - dwa pierwsze komentarze ich kibiców. żałosne. Oby Juve utarło nosa tym dzieciakom


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:06

Stracona bramka zdecydowanie na konto Lichego, to on zamykał, zamiast ruchu do Ronaldo zrobił ruch w druga stronę, źle ocenił sytuację i chciał łapać na spalonego. Co nie zmienia faktu, że Andrea dwie katastrofalne straty zaliczył... ale też tyrał w defensywie, chyba mu tlen podają do tej chwili;).
Wielkie brawa dla Allegriego, za to że ruszyliśmy na początku obu połów, za to że nie zachował się jak wystraszony młokos w drogiej restauracji.
I dla wszystkich chłopaków, pokazali dzisiaj ile są warci, weszli na najwyższy poziom, dali radę, brawo!
W Madrycie Pogba ich pozamiata! :dance:


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:08

Dzisiaj Sturaro dał radę. Jak go ostatnio wysyłałem na wypożyczenie, tak dzisiaj mi zabił gwoździa.
Chyba naprawdę ludzie w sztabie Juve wiedzą co robią :D


ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:08

Nastała odpowiednia pora aby zmusić się i napisać posta.

Dłuuugo czekałem aż Juve wróci na swoje miejsce, dziś wróciły do mnie wspomniemia z meczów z Realem z ponad 10 lat.

Apeluje do was wszsytkich, nie trzęśmy portkami przed rewanżem, tak jak np. z Dortmundem. Ta trużyna pokazuje że jest gotowa juz od dłuższego czasu na finał, zatówno mentalnie jak i posiada odpowiednie umiejętności i piłkarzy. Nie spuchną w rewanżu, nawet jak odpadną to po walce.
Więc nie chce widzieć ociekających strachem postów przed rewanżem, miejmy bojowe nastroje takie jak piłkarze.
FORZA !


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:08

Chyba można powoli powiedzieć, że po 9 latach ciągłych problemów w końcu osiągamy to do czego dążyliśmy- poziom czołówki Europy.


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:09

Popatrzyłem na forum Realu... Wartość merytoryczna dyskusji wynosi 0. W ogóle mówią, że Juve zagrało tak se.


Obrazek
whitesignus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2011
Posty: 196
Rejestracja: 23 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:11

rad pisze:Tak między nami: karny dla Juve był ? :twisted:
http://fangol.pl/view/97936/carvajal-fauluje-w-polu

Tu masz gifa. Tylko 10 min moglem obejrzeć :płaczę: , ale licze, ze jutro juz uda mi sie obejrzec caly mecz na necie. mam nadzieje, ze http://livefootballvideo.com/fullmatch mnie nie... poleca w kulki.

Oceniajac te 10 min ostatnie, to 1 akcja Realu, 1 prezent od Pirlo i 2 dobre nasze szanse. Po niektorych wpisach sadze, ze tak wygladal prawie caly mecz. Czytalem, ze poczatek nasz. Czyli Real nie taki straszny?? Oby.

Bądzmy cyniczni w rewanzu. Strzelmy szybko 1 bramke i pokazmy Hiszpanom Wredna stara dame! Forza!

PS. Piekny prezent na 12 rocznice kibicowania Juve. A i rywal ten sam. :) Wypadaloby dobic go do konca i wejsc do finalu, jak wtedy :-D


Serce w barwach bialo czarnych od 2003r.
Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:15

Jako, że kilka osób boi się wykartkowania na finał poszukałem regulacji ze strony UEFA (http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Dow ... WNLOAD.pdf)

Punkt 22.02 mówi wyraźnie, że po 3 żółtych (potem po 5,7 itp)

Punkt 22.04 wyraźnie mówi o skasowaniu kartek po ćwierćfinałach. Nigdzie nie napisane, że zmieniają się warunki apropo 3 kartek.

Także chyba nie ma się co martwić o wykartkowanie, chyba że Krysia przyaktorzy i znowu czerwień będzie...


SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:15

To był na prawdę jeden z najlepszych meczy Juve w tym sezonie, jeśli nie najlepszy. Widać był determinację i ogromną mobilizację, a to poskutkowało. Byłem co najmniej sceptykiem przed tym meczem, obawiałem się, że Real nas rozjedzie, ale dzięki Bogu zagraliśmy jak za najlepszych lat. Nie wierzyłem z Allegriego i muszę go teraz oficjalnie przeprosić. Nawet jeśli nie uda nam się awansować do finału to pokazaliśmy jak wspaniałym klubem znów stał się Juventus.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:16

Morgesztern pisze:Popatrzyłem na forum Realu... Wartość merytoryczna dyskusji wynosi 0. W ogóle mówią, że Juve zagrało tak se.
To ja chcę oglądać to Juve grające "tak se", bo to "tak se" dało nam zwycięstwo :)

Wystarczy przeczytać fragment zacytowany przez #Krzychu89 i od razu widać, że gimbaza, bo nawet nie potrafią prawidłowo sklecić zdania i to zdania prostego, nie mówię już o wielokrotnie złożonym :P


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:16

nie zapominajcie o tym że Real ma teraz ważny mecz z Valencia, walczą wciąż o La Lige podczas gdy my możemy sobie pozwolić na gre rezerwami. Jeśli Juve zagra tak jak dziś to mamy finał.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:16

Dziękuję Juve! <3

Jak już mówiłem przed meczem (i jako jeden z nielicznych mimo wygranej, podtrzymuję moje słowa) nie patrzę już na ten awans do finału. Wiem, że brzmi to dziwnie, ale rozpiera mnie radość i duma, że na różnych stronach czytam komentarze kibiców Realu i innych europejskich drużyn, którzy piszą rzeczy w stylu:

Buffon, Vidal i Tevez to klasa sama w sobie
nie śledzę Serie A, ale nie mogę uwierzyć, że Morata aż tak się tam rozwinął
Juve powinno wygrać to 3:1
i gdzie teraz ci wszyscy znawcy, którzy pisali o autobusie Juve?
nie doceniliśmy Juventusu
spodziewałem się, że w drugiej połowie Real zagra dużo lepiej i strzeli 1-2 bramki, a tu Juve zagrało jeszcze lepiej

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

O to chodziło, żeby nie oddać tego meczu dwumeczu bez walki i pokazać Europie, że Juve znów wraca na piłkarskie salony, że w pojedynczym meczu (i to na takim poziomie!) jest w stanie pokonać nawet jedną z 3 najlepszych drużyn świata i obrońcę tytułu. To też świetna wizytówka dla całej Serie A. Nawet jeśli za tydzień odpadniemy po 0:2, 0:3 czy nawet 1:4, to pokazaliśmy już to, o co chodziło. A jakbyśmy jakimś cudem awansowali (jednak zaliczka tylko 2:1 i gwarantowane 5-3-2 w rewanżu nie wróży dobrze), to po prostu... chyba umrę ze szczęścia :lol:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:18

Crunny pisze: A jakbyśmy jakimś cudem awansowali (jednak zaliczka tylko 2:1 i gwarantowane 5-3-2 w rewanżu nie wróży dobrze), to po prostu... chyba umrę ze szczęścia :lol:
Nie możemy się skupić na obronie, bo z pewnością przegramy.

Mamy zapewnione Scudetto. Trzeba więc wrzucić 110% sił na rewanż z Realem.

Ponowię pytanie, czy Pogba będzie mógł zagrać w rewanżu?


Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:21

Z druzyny, z ktora wedlug Conte nie da sie wyjsc z grupy w LM bo personalia sa zbyt slabe, po roku bylismy LEPSZYM zespolem w polfinale LM z REALEM. Mozna tylko zalowac, ze ich nie dobilismy no ale Lorente strugany z drewna...
Pokazalismy sie z dobrej strony i jestesmy faworytem do awansu. Za rok nikt nie bedzie mowil, ze jestesmy zwierzyna do zlapania w losowaniu. Nawet jak odpadniemy nie bede plakal.

A Pyrlo jak to Pyrlo. Dramat.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:22

LordJuve pisze:
Crunny pisze: A jakbyśmy jakimś cudem awansowali (jednak zaliczka tylko 2:1 i gwarantowane 5-3-2 w rewanżu nie wróży dobrze), to po prostu... chyba umrę ze szczęścia :lol:
Nie możemy się skupić na obronie, bo z pewnością przegramy.

Mamy zapewnione Scudetto. Trzeba więc wrzucić 110% sił na rewanż z Realem.

Ponowię pytanie, czy Pogba będzie mógł zagrać w rewanżu?
Jak się zdąży wyleczyć:)
Real ma teraz Valencię na rozkładzie, łatwo mieć nie będą. Trzeba zagrać uważnie ale bez zbędnego strachu przed Realem, Tevez z Moratą są wstanie w Madrycie ukłuć choć raz. Słówka o obronie, naprawdę momentami jedyne co Real mógł zagrać to piłka na aferę w 16 a to coś co się rzadko komu udaje by ta ograniczyć Real.


Zablokowany