LM 14/15 (1/2): JUVENTUS 2-1 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 22:56

Mimo tego że Allegriemu zarzucano wiele gdy przychodził do Juventusu to właśnie dzisiaj udowodnił że ma jaja i zmysł. Postawił na Sturaro co wzbudziło masę oczywistych wątpliwości a tymczasem facet zaskoczył chyba wszystkich.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 22:56

Szkoda zmarnowanych szans. 3:1 byłoby gwoździem do trumny dla drużyny ze stolicy Hiszpanii.


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 22:56

rad pisze:Tak między nami: karny dla Juve był ? :twisted:
Był. Czerwo jak nic. Tevez wyszedł na pozycję, Marcelo go skosił, nawet nie dotknął piłki. Słuszne pretensje Vidala.


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 22:57

Pogba wyleczy się na rewanż? Jakie są przewidywania?


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 22:57

:bravo: za walka I determinacje.
Nie bylo wstydu i dalej mamy szanse wywalczyc awans.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 22:57

Wygraliśmy z panującym mistrzem Europy, drużyną za grube pieniądze naszpikowaną gwiazdami piłki nożnej, o których sami możemy obecnie tylko pomarzyć i za to naszym dziękuję. Ten występ jednym słowem był po prostu godny. Jednak nie będę popadać w hurraoptymizm. Real to maszyna do strzelania goli, więc bardzo wątpię, że zachowamy czyste konto na Santiago Bernabeu. Na szczęście w defensywie monolitem nie są, w czym upatruję naszą szansę. Awans jest sprawą otwartą, chociaż nadal uważam za faworyta Real.

Dzisiaj wkurzał mnie Pirlo, bo to on zarobił żółtą kartkę dla Bonucciego, a potem o mało co nie sprokurował gola, bez rzutów wolnych nie ma racji bytu na boisku. Najjaśniejszą postacią dzisiejszego dla mnie meczu był Morata, który oprócz gola naprawdę bardzo dobrze grał. Sturaro też pokazał, że ma charakter.


Obrazek
Krzychu89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2007
Posty: 205
Rejestracja: 07 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 22:58

pandecybel pisze:
Krzychu89 pisze:Trochę niebezpiecznie, że tak się wykartkowali przed rewanżem Bonucci, Chiellini i Vidal.
Ale to bez znaczenia, bo kartki są zerowane na finał.
Jeśli tak to świetnie :happy:
rad pisze:Bonucciego zgasiła ta kartka na początku meczu. Musiał chłop poświęcić się po (standardowym) błędzie Pirlo.
Dokładnie. Czas Pirlo dobiega niestety końca. Na tym poziomie ciężko patrzeć na jego człapanie na tle zawodników Realu :/


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:00

MCL pisze:
rad pisze:Tak między nami: karny dla Juve był ? :twisted:
Był. Czerwo jak nic. Tevez wyszedł na pozycję, Marcelo go skosił, nawet nie dotknął piłki. Słuszne pretensje Vidala.
Marcelo skosił Moratę, ale by sędzia mógł dać czerwo to musiał by od razu przerwać akcję więc nie byłoby karnego.

Jestem spokojny o rewanż, Real traci dużo goli, na pewno coś strzelimy ;)


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:00

Najwyższa pora abym uderzył się w pierś. Panie Allegri, przepraszam. Taktycznie świetnie, największe atuty Realu zneutralizowane. Ronaldo coś tam pomachał nogami nad piłką, Bale przerzucał piłkę z jednej strony na drugą.
Chiellini się ogarnął, Vidal i Tevez to przekozacy. Wróciło moje pełne zaufanie do Buffona. Pirlo już nie nadąża, ale dalej może być kluczowy. Marzymy nadal Panowie!


Obrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:00

Trzeba przyznać, że Juve miało sojuszników dzisiaj w postaci Marcelo i Ramosa, którzy byli najgorsi po tamtej stronie.
Fajna akcja Moraty, który wyłuskuje piłkę od Varrane'a (czy jak mu tam) i prowokuje moim zdaniem rzut wolny na krawędzi pola karnego.
W ogóle pressing był zacny. Nasi przebiegli łącznie chyba więcej kilometrów.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:01

Poprostu pisze:Kto narzeka ten za Interem :!:
Brawo Panowie. Berlin już tuż tuż :pray:
Wydajesz się być ogarniętym człowiekiem :D
Eric6666 pisze:czemu Juventus nie potrafi iść za ciosem?
Mając 0-0 cisną,
mając 1-1 cisną,
mają 1-0 leżą,
mając 2-1 leżą...

Gdyby poszli za ciosem można było sobie ułatwić półfinał, a tak? Wszystko zostaje otwarte, Madryt na 100% strzeli bramkę w rewanżu, pytanie czy mu damy radę?
Przestań pi...erdoły gadać :wink:

Który zespół w ostatnich 10 minutach miał więcej okazji strzeleckich i były one lepsze do zdobycia gola? Juve. Kontrolowaliśmy raczej to prowadzenie potrafiąc groźnie kontraatakować, grać do końca piłką a nie wybijać na oślep, to nie było klasyczne zamurowanie bramki.
Zauważ jak wysoko wychodziliśmy z presseingiem :)


Nie wiem jak możecie nardzekać ogólnie... serio nie potrafię tego kurde pojąć :stop:

Po 12 długich latach, Farsopoli i całym tym bólu i upokorzeń z tym związanych, po aktualnym lekceważeniu Juventusu przez fanów-laików ale i komentatorów itp, po obawach o oklep czy bardzo niskim ocenianiu procentowo naszych szans awansu co było tu częste, po panice przy ogłoszeniu wyjścia ze Sturaro w podstawie, po strachu o wyjście na boisko "z kupą w gaciach" itp itd... wy checie tu narzekać po przekonującej wygranej z Realem Madryt-obrońcą tytułu i zeszłorocznym Bayernu pogromcą?

Ten sezon ma swoją magię i jest taką swoistą drogą deja-vu i to jest piękne i niesamowite i też i z tego względu ma szanse na powodzenie...czyli finał jak w 2003 po półfinale z niemniej galaktycznymi Galacticos oraz w 2006 i finale dla Włochów w Berlinie <3

Signore Allegri, chłopie, wiem że DJ Paolo nie ma co robić i czyta forum JP i Ci przekażę: Jest Pan wielki, tak się bałem czy przypadkiem nie będzie wstydu, a były emocje i została radość, wzruszenie, duma, grazie!

Jestem pijany pierwszy raz od ponad miesiąca :oops:


Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:01

Bukol87 pisze:Nie wierzę, że ktoś, kto przeżył na własnej skórze Calcipoli i cały ten syf dzisiaj nie uronił zły. Ja się przyznaję i wcale nie jest mi z tego powodu wstyd.
.
to samo :oops:


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:01

Bukol87 pisze:Nie wierzę, że ktoś, kto przeżył na własnej skórze Calcipoli i cały ten syf dzisiaj nie uronił zły. Ja się przyznaję i wcale nie jest mi z tego powodu wstyd.

I ciul mnie obchodzi drugi mecz. Czekałem na taką chwilę od lat i to się dzisiaj stało.

Jesteście chłopaki LEGENDĄ.
Fajnie, że poruszyłeś ten temat. Akurat należę do tej grupy, która z szalikiem przed TV po treningu z chłopakami na boisku oglądała półfinał 2003. Mamy szansę wejść. Na miejscu Maxa nie wystawiłbym Pirlo w rewanżu.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:02

Arbuzini pisze:Dziś w drugiej połowie oglądaliśmy dawnego Chielliniego. Włączył mu się berserker mode i po prostu niszczył każdego kto mu się nawinął. Chyba Real wyrządził nam największą przysługę rozwalając mu ten łuk brwiowy. Przed rewanżem w szatni powinien go ktoś finezyjnie gazrurką zdzielić żeby grał tak jak dziś. W takiej formie jest absolutnym topem wśród środkowych obrońców.
Kielon zdecydowanie lepiej gra jak go krew zalewa lub ktoś złamie mu nos. Dobry pomysł, żeby go przed meczem lekko sponiewierać :smile: .

Pogba ma niby wrócić na rewanż, ale jeśli już to, żeby Allegri nie wpadł na pomysł zrezygnowania z Marchisio. Mi się wydaje, że jeśli Pogba zagra to nie za Pirlo, ale za Sturaro, który dziś zagrał dobry mecz.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2015, 23:02

Antonio "nie da się nic osiągnąć z tą drużyną" Conte :D ale beka z Ciebie.
W Madrycie 0:1 dla nas i gramy finał!!!!
Carlitos <3


:allegri: na śmietnik
Zablokowany