Serie A 14/15 (33): JUVENTUS 3-2 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 20:00

Zdecydowanie powinien zagrać Morata zamiast Llorente...co mecz to inny atak a to nie jest dobre...


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 20:07

Nie żeby coś, ale czy Morata nie był naszym najsłabszym (albo jednym z najsłabszych) zawodników z zremisowanym meczu z Monaco (który widziałem) i przegranym z Torino (którego nie widziałem)? Niech odpocznie i wróci na Sampdorię, a później Real.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 20:15

Po tym co ostatnio grał Morata to całkiem logiczne,że Max próbuje już chyba ostatni raz dać szansę Ferdkowi, a nóż Hiszpan zaskoczy. Llorente w formie bardzo by się przydał na Real.


Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 20:16

Wszyscy skreślają Llorente.A ja w niego wierzę,w starciu z Realem może być ważniejszy od Moraty.Kiedyś w Juventusie furorę robiły takie drewna jak Kovacevic czy Boksić.Silny,potężny napastnik może się nam przypomnieć.Zeszły sezon miał udany...


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 20:19

szczypek pisze:Nie żeby coś, ale czy Morata nie był naszym najsłabszym (albo jednym z najsłabszych) zawodników z zremisowanym meczu z Monaco (który widziałem)
Szczypku, ale rzyganie parę sekund po zejściu to nie wystarczające usprawiedliwienie? Tu akurat bym go bronił. Ogólnie co do obniżenia lotów przez Hiszpana to zgoda.
Mi tylko żal, że Tevez z Moratą zagrali razem w lidze ostatnio w 27 kolejce z Sassuolo.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 20:23

Babinicz pisze:Wszyscy skreślają Llorente.A ja w niego wierzę,w starciu z Realem może być ważniejszy od Moraty.Kiedyś w Juventusie furorę robiły takie drewna jak Kovacevic czy Boksić.Silny,potężny napastnik może się nam przypomnieć.Zeszły sezon miał udany...
No właśnie, kiedyś, dobre słowo. Piłka się zmienia i takie typowe drewna, które tylko czekają na podanie na piątym metrze by dołożyć nogę wychodzą z mody, coraz mniej potrzebni są tacy gracze w dzisiejszej piłce.

Jak tak dalej pójdzie to Tevez zaraz zapomni jak się grało z Moratą..


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 20:28

Babinicz pisze:Wszyscy skreślają Llorente.A ja w niego wierzę,w starciu z Realem może być ważniejszy od Moraty.Kiedyś w Juventusie furorę robiły takie drewna jak Kovacevic czy Boksić.Silny,potężny napastnik może się nam przypomnieć.Zeszły sezon miał udany...
Ja już na Ferdku postawiłem krzyżyk. On kluczowy to może być w mercato by znalazł się jakiś jeleń który go kupi za jakiś sensowny piniądz. Nie było zbyt wielkich alternatyw. Morata obrzygany, Matri to patałach, a Coman ma za małego expa.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 20:43

szczypek pisze:Nie żeby coś, ale czy Morata nie był naszym najsłabszym (albo jednym z najsłabszych) zawodników z zremisowanym meczu z Monaco (który widziałem) i przegranym z Torino (którego nie widziałem)?
A czy to przypadkiem nie wygląda Wam na to, że Morata gra słabiej w związku z brakiem rytmu meczowego? Kiedy Hiszpan miał najlepszy okres? Wtedy, gdy grał regularnie w pierwszym składzie.

Tylko wiadomo, zawsze można się spierać: nie gra, bo ma słabszą formę czy ma słabszą formę, bo nie gra :think:


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 20:45

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 21:32

Co zrobił ten Sturaro... Ja wiem, że dzięki temu gol, ale kurcze... Będzie o nas znowu głośno i znowu negatywnie :/
Cieszynka Teveza to do Garcii? xDD
Lichy dziś pozytywnie jak dla mnie. Dużo udanych powrotów w obronie.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 21:33

Co to miało być? Pirlo nagle miał kaprys bezsensownego kopnięcia rywala i karny, za chwilę nurkowanie Sturaro, fajnie to zrobił, ale do Krasicia mu sporo brakuje :prochno:

A tak serio to świetnie zareagowaliśmy po straconej bramce, brawo!!

btw. Czy to aby nie pierwszy gol Teveza z główki w Juve? ;)


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 21:34

Niezła padaka z naszej strony, bo 5-minutowy zryw po stracie gola (powtarzam przy okazji trzeciego meczu z rzędu: trzymać Pirlo z daleka od Realu!) to za mało, by ocenić nasz występ nawet jako średni. Zero wymienności pozycji, zero ruchu bez piłki, zero penetrujących, robiących przewagę podań, czego efektem jest pół akcji podbramkowej z gry.

Brawa dla:
- Llorente za gola, bo pozycję do oddania strzału miał niewiarygodnie ciężką.
- Evry za dośrodkowanie-złoto

I to chyba tyle. Jeśli Tevez ma słabszy okres to nasza ofensywa nie istnieje.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 21:34

Bramka Teveza z glowy. 8) Do szatni. 8)

Ogolnie jestesmy slabi, bo glowy chyba gdzie indziej. Pirlo w defensywie i Lichtsteiner ogolem - [*]


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 21:36

Llorente na plus.

Sędzia... :doh: jeśli po faulu Pirlo był karny to po ręce kogośtam po przewrotce Evry w polu karnym również. Gwiżdże co chce i jak chce. Neto też nie zasłużył na kartkę. Ale kontakt był, widać było na powtórkach. Prowadzimy, genialna piła Evry, genialna piła Pirlo :bravo: dowieźć trzy punkty i zgarnąć w następnej kolejce scudetto, bo Roma i Lazio swoich meczy nie przegrają.


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 21:36

Obrazek

Obraz gry bez bramek..
Wystawić 4 pomocników i nie umieć utrzymać się przy piłce w środku..
Na plus z według nie Pereyra i Barzagli. Co my gramy :angry:
nawet kluby z Rzymu się spieły, a my ciągle na farcie. mamy dominować,a nie bronić się cala druzyna 3 rożne pod rząd albo nie umieć wymienić pilki w sodku tylko walic ja na Ferdka..
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2015, 21:37 przez PlanetJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany