Serie A 14/15 (33): JUVENTUS 3-2 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2015, 10:50

A Bayern nie jest już mistrzem? Fajnie, że wygraliśmy, klepnijmy tego mistrza już.


Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2015, 11:39

Właśnie,Bayern był pierwszy.

Śmiać mi się chcę z krytyków Llorente.Tacy pewni byli przed meczem,że nic mu nie wyjdzie,a on zaskoczył i powtarzam-na Real może się przydać,w końcu to jego była liga.

Mecz miał wiele sytuacji,niech najlepiej o jego przebiegu świadczy wynik 3:2 i przestrzelony karny dla Violi.Stękacie na tego Pirlo,aby tylko stękać.Goście wchodzą,piszą 2 zdania o meczu,i oczywiście piszą w nim o Pirlo.O co wam chodzi?przecież w drugiej połowie go zmienił,i nie wiem jakim trzeba być matołem,żeby nie rozumieć jak cenny jest Pirlo dla nas przy stałych fragmentach gry.Ktoś powie "tylko to",ale to jest aż! Pirlo jest jaki jest,jest już wiekowy,więc nie musicie co mecz wytykać jego wad,bo posiada też wciąż także zalety,wobec których trudno stanąć obojętnie.Inna sprawa,że Marchisio leży ta rola rozgrywania,asysta przy 3 bramce Teveza to był majstersztyk! Bardzo podobał mi się w tym meczu Evra,który zaliczył asystę,ale też żółty kartonik,który na pewno wykluczy go z meczu z Dorią.

Ja jestem zadowolony z meczu i z wyniku.Jest rotacja i jest zwycięstwo.Allegri schodził z boiska niczym Tupac ze sceny na "Source Awards".Do "33" Mistrzostwa brakuje nam już tylko punktu,bez oglądania się na przeciwników.Niech w tym miejscu zacytuję komentatora OrangeSport "szampan się chłodzi-będzie lepszy".

ps.z Realem na kacu... :wink:


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2015, 13:04

Ferdek wczoraj naprawdę zagrał nieźle, ten jeden obrót z obrońcą na plecach to było coś czego nie oglądaliśmy od bardzo dawna. Zobaczymy czy to jednorazowy wyskok i lepszy mecz jak to bywało z Parmą czy Cagliari czy Ferdek w końcu złapał jakąś formę, mecz z Parmą będzie chyba kluczowy w kontekście tego kto zagra obok Teveza. Aczkolwiek na tą chwilę nie zdziwię się jak Allegri postawi na Ferdka co na pewno dziwić nie powinno.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2015, 13:47

Obejrzałem sobie skrót spotkania i teraz jestem ciekaw co miał na myśli Tevez po bramce parodiując Garcię :D


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2015, 13:51

Znając życie pewnie znowu w Buenos Aires jakieś święto orkiestry, tak jak po bramce z Torino...

Obrazek


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2015, 14:04

Vincitore pisze:Znając życie pewnie znowu w Buenos Aires jakieś święto orkiestry, tak jak po bramce z Torino...
Eeee, "trąbkę" robił już nie raz a skrzypce widziałem pierwszy raz w jego wykonaniu.


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2015, 07:59

Kimi pisze: a skrzypce widziałem pierwszy raz w jego wykonaniu.
Dlatego że Tevez gra w Juve....pierwsze skrzypce ;-)


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
Zablokowany