Serie A 14/15 (33): JUVENTUS 3-2 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 22:43

sebinho86 pisze:Na plus Chiellini za to że nie strzelił póki co jakiegoś ,,babola"
Jednak musiał dać o sobie znać i dzisiaj.
O krok od postawienia kropki nad "i" i przypieczętowania kolejnego mistrzostwa.
B.dobry występ Evry, piękna asysta Marchisio. B. dobrze Barzagli.
Pirlo ma sabotowanie w swoim DNA i chyba podobnych zachowań się nie oduczy.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 22:43

Bardzo ważne punkty! W niedziele zapewnić sobie mistrza rezerwami i jechać na pełnej kurr.. .na pełnym kunszcie Real![/list]


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 22:44

Sam już nie wiem co mam myśleć o naszej grze. Oglądam te mecze ligowe i niby nie oczekuje niczego specjalnego, bo i tak nie potrafię już się doczekać meczu ligi mistrzów, ale kompletnie już nie wiem jak odbierać obraz naszej gry. Nie jest jakoś tragicznie. Dziś w końcu byliśmy skuteczni. Martwi mnie tylko ilość traconych bramek. Dzisiejsze karne to już w ogóle kumulacja, bo podyktowane zostały po takich sytuacjach, które z Realem będą normą. Tam ma kto kiwać, prowokować stykowe sytuacje i z pół okazji wyciągać karnego.

Cieszą trzy punkty, brak urazów i rotacja. Martwić może chyba tylko brak koncentracji, bo fizycznie zdajemy się wyglądać dobrze.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 22:50

Są 3 pkt. więc wiadra pomyj wylewał nie będę. Warte podkreślenia podanie pod presją Marchisio do Teveza na 3:1 - majstersztyk. Przy interwencji Buffona zajechało geriatrią.

Jeśli Pirlo i Chiellini wyjdą w pierwszym składzie na Real to zaczynamy od 0:2 :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 22:59

No i strzelili jedną bramkę po przerwie. Szkoda że też stracili, ale uderzenie Ilicicia bardzo ładne i Buffon niewiele mógł zrobić.

Dobrze że w miarę szybko zszedł Pirlo. Fajnie że Llorente strzelił bramkę (mimo że po wolnym którego nie powinno być) i nie kopał się po czole jak przez większość sezonu. Być może to zwiastun jego lepszej gry na końcówkę sezonu? Oby tak było, jeśli dostanie szansę.

Ważne zwycięstwo i w perspektywie tabeli i dla komfortu psychicznego przed Realem. 2 porażki z rzędu, nawet z niezłymi drużynami, to już by była co najmniej żółta lampka. Nie można sobie całkowicie odpuszczać takich meczów "bo LM niedługo", nawet mając dużą przewagę w lidze, zwłaszcza że mistrzostwo nie jest jeszcze matematycznie zapewnione. Wyobraźmy sobie sytuacje że po przegranych derbach przegrywamy też dziś, a z Sampą remisujemy podczas gdy Lazio i Roma wygrywają swoje mecze. Nie wyglądałoby to za dobrze, stracić połowę przewagi punktowej na własne życzenie, czy z powodu braku koncentracji itp. Cieszy więc że zależało im na zwycięstwie i zostało ono osiągnięte.

Tevez kolejny raz klasa, brawo. Oby został królem strzelców bo zasługuje na to.


Z Juve na dobre i złe!
Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 23:00

Gdyby jeszcze Lichsteiner sprokurował karnego to mielibyśmy klasyczny hat-trick.

Warto odnotować na jaki poziom wskakujemy po staceniu bramki. Dopiero wtedy zaczynamy coś sklecać.
Miło, że Llorente coś zaczął grać, no i cieszy wygrana i całkiem ładne widowisko.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2015, 00:17

Całego meczu nie widziałem, ale akurat zdążyłem zauważyć piękną symulkę Sturaro, która koniec końców dała Nam bramkę. :oops:
Wynik niecodzienny, jak na Juventus, ale najważniejsze są 3 punkty!
Zaledwie jedno oczko dzieli Nas od mistrzostwa! :happy:
W końcu jakiś napastnik przekroczył magiczną barierą 20 bramek w lidzę.
O ile mnie pamięć nie myli, to ostatnio był to Alex z 21 trafieniami i Trezeguet z 20 w 2008 roku.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2015, 00:25

Naszym sie chcialo wtedy, kiedy mialo sie chciec, czyli w pojedynku z Lazio. Pozostale spotkania ligowe z ostatnich tygodni dobitnie swiadcza o tym, ze nasi myslami sa juz gdzie indziej. 2 porazki na przestrzeni 3 kolejek, 4 stracone frajersko bramki w ostatnich 2 - fakty te tylko to potiwerdzaja. Nie wyciagalbym z tego daleko idacych wnioskow, bo jednak ciezko zmotywowac zespol w obliczu takiej przepasci punktowej w tabeli. Kazdy doskonale wiedzial, ze tego mistrzostwa po prostu nie da sie przegrac. Oczywiscie nie tlumaczy to Chielliniego, Pirlo w defensywie.

Ultrasi sie popisal - na znak prawdopodobnego zakazu stadionowego postanowil byc cicho i nie dopingowac zespolu w kluczowym momencie. :ok: <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Dobro klubu jest najwazniejsze, nie fochy.

W sobote zyczymy sobie rezerw, ktore beda w stanie przywiezc ten 1 punkt. Potem ze spokojniejszymi glowami na Real.


Arusxs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2008
Posty: 17
Rejestracja: 04 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2015, 09:02

Dla mnie wygrali komentatorzy jak wchodził Ogbonna i mowili, że będzie grał jako pomocnik a nie, że przechodzimy na 352 bo schodził Pereyra :) a Jeżeli chodzi o mecz to ważne trzy punkty i w sobote pewnie Scudetto.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2015, 09:42

Arusxs pisze:Dla mnie wygrali komentatorzy jak wchodził Ogbonna i mowili, że będzie grał jako pomocnik a nie, że przechodzimy na 352 bo schodził Pereyra :) a Jeżeli chodzi o mecz to ważne trzy punkty i w sobote pewnie Scudetto.
Chwilę później stwierdził, że w obronie został Ogbonna z Chiellinim, a na pozycję defensywnego pomocnika przesunął się Barzagli :prochno: W tej samej akcji, piłkę miał przez chwilę Tevez walczący z przeciwnikiem pod jego polem karnym, co komentator skwitował 'I wyżej wspomniany Barzagli przy piłce' :rotfl:


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2015, 09:58

Tradycyjne pytanie dla przypomnienia:
jak wyglądałoby świętowanie, jeżeli z Sampdorią się wszystko wyjaśni?
Drobne szampany i tańce, przejazd po Turynie w sobotę, a puchar i medale po ostatniej kolejce (albo przedostatniej, bo w ostatniej gramy na wyjeździe z Hellasem), tak?


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2015, 10:23

@up Tak

Co do komentatorów na Orange Sport - może popełniają błędy, ale lubię ich za to że zazwyczaj jarają się samą możliwością komentowania takiego meczu. Wypowiedzi po pierwszej połowie bezcenne. Lepsi oni niż TVP czy niektórzy na platformie nc+.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2015, 10:25

gawron pisze:przejazd po Turynie w sobotę, a puchar i medale po ostatniej kolejce (albo przedostatniej, bo w ostatniej gramy na wyjeździe z Hellasem), tak?
Przecież przejazd po Turynie był po wręczeniu pucharu zawsze. :think:


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2015, 10:45

Kimi pisze:
gawron pisze:przejazd po Turynie w sobotę, a puchar i medale po ostatniej kolejce (albo przedostatniej, bo w ostatniej gramy na wyjeździe z Hellasem), tak?
Przecież przejazd po Turynie był po wręczeniu pucharu zawsze. :think:
No tak, faktycznie. Coś mi się pokręciło, że najpierw jeździli po zapewnieniu mistrzostwa, a potem drugi raz już z pucharem. Chyba mi się pomyliło ze świętowaniem po którymś sezonie bodajże na jakimś lotnisku czy coś, jak Conte śpiewał z kibicami (?). Nieważne, już wszystko wiem. Starość nie radość. :oops:


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2015, 10:48

Arusxs pisze:Dla mnie wygrali komentatorzy jak wchodził Ogbonna i mowili, że będzie grał jako pomocnik a nie, że przechodzimy na 352 bo schodził Pereyra :) a Jeżeli chodzi o mecz to ważne trzy punkty i w sobote zpewnie Scudetto.
Ja nie wiem, czy tak trudno znaleźć dziennikarza, który zna się na Serie A? ####. Zdaje się, że Juve jako pierwsze będzie świętować mistrzostwo w Europie


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Zablokowany