Serie A 14/15 (32): Torino 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1704
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2015, 11:34

Buffalo pisze:Żeby mieć jakiekolwiek szanse w Lidze Mistrzów musimy zagrać z Realem cały dwumecz, tak jak ostatnie 10min z Torino.
Ogólnie czasami szkoda mi Vidala, tyle co się gość nabiega...w tym meczu chyba z 3 razy pod rząd przebiegł na sprincie od naszego pola karnego, do bramki Toro. Wyprowadza kontrę, powrót do obrony, odzyskanie piłki, znowu sprint by wspomóc atak, Andrzej źle podaje i trzeba zasuwać w drugą stronę :prochno: Po prostu brakuje tylko kurczącego się paska staminy na dole ekranu :D
No niestety, powoli brak Pogby wychodzi nam bokiem. Fajnie, że poradziliśmy sobie w kluczowych spotkaniach bez niego. Wyobrażam sobie, że dla reszty naszych środkowych był to kosmiczny wysiłek. Szczególnie Marchisio i Vidal mają prawo czuć się wyeksploatowani. Kładziu nieobecny, Romulo nieobecny, Marrone - co z nim? Za Conte jakoś tam grał... na pewno nie gorzej od Sturaro, który nie pokazuje nic wartego uwagi.

Przy pierwszej bramce polecam jeszcze zwrócić uwagę na Ogbonnę, który jako rasowy STOPper rzucił się do zastopowania Darmiana... miałem do naszego murzynka umiarkowaną sympatię, ale niestety on się nie rozwija. Nie wyobrażam sobie, żeby Chiellini zrobił coś takiego. Może po drodze by się poślizgnął a piłkę wygarnął ręką... ale nie oddałby bez walki. Kolejny raz potwierdziło się też, że Bonucci potrzebuje obok siebie solidnego tura, co będzie takie dziury łatał. Ogbonna jest takim tylko z postury...


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2015, 11:47

Masz prawo mieć jakiś problem do Ogbonny, ale ten facet gra raz na 5 spotkań, pewnych mechanizmów, zachowań można doświadczyć tylko podczas prawdziwych spotkań, wiec pretensje o to, że coś zrobił... no proszę Ciebie. Jak gra Chiellini to narzekanie na fajtłapę, jak nie gra to narzekanie na Ogbonne.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1704
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2015, 12:04

wloski pisze:Masz prawo mieć jakiś problem do Ogbonny, ale ten facet gra raz na 5 spotkań, pewnych mechanizmów, zachowań można doświadczyć tylko podczas prawdziwych spotkań, wiec pretensje o to, że coś zrobił... no proszę Ciebie. Jak gra Chiellini to narzekanie na fajtłapę, jak nie gra to narzekanie na Ogbonne.
Oczywiście masz dużo racji w tym co piszesz. Z tym, że w tej konkretnej sytuacji nie chodziło o jakiś mikro niuans, lecz elementarz. Łatwiej mi zrozumieć że stoi Pirlo - bo widzi, że jest tam jeszcze ze trzech naszych. Dla środkowego obrońcy nie ma usprawiedliwienia (do tego tam, gdzie spadała piłka, miał najbliżej).
Sprawdziłem przed chwilą minuty na boisku wybranych zawodników Juve w tym sezonie:

Barzagli 532
Caceres 959
Padoin 995
Ogbonna 1506
Morata 1620
Pirlo 1974

Drugi sezon w Juve... trzeba wymagać nie ma przeproś.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2015, 12:10

Ogbonna by wystawił nogę, tamten by się przez nią przewalił i karny jak nic :prochno: Fakt, że nie zachował się najlepiej, ale przede wszystkim to Bonucci dał się zrobić jak dziecko Quagliarelli, a potem Darmian miał autostradę aż pod samą bramkę (Vidal przysnął, Lichy się przytulił, Ogbonna już był na samym końcu).


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2015, 12:29

Podrzuciłby ktoś link z obszernym skrótem meczu?


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2015, 13:33

klous17 pisze:
pumex pisze:Ja wolałbym, żeby ten Pirlo, o którego wolne Ty tak drżysz, zobaczył Juve vs Real z poziomu ławki dzięki powrocie Pogby, bo Andrea to teraz przede wszystkim świetnie bite wolne i jeden, wielki, defensywny kryminał - poza tym nic.
Pirlo to zawsze był defensywny kryminał, dlatego na boisku zawsze miał osobistego ochroniarza i tak jest do dziś musi być ktoś kto z niego będzie bronił i tyle.
Pirlo zawsze był impotentem jeśli chodzi o odbiór piłki, ale przynajmniej potrafił jako tako ustawić się w swojej strefie, by ją wypełnić nawet jeśli miałby stać w jednym miejscu. A teraz? A teraz nawet jego ustawienie woła o pomstę do nieba - wchodzi w paradę swoim kolegom i dezorganizuje ich formację, a tam gdzie sam powinien stać jest wielka wyrwa.

Ja nie potrafię uznać wczorajszego występu Pirlo za pozytywny. W ofensywie owszem, ale w defensywie znowu kryminał. Przy drugim golu Torino groźnie zaczęło się dziać, gdy Pirlo bez sensu wepchał się w próbę pojedynku główkowego z El Kaddourim. Jak się chłop w końcu nie ogarnie to w pojedynkę wygra mecz Realowi.


Obrazek
Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2015, 14:55

Pirlo nie zagrał jakoś rewelacyjnie, ale na tle naszego zespołu był najlepszy.
I żeby nie było - nie jestem za tym żeby Andrzej grał w podstawowej 11.

Aha, czy tylko mi się wydaje, że ten nowy Gattuso, znaczy się Sturaro, to zwykły drewniak?


Obrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2015, 16:54

Morgesztern pisze: Aha, czy tylko mi się wydaje, że ten nowy Gattuso, znaczy się Sturaro, to zwykły drewniak?
Raczej Ci się nie wydaje. Obok Comana należy mu się raczej wypożyczenie do ligowego średniaka, coby jeden i drugi pokazali ile są warci, aniżeli nawet ławka w Juve.


Zablokowany