LM 14/15 (1/4): AS Monaco 0-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 23:25

OGARNĄĆ DUPY JESTEŚMY W PÓŁFINALE LIGI MISTRZÓW PO RAZ PIERWSZY OD DWUNASTU LAT, STYL NIE BYŁ NA TYLE TRAGICZNY BY WIESZAĆ PSY NA POSZCZEGÓLNYCH ZAWODNIKACH, JA WIEM, ŻE WY W PESACH, FIFACH CZY FMACH TO JEDZIECIE Z KAŻDYM PO 10-0, ALE TO JEST PRAWDZIWA PIŁKA NOŻNA, TU SIĘ WYGRYWA CZASEM DO NIECHCENIA, CZASEM NA FARCIE, A FAKT, ŻE GRAJĄC 7 PODSTAWOWYMI ZAWODNIKAMI KOMPLETNIE BEZ FORMY UTRZYMALIŚMY KORZYSTNY REZULTAT KAŻE NAM MYŚLEĆ POZYTYWNIE W KONTEKŚCIE KOLEJNYCH SPOTKAŃ WIĘC ZA PRZEPROSZENIEM ZAMKNĄĆ RYJE, ALBO WYPIEPRZAĆ KIBICOWAĆ BAYERNOWI CZY BARCELONIE KTÓRZY CO MECZ GRAJĄ PIĘKNY DLA OCZU FUTBOL!!! :evil: :evil: :evil:


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 23:26

Po co te spiny? Każdy normalny kibic Juve:
1) cieszy się z awansu do 1/2 finału LM
2) oraz martwi się tym, jak dziś wyglądała nasz gra.
Dla jednych jest ważniejsze to pierwsze, drugim to pierwsze przysłania to drugie. Ale nikt nie smuci się z tego powodu, że awansowaliśmy do 1/2 finału LM oraz nie mówi, że zagraliśmy super mecz.

Ja bardziej się cieszę, niż martwię stylem. Antyfutbol a'la Chelsea to nasza jedyna szansa w 1/2 finału.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 23:28

Crunny pisze:Po co te spiny? Każdy normalny kibic Juve:
1) cieszy się z awansu do 1/2 finału LM
2) oraz martwi się tym, jak dziś wyglądała nasz gra.
Mogę się tylko pod tym podpisać i przyklasnąć. Świetne podsumowanie. Właśnie o to chodzi, by nie wpadać z jednej skrajności w drugą.
Chyba najbardziej chciałbym ominąć Barce.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 23:28

Alex96 pisze:
Paweljuve2006 pisze:
jackop pisze: Ogarnij to https://www.youtube.com/watch?v=cbzw2az0YVE

Dziękuję całej ekipie Juve, że znów będę musiał czytać o kupionych sędziach i przekrętach.

Bo nie dało się w normalny sposób wygrać meczu. Pokazać umiejętności, zaangażowanie i styl.
Radze wizyte u psychologa skora nie radzisz sobie z opinia innych.
Przez takich ludzi jak ty wlasnie Juve teraci bo siejesz ferment.
Nara i nie wracaj
Masz Ty gosciu własny mózg czy raczej nie?
Sytuacja wyzej + to... To chyba duze bledy sedziego? Czy moze nie? Kibicowanie to jedno ale robienie z siebie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>/hipokryty to drugie... [']
Wiesz,ze właśnie robisz z siebie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>?Nie znasz przepisów a sugerujesz,ze ktoś inny jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>?
Celowe zagranie piłki ręką jest karane żółtą kartką jak każdy faul taktyczny z wyjątkiem sytuacji w której zawodnik miałby realną szansę na gola przez którą rozumie się wyjście 1 na 1 z bramkarzem,której w tej sytuacji nie było,ale cóż niektórzy wiedza lepiej nawet od przepisów.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 23:29

Kucharius1 pisze:
Marian. pisze: masa niedokładnych strat
eee??

Niektórzy się tak wyrażają że powinny polecieć bany.

Awans!!!
Podań. Pomyliłem sie. Choć w sumie niedokładne podanie prowadzi do straty piłki, więc poniekąd się to łączy :D
Ostatnio zmieniony 22 kwietnia 2015, 23:30 przez Marian., łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
n0body

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 kwietnia 2015
Posty: 7
Rejestracja: 22 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 23:29

Bardzo się cieszę, że w końcu mogę zobaczyć Juve tak wysoko. Co prawda ten mecz z Monaco to nie był pokaz stylu i finezji, ale nie zawsze tak się da. Gratulacje dla La Vecchia Signora :) Jeśli tak mocno chcecie ten Real, to z całego serca wam go życzę, ale proszę - nie spieprzcie tego! ;)
Ostatnio zmieniony 22 kwietnia 2015, 23:36 przez n0body, łącznie zmieniany 2 razy.


No matter how my loyalty is tested, no matter how bad things get, no matter what. I am Blaugrana till I die.
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 23:30

Plan Allegriego wypalił w 100%. Awansowaliśmy, nie straciliśmy bramki i nikt nie jest zawieszony na półfinał.

Niech ten Pogba wreszcie wraca !


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 23:31

Jezu ludzie... Jeden drugiego obraża i ataktuje.

Zagraliśmy słabo, ale z drugiej strony nie straciliśmy bramki od 3 spotkań w LM.

Półfinał po 12 latach czekania to też całkiem nieźle nie?

Pamiętajcie, każdy mecz zaczyna się od 0-0 i wszystko sie może zdarzyć, więc nie ma co się nastawiać na lanie.

Pirlo w pierwszej połowie dał pupy, ale potem się nieco ogarnął.

Czekamy na piątek i powrót Pogby! ;)


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 23:32

Marian. pisze:
Kucharius1 pisze:
Marian. pisze: masa niedokładnych strat
eee??

Niektórzy się tak wyrażają że powinny polecieć bany.

Awans!!!
Podań. Pomyliłem sie. Choć w sumie niedokładne podanie prowadzi do straty piłki, więc poniekąd się to łączy :D
Luzik ;) Z tym drugim zdaniem nie chodziło mi oczywiście o Ciebie, tylko kilku malkontentów którzy używają języka z rynsztoka.

Kurcze tańczyć się chce a jutro do roboty :/


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 23:32

MCL pisze:OGARNĄĆ DUPY JESTEŚMY W PÓŁFINALE LIGI MISTRZÓW PO RAZ PIERWSZY OD DWUNASTU LAT, STYL NIE BYŁ NA TYLE TRAGICZNY BY WIESZAĆ PSY NA POSZCZEGÓLNYCH ZAWODNIKACH, JA WIEM, ŻE WY W PESACH, FIFACH CZY FMACH TO JEDZIECIE Z KAŻDYM PO 10-0, ALE TO JEST PRAWDZIWA PIŁKA NOŻNA, TU SIĘ WYGRYWA CZASEM DO NIECHCENIA, CZASEM NA FARCIE, A FAKT, ŻE GRAJĄC 7 PODSTAWOWYMI ZAWODNIKAMI KOMPLETNIE BEZ FORMY UTRZYMALIŚMY KORZYSTNY REZULTAT KAŻE NAM MYŚLEĆ POZYTYWNIE W KONTEKŚCIE KOLEJNYCH SPOTKAŃ WIĘC ZA PRZEPROSZENIEM ZAMKNĄĆ RYJE, ALBO WYPIEPRZAĆ KIBICOWAĆ BAYERNOWI CZY BARCELONIE KTÓRZY CO MECZ GRAJĄ PIĘKNY DLA OCZU FUTBOL!!! :evil: :evil: :evil:
Amen

Mecz był taktycznie dobry, tylko naszym przydarzała się ogromna ilość strat co chyba nigdy do tej pory tak się nie działo. Gdyby parę ciekawych akcji odbyło się bez niedokładnych podań to byśmy wbili gola albo dwa. Momentami łapałem się za głowę jak mogą tak psuć kontrataki, po dziesiątym wrzuciłem na luz :)


Obrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 23:33

n0body pisze:Cholernie się cieszę, że w końcu mogę zobaczyć Juve tak wysoko. Co prawda ten mecz z Monaco to nie był pokaz stylu i finezji, ale nie zawsze tak się da. Gratulacje dla La Vecchia Signora :) Jeśli tak bardzo chcecie ten Real, to bardzo wam go życzę, ale proszę - nie spieprzcie tego! ;)
Witamy na forum.
Z obecną Barceloną byłoby Juve bardzo ciężko, prawdopodobnie najciężej uzyskać korzystny rezultat, ale każdy wierzy w swój klub i zobaczymy co się stanie.
Chciałbym mecz z Barcą. Długo takiego nie było.


Gajowy Marucha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2005
Posty: 188
Rejestracja: 03 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 23:39

Za Lichego moglby grac i Storari, serio. Jak wygladal drugi mecz, widzial ktos chociaz czesc? Real rzeczywiscie taki "przystepny"?


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 23:40

Crunny pisze: Ja bardziej się cieszę, niż martwię stylem. Antyfutbol a'la Chelsea to nasza jedyna szansa w 1/2 finału.
:ok:
Mając to na uwadze, jak czytam że Lichtsteinera powinno się wywieźć na taczkach bo nie umie kiwać i słabo wrzuca, to zastanawiam się co ludzie mają zamiast mózgu. Jeżeli mamy ograć Real/Barcelonę/Bayern, to nie po cudownych akcjach, klepaniu piłki, pięknych kiwkach i grze takiej, że ręce same się składają do oklasków. Rok temu wielu pisało, że Juventus powinien brać przykład z Atletico, mało kto natomiast zastanowił się co to dokładnie oznacza. To oznacza, że trzeba grać brzydko, ostro, cwaniacko, czasami nawet chamsko żeby nadrobić braki w technice względem rywala. To oznacza że taki gracz jak Szwajcar, który w ofensywie nie wymyśli prochu, ale potrafi trzymać żelazną dyscyplinę w obronie, a do tego raz na jakiś czas w niezbyt elegancki, ale inteligentny sposób naciągnąć sędziego na jakąś kartkę dla rywala, jest dla nas na tym etapie na wagę złota. Podobnie jak Vidal, który nie strzela tylu goli co dawniej, ale w destrukcji haruje jak za najlepszych lat.

Innymi słowy, tak jak po wygranych w słabym stylu we wcześniejszych fazach krytykowałem Juventus w kontekście kolejnych rund, tak teraz z myślą o półfinale muszę krytykę tonować. Ok, zgadza się, dzisiejszy mecz to z pewnością nie był przykład idealnych piłkarskich szachów, to nie były zasieki, przez które nie przedarłaby się żadna inna drużyna, tyle że mało kto z krytykujących wytyka akurat te bolączki, które mogą mieć znaczenie na kolejnym etapie koncentrując się na elementach, które akurat większego znaczenia mieć nie będą, bo nie tędy droga to sprawienia wielkiej niespodzianki.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 23:40

AdiJuve pisze:Jakoś nie pamiętam by kibice Barcy płakali jak ich sędzia przepychał, to samo kibice Chelsea,BvB czi Interu
Dzięki, ale mnie nie obchodzi jak awansują inne drużyny niż Juventus. Sorry, ale mam rozumieć, że jak nam pomagają sędziowie, to Forza Juve, jesteśmy <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, jak nas przekręcą to dranie, trzeba zawieszać, byliśmy lepsi, ale nas oszukali? Taką mentalność mają kibice Bianconerich?

Awansowaliśmy, fajnie, ale nie zmienia to faktu, że w tym konkretnym wątku komentujemy ten a nie inny mecz naszej ekipy. To nie jest temat podsumowujący cudowny sezon, czy inne historyczne osiągnięcia.

Zagraliśmy kupę, Monaco zostało wyrolowane. Skoro drużyna zagrała beznadziejny mecz, to piszę, że zagrała beznadziejny mecz.
MCL pisze:A FAKT, ŻE GRAJĄC 7 PODSTAWOWYMI ZAWODNIKAMI KOMPLETNIE BEZ FORMY
Po meczu z Lazio czytałem coś innego. Którzy to tacy kompletnie bez formy? Marne usprawiedliwianie na siłę.
Ostatnio zmieniony 22 kwietnia 2015, 23:43 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 23:41

grande amore pisze:
Internauci jak zwykle nie proznuja :prochno:
Jak to zobaczyłem to śmiałem się aż mnie blizny bolały :) W sumie to po internautach można było się spodziewać takiej reakcji... Kielon zrobił to celowo chcąc zostać gwiazdą po meczu, Chiellini Superstar :D


Zablokowany