LM 14/15 (1/4): AS Monaco 0-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2015, 15:21

Chyba niektórzy mnie źle zrozumieli. Nie mówię, że Pirlo to najlepszy pomocnik świata.
Zgoda, Andrzej powinien skończyć z piłką na tak wysokim poziomie, bowiem w tym sezonie gra fatalnie, ale na Boga, wczoraj zagrał przyzwoicie (bynajmniej w ataku). Możecie go gnoić w przekroju całego sezonu, ale w tym meczu pokazał choć kawałeczek Pirlo z przeszłości. :wink:


Obrazek
Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2015, 16:16

Morgesztern pisze:Chyba niektórzy mnie źle zrozumieli. Nie mówię, że Pirlo to najlepszy pomocnik świata.
Zgoda, Andrzej powinien skończyć z piłką na tak wysokim poziomie, bowiem w tym sezonie gra fatalnie, ale na Boga, wczoraj zagrał przyzwoicie (bynajmniej w ataku). Możecie go gnoić w przekroju całego sezonu, ale w tym meczu pokazał choć kawałeczek Pirlo z przeszłości. :wink:
W końcu 2 najgroźniejsze sytuacje wczoraj z naszej strony były z udziałem Andrei. (wolny+ podanie do Moraty)


Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2015, 18:57

juventino2 pisze:Tylko że koszt biletu na finał to około 8-9 tysięcy...
Eeee tam, szybkie nogi i chwila strachu :prochno:


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2015, 19:51

Morgesztern pisze:w tym sezonie gra fatalnie, ale na Boga, wczoraj zagrał przyzwoicie (bynajmniej w ataku).
No właśnie w ataku zagrał całkiem nieźle.

Plus tego dwumeczu jest taki, że nasz kolejny przeciwnik może nas mimowolnie zlekceważyć. (i oby się zdziwił...)


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2015, 21:34

Niezależnie od dalszego przebiegu losów Juve w LM to my już wyszliśmy w tym sezonie najlepiej ze wszystkich klubów grających w tej edycji, bo bądźmy szczerzy - Bayern, Barcelona oraz Real byli już w półfinale (może Real najdalej, ale jednak), zanim rozpoczęła się pierwsza kolejka LM, a do grona tej Trójcy miał dołączyć klub, który najlepiej się zaprezentuje z pozostałymi. Także możemy śmiało chodzić z uniesioną głową i być dumni, że doczekaliśmy takiej chwili po tak burzliwych latach!


MichałJuve124

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2011
Posty: 155
Rejestracja: 09 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2015, 22:42

Być w półfinale obok trzech najlepszych drużyn świata po prostu bajka:)
Co mówili o nas w studiu C+, bo mi się nie nagrało?


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2015, 23:10

To dobrze, że Ci się nie nagrało.. :D
Lepiej nie słuchać tych pierdół... :wink:


Obrazek
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2015, 10:39

Morgesztern pisze:Chyba niektórzy mnie źle zrozumieli. Nie mówię, że Pirlo to najlepszy pomocnik świata.
Zgoda, Andrzej powinien skończyć z piłką na tak wysokim poziomie, bowiem w tym sezonie gra fatalnie, ale na Boga, wczoraj zagrał przyzwoicie (bynajmniej w ataku). Możecie go gnoić w przekroju całego sezonu, ale w tym meczu pokazał choć kawałeczek Pirlo z przeszłości. :wink:
Pozdrowienia dla Ciebie, realisto :wink:
MichałJuve124 pisze:Być w półfinale obok trzech najlepszych drużyn świata po prostu bajka:)
Pozwól, że Cię poprawię, kolego :wink:
Być w półfinale będąc jedną z czterech obecnie najlepszych drużyn świata, po prostu bajka :)
mnowo pisze:Okazuje się, że niektórzy mieli spore kłopoty ze zdrowiem - Morata wymiotował w trakcie meczu, Tevez przed meczem. Zarazili się od Vidala.
Nie zawsze więc widać wszystko na pierwszy rzut oka i nie wszystko ma podłoże czysto piłkarskie.
http://www.juvepoland.com/news.php?id=31582
Gdy to wczoraj przeczytałem, obejrzałem wymioty Moraty i przemyślałem całą sprawę to tak i Tevez i Alvaro nagle z jednych z gorszych aktorów tamtego spektaklu urośli w moich oczach do jednych z większych bohaterów!

Niesamowity mecz...skrajności. Chiellini upadający na początku meczu resztę spotkania zagrał wzorowo wraz z resztą obrony i poza zostaniem półfinalistą CL został również bohaterem internetów. Juve, krytykowane przez własnych kibiców-marudów za styl dokonuje wielkiej rzeczy jaką jest półfinał Champions League, 1/2 po 12 latach! Zaś wspomnieni Tevez i Morata po wypłynięciu na światło dzienne faktów o wypłynięciu ich treści żołądkowych przed/po meczu, stali się niezmordowanymi wojownikami. Piłka nożna jest piękna :wink:

Nie zmienią tego nawet durne i niesłuszne, wręcz krzywdzące słowa Tomka Lipińskiego :naughty: Ileż to razy podczas meczu słyszałem o "niesłusznym" rzucie karnym, jednakże słusznej refleksji o czerwonej kartce dla Carvalho ani słowa. Wycinając pewne komentarze, włącznie z końcowym, Pana Tomasza L. można wywnioskować, że Juve prześlizgnęło się do półfinału, co jest brednią, bo awansował zespół lepszy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2015, 11:02

To prawda...dlatego napisałem, że dobrze, że się jemu to nie nagrało...w ogóle działa mi ostatnio na nerwy Lipiński i ja już nie wiem z kim on tak naprawdę sympatyzuje...mnóstwo krytycznych słów pod adresem Juve a oczywiście nigdzie jeszcze też nie słyszeliśmy od niego wzmianki o farsopolli i o ostatnich wyrokach sądowych...myślę, że jednak Lipiński jako znawca Serie A miałby na antenie jakąś siłę oddziaływania...


Obrazek
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2015, 15:13

Zasadę 20/80 w myśl której 20% wysiłków daje 80% efektów wymyślił Włoch. No cóż... Juventus jakoś się przepchnął, ale ja mam nadzieję, że ta gra w półfinale będzie wyglądała lepiej, szczególnie, że na Real to my mamy patent.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2015, 17:54

Zasadę Pareto sformułował Amerykanin, nie Włoch ;)
Inna sprawa, że była znana od lat.


Dirty mind
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2015, 18:26

Antek666 pisze:Niesamowity mecz...skrajności. Chiellini upadający na początku meczu resztę spotkania zagrał wzorowo wraz z resztą obrony i poza zostaniem półfinalistą CL
Dodam też, że przez stratę Giorgio doszło do sytuacji z nieuznanym karnym, w dodatku to on z Vidalem faulowali rywala:

Gość jest twardy i to byłoby na tyle.

W ogóle w meczu z Realem prawdopodobnie zagramy w obronie:
Lichy(31lat) Bonucci(28lat 1maj ur.) Chiellini(30lat) Evra(33lata)

Lichy i Chiellini to moim zdaniem nasza największa tragedia. Szczególnie boli brak zmiennika za Lichego. Szkoda też, że nie sprzedaliśmy Stefana jak jeszcze PSG go chciało, teraz to wart jest może 7mln, ale kto wiedział, że mu odwali po podpisaniu kontraktu.

Może po prostu Conte trzymał go w ryzach, a teraz jak nie ma kto na niego krzyczeć, wariuje :prochno: . Widać, że gość zawsze miał impulsywny charakter. Szczególnie było to widać w meczach z interem, gdzie raz nawet był zmieniony w 45minucie.


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2015, 18:50

Venomik pisze:Zasadę Pareto sformułował Amerykanin, nie Włoch ;)
Inna sprawa, że była znana od lat.
No oficjalnie przypisuje się ją do Włocha Pareto, ale całej genezy nie znam :)


Zablokowany