LM 14/15 (1/4): AS Monaco 0-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 22:52

Cabrini_idol pisze: 1/2 bez Vidala Lichiego Moraty i Marchisio ? tragedia.
Oby nie..
Po tym co ostatnio prezentuje Stefan to może to i lepiej?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 23:09

Wypadną to wypadną, najważniejszy jest awans. Potem się zobaczy. Myślę jednak, że Allegri ich na to uczuli (choć nie wszystko się rzecz jasna da przewidzieć).


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 23:15

Dopóki wynik będzie na ostrzu noża, to nie możemy kalkulować, jak trzeba będzie zrobić żółtko to nie ma zmiłuj. Jeżeli natomiast będziemy prowadzić 0:1 dajmy na to koło 60 minuty i ktoś z zagrożonych się wykoleguje, to chyba popełnię seppuku.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 23:20

Cabrini_idol pisze:Vidal, Marchisio,Lichy i Morata są jedna kartkę od zawieszenia.
Tak jak byli o jedną kartkę od zawieszenia w pierwszym meczu ćwierćfinałowym, w którym nikt z naszego zespołu nie otrzymał żółtej kartki. Keep calm.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 23:51

Spoko...2 z nich na bank zarobi żółtko. Oby Lichy był w tej dwójce bo to co prezentuje nam od kilku miesięcy Szwajcar to siermięga najwyższej próby.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 23:52

Luzik , ja tylko napisałem, ze będzie ciężko bez któregoś z nich w półfinale. Jasne ,że jutro nie ma kalkulowania i jak bedzie trzeba to bedzie trzeba. Oby nie złapać tylko bezmyślnych zoltek. Taki lichy lubi sie namachac do sędziów.


Obrazek
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2015, 00:29

Pauzowanie w LM to jakaś skrajna głupota. W innych sportach też jest coś takiego? Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić coś takiego, że w kluczowym meczu sezonu Kobe Bryant pauzuje za sumę jakichś tam przewinień. Oni nigdy by nie pozwolili by z takiego powodu nie można by oglądać najlepszego zawodnika. Jeszcze zrozumiałbym bana po otrzymaniu od razu czerwonej kartki, ale w takim przypadku...? Jaki to ma sens? Już wolałbym jakieś tam kary finansowe czy cuś.


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2015, 08:29

ehhhhhh gdy myślę o tym Naszym ostatnim finale LM, gdzie graliśmy bez Nedveda to aż mnie trzepie.....żółte karti..... :angry:


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2015, 08:43

No tak...sędzia w półfinale wyrwał nam serce bo Nedved to był nasz najważniejszy zawodnik wówczas, który miał największy wpływ na drużynę...do tego był w gazie i przez jego brak przegraliśmy finał z Milanem, który nie dorastał nam wówczas do pięt...
Strata Lichego to nie strata bo typ jest beznadziejny ale gdyby w ewentualnym meczu 1/2 finału zabrakło Vidala to byłby dramat...choć mam do niego zastrzeżenia jeśli chodzi o ofensywę to w obronnie jest niezastąpiony...ale o tym nie ma co myśleć - najważniejszy jest awans a na martwienie się półfinałem przyjdzie pora...


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2015, 11:13

Wiemy dobrze, że Monaco idzie zdecydowanie lepiej na wyjazdach, co potwierdzają poniższe fakty.

- Klub z księstwa wygrał w domu 6 spotkań, zremisował 9 i przegrał 2, zdobył łącznie 27 punktów, strzelając 17 bramek i tracąc 9. To wyniki zdecydowanie gorsze względem tych odniesionych na wyjazdach.

- Monaco nie może wygrać w domu od 13 marca (spotkanie 3-0 z Bastią), a w 3 ostatnich meczach ligowych u siebie notowało remisy.



:think:


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2015, 11:59

mrozzi pisze:Wypadną to wypadną, najważniejszy jest awans. Potem się zobaczy. Myślę jednak, że Allegri ich na to uczuli (choć nie wszystko się rzecz jasna da przewidzieć).
Vidal zawsze gra na granicy, ten jego wslizg od tylu, ktory okazal sie czysty w meczu z Monaco...gdyby sie pomylil o kilka cm to mogla byc nawet czerwona


forumowy ujadacz
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2015, 14:01

Kilka statystyk przed meczem wg soccerstats.com. Szczególnie nasze staty są imponujące. Wyróżniają się szczególnie nasze domowe i wyjazdowe Monaco, zatem lepiej byłoby je podać przed pierwszym spotkaniem. Lepiej jednak późno niż później. Podaję jako ciekawostkę. Może nawet komuś uda się dzięki nim wzbogacić :) Od razu podkreślam, że te statystyki mówią o dokonaniach ligowych obu drużyn.

Juventus w tym sezonie ligowym:
- wygrał 71% meczów ligowych
- strzelił przynajmniej 1 gola w KAŻDYM spotkaniu na Juventus Stadium
- strzelał gola otwierającego spotkanie w 77% spotkań
- Do przerwy prowadził w 58% spotkań
- Wygrał 8 ostatnich spotkań domowych
- Jest niepokonany u siebie od 16 spotkań
- Nie stracił gola w meczu domowym w 4 ostatnich spotkaniach



Monaco:
- jest niepokonane w lidze u siebie od 13 spotkań
- 73% ich meczy to tzw. under 2,5.
- w 88% meczy na wyjeździe strzela przynajmniej jedną bramkę
- wygrało 62% meczy na wyjeździe (przy 53% Juve)
- zremisowało swoje ostatnie 3 mecze u siebie
- wygrało ostatnie 4 mecze na wyjeździe


Co ciekawe Monaco w lidze u siebie strzela średnio 1 gola na mecz, zaś Juve na wyjazdach tę średnią ma na poziomie 1,40.

Monaco wygrało 35% domowych spotkań, zaś Juve wygrało 53% spotkań wyjazdowych.


Dla mnie staty są bardzo wyrównane, ale delikatnie przemawiają na naszą korzyść. Gdybym miał się sugerować tylko nimi i miałbym obstawiać, pewnie dałbym remis. Oglądając natomiast nasz ostatni mecz i prognozując formę, morale piłkarzy, a także biorąc pod uwagę wynik 1 meczu obstawiam na zwycięstwo Juve 0-2. Dobra gra obronna i zabójcze kontrataki to pewnie będzie nasza najgroźniejsza broń.


Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2015, 18:20

Liczę, że Vidal nas poniesie oraz na niezłą torpedę zza pola karnego od księcia Turynu na 2-0. Będzie dobrze, przydałaby się już środa.


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2015, 18:32

Zapowiada sie na najlepszy sezon Juventusu od lat. Mistrzostwo + ewentualny półfinał + finał PW. Niech Chłopaki dadzą radę, ą będę miał genialne wakacje :wink:


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2015, 20:41

A te kartki jakoś na finał się nie kasują ? :prochno: :prochno:


Zablokowany