Serie A 14/15 (31): JUVENTUS 2-0 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 23:15

Jeszcze małe ogłoszenie - każdy kolejny post na temat wartości Andersona, a nie stricte meczu i jego dzisiejszej gry będzie usuwany.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 23:18

Wygraliśmy. W 99.9% zapewniliśmy sobie kolejne mistrzostwo a Ci się kłócą o piłkarza który nigdy u nas nie zagra :D. Cale JP w pigułce. Czy tylko mi się wydaje, że nie było żadnego pożytku z Pirlo?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 23:26

Krytyka Padoina przez niektórych chyba nie do końca słuszna bo wcale źle nie zagrał...wiemy czego się po nim spodziewać i wiemy, że nie należy liczyć na fajerwerki z jego strony ale wole oglądać jego niż Lichego, który niczym ostatnio nie wyróżnia się poza machaniem gałązkami i robieniem kretyńskich min...kiedy jest Padoin to jestem spokojny o zabezpieczenie prawej strony bo Lichy nie dość, że śmieszny w przodzie to w obronie za każdym razem powala na glebę przeciwnika w obrębie własnego pola karnego....

Vidal bardzo dużo strat i niecelnych podań...te jego strzały od dawna wołają o pomstę do nieba...


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 23:36

alessandro1977 pisze:
Vidal bardzo dużo strat i niecelnych podań...te jego strzały od dawna wołają o pomstę do nieba...
Jak czytam wypowiedz że Padoin zagrał poprawnie a Vidal jest krytykowany to naprawde czasami wydaje mi sie ze ogladam inne mecze.

Arturo był dziś najlepszy na placu, a Padoin z Matrim to jedyne co robili to straty.

Bałem sie tego meczu, a jak zwykle lekko.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 23:41

:prochno:


Nikt nie pisze o Barzaglim, pewnie dlatego, że chłop gra równiej niż Garcia na swoich skrzypcach.

Przez 4 lata widziałem może 2-3 mecze słabe Andrei.

Vidal mimo kilku strat, walczył i był najlepszy obok Barzagliego. Morata również zaliczył dobre 30 minut.

Na Monaco obojętnie jakim ustawieniem wyjdziemy, bo tak jak powiedział mi kolega, 352 Allegriego jest zupełnie inne niz schematyczne 352 Conte. W obecnym 352 dużo więcej swobody maja napastnicy a i kontratak działa o wiele lepiej (patrz Borussia)
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2015, 23:43 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 23:42

Poradziliśmy sobie z presją tego spotkania i mamy Scudetto na 90%.Sen mamy dzisiaj świetny,ale od jutra już nasze myśli powinny być przy Monaco.Nie chcę myśleć,co by było gdybyśmy to zawalili.Nie możemy zepsuć tego wspaniałego sezonu.
FA7 był całkowicie wyłączony z gry.Nasza defensywa zasłużyła dziś na złoty medal.Powtórzmy to w środę.No nie...zaczyna się...niecierpliwość,oczekiwanie,jeden sen "półfinał LM".


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 23:47

Adrian27th pisze:
alessandro1977 pisze:
Vidal bardzo dużo strat i niecelnych podań...te jego strzały od dawna wołają o pomstę do nieba...
Jak czytam wypowiedz że Padoin zagrał poprawnie a Vidal jest krytykowany to naprawde czasami wydaje mi sie ze ogladam inne mecze.

Arturo był dziś najlepszy na placu, a Padoin z Matrim to jedyne co robili to straty.
Potwierdzam. Padoin dzisiaj niezła kiszka i kilka fatalnych podań. Vidal jak za dawnych lat. Z resztą to co zgotowali mu kibice przy zmianie oddaje to co zagrał :bravo: Kolega wyżej często jest "gdzie indziej"..


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2015, 00:20

Przed meczem wiele osób "radziło" naszym graczom, by ci olali spotkanie z rzymianami i skoncentrowali się na Monaco. Po zwycięstwie i niemal przypieczętowaniu kolejnego Scudetto jesteśmy w znakomitych nastrojach i mam nadzieję, że nasi niesieni ostatnimi osiągnięciami, pewnie awansują do półfinału. Morale na bardzo wysokim poziomie, więc nie ma innego scenariusza niż nasz awans do najlepszej czwórki Europy. Wygrana z wiceliderem w takich okolicznościach z całą pewnością doda naszym animuszu.

Tevez po meczu przyznał, że koncentruje się w pełni na grze na boisku i nie myśli obecnie o powrocie do Argentyny, chcąc uszanować kontrakt z nami. :ok: Cieszynka po bramce (w postaci "kaczki") to jakiś element zakładu z jego agentem. :wink:


Imi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2014
Posty: 38
Rejestracja: 02 maja 2014

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2015, 01:12

Po Giorgio tutaj wszyscy jadą, a Bonucci jak dzisiaj 3x zagrał do przeciwnika to nikt nic nie wspomni, bo strzelił bramkę :prochno:

Co do Chielliniego to jak się rozpędzi to jest jak lokomotywa, jak się dzisiaj wbił w gościa to myślałem że afera będzie :think:


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2015, 01:15

mrozzi pisze:Tevez po meczu przyznał, że koncentruje się w pełni na grze na boisku i nie myśli obecnie o powrocie do Argentyny, chcąc uszanować kontrakt z nami. :ok: Cieszynka po bramce (w postaci "kaczki") to jakiś element zakładu z jego agentem. :wink:

Zakład z jego agentem mówisz? Myślałem już, że Carlitos włączył się w kampanię prezydencką Dudy lub popiera zwolenników/przeciwników teorii o zamachu na prezydenckiego Tupolewa :whistle: Fajnie, że Tevez dziś strzelił :ok: Fajnie byłoby jakby do wszystkich mniej lub bardziej bliskich sukcesów klubowych dodatkowo nasza nowa 10-tka dorównałaby legendarnej 10-tce i szła w jego ślady zostając królem strzelców. Czego mu ogromnie życzę!
mrozzi pisze:Przed meczem wiele osób "radziło" naszym graczom, by ci olali spotkanie z rzymianami i skoncentrowali się na Monaco. Po zwycięstwie i niemal przypieczętowaniu kolejnego Scudetto jesteśmy w znakomitych nastrojach i mam nadzieję, że nasi niesieni ostatnimi osiągnięciami, pewnie awansują do półfinału. Morale na bardzo wysokim poziomie, więc nie ma innego scenariusza niż nasz awans do najlepszej czwórki Europy. Wygrana z wiceliderem w takich okolicznościach z całą pewnością doda naszym animuszu.
Może zwolennikiem olania tego spotkania to nie byłem, ale raczej wolałem więcej roszad w składzie. Ale w sumie to masz rację z tymi znakomitymi nastrojami, pełna koncentracja też raczej była(...gdyby nie farfocle Kielona, mniejsze błędy Padoina czy Leosia..) i panowanie nad boiskową sytuacją. No i twardzi byliśmy, jak i nieco cyniczni i bezwzględni z dobrą skutecznością. Nikt się bardzo nie zmęczył, nawet niektórzy odpoczęli. Fajne przetarcie i trening przed środowym meczem sezonu... pierwszym z 5-ciu takich które nam jeszce zostały, oczywiście liczę bez ligi :smile:

I mówię to będąc jednocześnie raczej rozczarowany po pierwszej odsłonie walki o półfinał(o której relacjonowano mi live, czytałem później tutaj i oglądałem obszerne skróty jak dotąd), przed którą po prostu liczyłem na powtórkę wyniku z meczów przeciwko Fiorentinie czy Borussii, teraz zaś wierzę wiarą kibica w najbardziej optymistyczne scenariusze :D


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2015, 01:25

Po niespełna 30 minutach mieliśmy wygrany mecz. Graliśmy na luzie, koncentrując się na twardej defensywie - Lazio napierało ale tak na prawdę guzik z tego wychodziło. Bonu i Barza czyścili aż miło!

Świetny mecz Juve. Taktyczny ideał. W naprawdę dobrych nastrojach możemy wyczekiwać spotkania z Monaco :) Obstawiam 0-1 lub 0-2 bo nie wierzę, że uda im się sforsować naszą defensywę.


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2015, 03:29

Jeśli Roma straci jakiekolwiek punkty w meczach z Atlantą (D), Interem (W) lub Sassuolo (W), a my ogramy Torino(W) i Fiorentinę(D), to zbiegając z murawy JS za 10 dni świętujemy Scudetto :ok:


Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2015, 09:58

Dodam tutaj komentarz, bo po takim meczu wpisów w tym temacie powinno być grubo ponad 20 stron, a nie marne 7 :? :wink: Lider zrobił co chciał z wiceliderem, zablokował jego wszystkie korytarze, wyeliminował poszczególnych graczy, a do tego strzelil dwie bramki w pierwszej pół godziny gry. Jednym słowem PETARDA! Siamo noi siamo noi i campioni dell'italia siamo noi :!: :!: :!:


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
bartekoo2

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 144
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2015, 10:18

Zobaczcie jakie oceny są na whoscored... Barzagli po Matrim byl najgorszy w naszym zespole a pilkarzem meczu zostal wybrany Bonucci :prochno:


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2015, 10:48

bartekoo2 pisze:Zobaczcie jakie oceny są na whoscored... Barzagli po Matrim byl najgorszy w naszym zespole a pilkarzem meczu zostal wybrany Bonucci :prochno:
Whoscored jest dobre w podawaniu i kolekcjonowaniu suchych statystyk dotyczących posiadania piłki, ilości strzałów czy podań i ich celności, heatmapy... W momencie, gdy zaczynają się bawić w ocenianie poszczególnych piłkarzy serwis staje się bardzo subiektywny, więc trzeba go brać z dozą dystansu ;)

Prawda była taka, że Barzagli rozegrał solidne zawody, jego stroną nie przeszła żadna akcja, która mogła zagrozić bramce. Matri to samo, ładnie się zastawiał, próbował kontrować, a i bardzo ważne w kontekście drugiego gola, odciągnął obrońcę od środka pola, by Bonnuci mógł uderzać. Cała drużyna zagrała bardzo przytomnie, ale czy wy czasem nie przesadzacie? Jedno, dwa złe podania i od razu gracz dostaje kubeł pomyj na łeb? Każdy popełnia błędy. To jest piłka. Jeden zawali, drugi naprawi. Nie było większych konsekwencji żadnego błędu. Nawet w Dortmundzie nie zagraliśmy perfekcyjnie, co z tego? Nasze błędy nie miały tam żadnego odzwierciedlenia w wyniku. A co najważniejsze... Jesteśmy czwarty raz z rzędu mistrzem włoch!!! Nie wierzę, żeby ktokolwiek mógł nam już zagrozić :twisted:


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Zablokowany