Serie A 14/15 (31): JUVENTUS 2-0 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 21:39

1. Będzie 3-0.
2. Matri w 45+2 gestykulował niczym Amauri :lol:
3. Znowu gol ze 'stykowej' sytuacji, będzie z Rudiego skrzypek.
4. Bonuc :bravo:
5. Jak Padoin w doliczonym czasie wrzucił lewą nogą, a Evra chybił minimalnie, to przypomniało mi się, że Lichy tego nie potrafi.
6. Jeszcze co do Padoina - parę razy złamywał akcje, parę razy sam próbował, ale za każdym razem dopadało go 3 Laziali i akcja się kończyła. Niemniej nieźle sobie Szymek radzi.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 21:39

Matri niestety poziom Llorente. Ale i tak wolę Włocha.

Uwielbiam takie mecze, wysokie tempo i my bardzo konkretni w poczynaniach, szybko gramy piłką, a stadion żyje tym co się dzieje na murawie.
I skuteczność ;-) gdyby jeszcze Evra...


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 21:39

Juve :bravo:

Póki co gramy naprawdę przednio. :ok: Bardzo mądrze, spokojnie, cierpliwie i cynicznie (właśnie o cynizmie wspominał przed meczem Bonucci). Tak prawdę powiedziawszy to różnica między obiema drużynami jest ogromna i mam nadzieję, że niebawem zamkniemy ten mecz. Trzeba zachować spokój i koncentrację, bo dzisiaj jesteśmy po prostu lepszym zespołem i jak najbardziej na to prowadzenie zasługujemy.

Na plus: Carlitos pewnie idzie po koronę króla strzelców (a taka ta dzisiejsza sytuacja bramkowa była niepozorna :smile: ), świetne wyjście Pirlo poprzedzające kontratak i drugą bramkę Bonucciego, praktycznie świetna gra całego zespołu. :bravo:

Na minus: jedynie beznadziejni Padoin (mnóstwo strat, jest dziś nieporadny) i Olbrycht (całokształt).

:pray: Skończyć ten mecz w tak piękny sposób. :pray:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 21:39

A mi sie wydaje , ze mamy poukladane wszystko i zadnego chaosu nie ma, poza bardzo slabym Padoinem, ktory ma problemy z wyprowadzeniem pilki. Do zmiany zdecydowanie.



2 : 0 , frustru Lazio, czego chciec wiecej.

w 2 polowie siedziec na swojej polowce, oszczedzac sily i kontrowac.


Skonczy sie 3 : 0 pewnie.


Nudna ta liga :prochno:


Obrazek
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 21:40

Trochę jestem jednak zaskoczony, że idzie nam tak łatwo. I pomyśleć że co niektórzy myśleli o olaniu sobie tego meczu! Nawet niewielkim wysiłkiem lejemy ich jak chcemy.
Cabrini_idol pisze:A mi sie wydaje , ze mamy poukladane wszystko i zadnego chaosu nie ma, poza bardzo slabym Padoinem, ktory ma problemy z wyprowadzeniem pilki. Do zmiany zdecydowanie.
Za to jakie miał piękne dośrodkowanie! Mimo że masz trochę racji, ja bym go zostawił
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2015, 21:42 przez kuba2424, łącznie zmieniany 1 raz.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 21:40

Podziwiam Teveza, że z jego temperamentem on jeszcze wytrzymuje nerwowo te kosy od tyłu na nim.
Gigi rozkojarzony dzisiaj jakiś, Padoin chyba za bardzo uwierzył, że jest zwycięzcą i gra bardzo chaotycznie, niepewnie i popsuł kilka fajnie zapowiadających się akcji.
Pirlo chyba dochodzi do siebie, bo nie gra źle, co najwyżej przeciętnie.
Vidal, Tevez i chyba Marchisio powinni odpoczywać od 60 minuty.
Klose z żółtą kartką powinien skończyć połowę.

Fajny rajd Leonardo.
Tevez też bardzo fajnie.
Wspaniale, że wygrywamy.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 21:40

Wynik super, gra fajna :). Ja tylko chcę przypomnieć, że po porażce z Parmą niektórzy bali się o mistrza :whistle:.


whitesignus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2011
Posty: 196
Rejestracja: 23 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 21:40

Akcja Bonnu :bravo:

W pierwszych 10 min to Kielon probowal 2x szarpnac, pozniej akcja Bonnu i na koniec jeszcze raz Giorgio. Ochoczo leca do przodu Ci nasi obroncy ^^

Jedna dobra centra Padoina z ok. 40 min to i tak wiecej niz Lichego w calym sezonie chyba.

Sporo fauli, choc pilkarze Lazio jacys tacy delikatni. 2 razy poza boiskiem, a Leo dostal w szczeke to sie pomasowal, zasmial i gramy dalej :-D

PS. Czy mi sie wydawalo, czy Markiz ma tatuaz za prawym uchem? Cos na jednym zblizeniu widzialem, ale to bylo zerkniecie bo czytalem sms'a akurat.
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2015, 21:42 przez whitesignus, łącznie zmieniany 1 raz.


Serce w barwach bialo czarnych od 2003r.
Obrazek
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 21:41

Nie tego się spodziewałem po Lazio, po wiceliderze który wygrał ostatnie 8 spotkań, to już Parma pokazywała większą chęć i wolę walki, u Lazio przejawia się ona tylko faulami, mieliśmy masę głupich strat przy wyprowadzania akcji (jak zwykle), a Lazio nawet drobnego zagrożenia z tego nie stworzyło.

Padoin mocno mnie zdenerwował swoją nieporadnością, ale wybaczyłem po ostatnim dośrodkowaniu ;-)[/img]


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 21:41

Padoin jak narazie robi za dużo błędów, ale i tak według mnie jest lepszy od Szwajcara. Evra tez swietnie. Szkoda, ze nie jest pare lat mlodszy. Ogolnie Lazio nie wyglada na super mocną drużynę. Myślę, że w drugiej połowie jeszcze bardziej przystopujemy i standardowo postaramy sie kontrolować mecz.
Lazio nie jest w stanie nas niczym postraszyc. Anderson zostal calkowicie wyłączony z gry, lub jest po prostu zbyt słaby.


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 21:42

Powiem jedno: BONUCCI!
Kapitalna akcja. :bravo:
Wynik kapitalny. :ok: Tyle w temacie.


Obrazek
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 21:44

Może i nasi popełniają pojedyncze błędy, ale zrozumcie w końcu, że to nie o to w tym chodzi. Chodzi o to, żeby później kolega z drużyny go naprawił. Dwa błędy w jednej akcji nie mogą się zdarzyć i... się nie zdarzają.

2:0, czego chcieć więcej?


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 21:45

Kolejny gol Juventusu z kontry. Nie o takie Juve, Conte walczyl :-D

Lubie Lazio. Z nimi jest zawsze milo I przyjemnie, a na boisku panuje w miare fair play. ( piąteczki po faulu, przytulanko). Podoba mi sie czasami nasza wymiana krotkich podan, ale nie podoba mi sie wciaz oddawanie za darmo pilek.

Btw. Z Padoinem na prawej jestem zdrowszy.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 21:46

Anderson nie jest dziś słaby, nasi po prostu świetnie go wyłączają. Praktycznie momentalnie jest przy nim trzech naszych graczy. :ok:

Mam wrażenie, że choć gramy pressingiem, to w sporym stopniu się oszczędzamy. Uspokajamy grę i gramy "dostojnie". Bardzo mi się to podoba, zwłaszcza że możemy sobie na to pozwolić, wciągając Lazio na własną połowę.

Evra, bo o nim zapomniałem. :bravo: Czyści jak złoto. To już kolejny fantastyczny mecz w jego wykonaniu, a chciałbym przypomnieć, że we wrześniu psy na nim wieszaliśmy.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2015, 21:47

Pirlo, niby jest, a tak naprawdę go nie ma. Dla mnie najgorszy na boisku obok Kielona, który podarował dwie akcje Lazio


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Zablokowany