LM 14/15 (1/4): JUVENTUS 1-0 AS Monaco

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2015, 17:49

Może nie od 4 bo z BvB była jedna stracona :P faktycznie ich głównym atutem jest defensywa ale nie chowajmy już się tak bardzo. Nasza jest co najmniej na tym samym poziome o ile nie znacznie lepsza.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2015, 18:09

Fakt było 2-1 przecież :ok: Ale gra defensywna w ostatnich miesiącach naprawdę napawa optymizmem.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2015, 18:19

Nie Pirlo, a diabelska para Tevez-Morata :twisted: Czuję, że będzie grad goli, a po meczu będziemy w doskonałych nastrojach :ok:


JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2015, 18:36

Palladino pisze:@up Przecież w Turynie z BVB stracili bramkę.
Tak stracili, ale oprócz jednej akcji po błędzie Chielliniego nie mieli dobrych sytuacji. Stąd te porównanie, Monaco nie miało szans na 2-2 z Arsenalem w meczu rewanżowym tak jak BVB z Juventusem w Turynie^^

Dawno nie czekałem na żaden mecz aż tak mocno!!! xD
Oby Tevez pokazał klasę, do tego Vidal niech w końcu zagra mecz na swoim dawnym poziomie, a jeszcze jakby Pirlo coś ustrzelił zamykając usta niektórym tutaj, to będę mega szczęśliwy :smile:


YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2015, 18:42

Jakoś dziwnie spokojny jestem przed tym meczem. Liczę na łatwe 3-0. I skoncentrowaniu się na meczu z Lazio.

Wiedziałem mecz w którym ograli 3-1 Arsenal, był to wzory przykład słynnego DNA 'Kanonierów' - frajerstwa. Najbardziej w pamięci utkwiła mi akcja, chyba przy 0-1 w którym zawodnik Arsenalu dobijał do pustej bramki i trafił w kolegę który leżał na murawie po zmarnowaniu sam na sam.

Jedyne czego się obawiam to powrót Pirlo. Spowalnianie akcji, kółeczka, straty, i niecelne podania na 5 m ... Oby prezentował się lepiej niż przed kontuzją :pray: Bo o mistrzowskiej formie z 2012 nawet nie marze, wyrośli byśmy na faworytów LM 8)
pumex pisze:Ćwierćfinał LM i teksty "liczę na łatwe 3:0". Ładnych czasów dożyłem, tylko nie wiem czy to zwykła kibicowska buta czy wskazówka odnośnie siły naszego zespołu? :wink:
Ani to ani to, ja po prostu nawet w tej formie wyżej cenie BVB od Monaco. Fakt widziałem ich tylko jeden mecz wygrany 3-1 w Londynie. I nie widziałem tam ani super defensywy ani jakiś wybitnych kontr. Raczej był to pokaz nieudolności Arsenalu. Dla mnie ten zespół w 1/8 jest przypadkiem.

Chociaż zawsze mogę się mylić. Jak bym był jakimś wybitnym znawcą to wypowiadał bym się w studiu przed meczem a nie na forum :prochno:
Ostatnio zmieniony 14 kwietnia 2015, 19:26 przez YaSq, łącznie zmieniany 1 raz.


"Gwizdy z trybun? Jeszcze trochę i będą nam bić brawo" L. Del Neri
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2015, 18:52

Ćwierćfinał LM i teksty "liczę na łatwe 3:0". Ładnych czasów dożyłem, tylko nie wiem czy to zwykła kibicowska buta czy wskazówka odnośnie siły naszego zespołu? :wink:

Ja jednak sądzę, że o powtórkę z Westfalenstadion będzie niezwykle ciężko. Monaco jest obecnie półkę wyżej niż BVB, a defensyw Francuzów i Niemców nie da się nijak porównać - przepaść. Mimo wszystko mam wielką nadzieję na korzystny rezultat. Błagam, niechże nasi nie spaprają tematu, bo mamy realną szansę uczynienie czegoś naprawdę dużego.. :pray:


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2015, 18:53

Panowie luzujcie emocje. To na 100% nie będzie łatwy mecz. Nie spodziewajcie się łatwego 3-0 itp. Trzeba wierzyć w naszych ale też patrzeć na to trzeźwym okiem. Mimo, że teoretycznie jesteśmy faworytami to na boisku wszystko jest możliwe.


Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2015, 18:58

Pirlo 100% marzy mi się jego wspaniały występ okraszony golem z rzutu wolnego:)


szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2015, 19:00

Ja się tam obawiam. Wierzę naturalnie, że wygramy, ale moim zdaniem łatwo to nie przyjdzie. 1:0 biorę w ciemno. Cieszą wyważone wywiady, podejście z należnym szacunkiem dla rywala. Tutaj wystarczy głupia bramka i będzie ciężko. Potencjał ofensywny mamy, ale czy lepszy od Arsenalu?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2015, 19:13

Czy Juve poradzi sobie z teoretycznie najłatwiejszym rywalem w stawce? Mam nadzieję, że piłkarze podejdą do spotkania z nieco większą pokorą niż ta, jaką pokazuje spora część kibiców. To nie będzie łatwy mecz, nawet niech się nikt nie łudzi. I choć faworytem dwumeczu jesteśmy na pewno, to awansujemy jedynie po 2 bardzo dobrych meczach w naszym wykonaniu. Na stojąco nie ma czego szukać.

Meczu z Parmą oglądać nie mogłem, ale szczerze powiedziawszy porażka ta jakoś specjalnie mnie nie ruszyła, nie zaskoczyła. Wszyscy myśleli już o dzisiejszym pojedynku i już jeśli miało dojść do takiej kompromitacji, to przed LM właśnie. Po ostatnich sukcesach nasi piłkarze zapomnieli chyba, że niezależnie od klasy rywala, przewagę trzeba na boisku jeszcze udowodnić. Taki zimny kubeł wody na pewno się przyda i w takich okolicznościach raczej Francuzów nie zlekceważymy.

Brak awansu przy takim rywalu byłby chyba grzechem dekady. Dawno nie mieliśmy tak sporej okazji do awansu do półfinału. PÓŁFINAŁU. Ostatni raz w 2003.

Nie zaprzepaścić takiej szansy! :pray: Liczę na Was!


fala33

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2012
Posty: 59
Rejestracja: 25 lutego 2012

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2015, 19:18

JuveGrzesiu pisze:
Palladino pisze:@up Przecież w Turynie z BVB stracili bramkę.
Tak stracili, ale oprócz jednej akcji po błędzie Chielliniego nie mieli dobrych sytuacji. Stąd te porównanie, Monaco nie miało szans na 2-2 z Arsenalem w meczu rewanżowym tak jak BVB z Juventusem w Turynie^^

Oczywiście, że mieli szanse, gdyby wykorzystali dwie kontry z co najmniej kilku, które przeprowadzili w drugiej połowie (raz Carasco zaplątał się o swoje nogi w polu karnym, raz Berbatov w ostatniej chwili stracił piłkę etc.).
Ale to już dzisiaj nieistotne, oby mieli taka skuteczność jak wtedy... Na 2:1, czyli powtórkę z BVB, bym się nie pogniewał.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2015, 19:20

Jedno jest pewne, niektórym to sie w dupach poprzewracało z dobrobytu. Jeśli wygramy u siebie 1-0 czy 2-1 to awans jest blisko, jak z Borussia. Ciężko nam się gra u siebie - w pierwszej połowie z BVB byłem przerażony przez 25 minut jak siedli na nas. Już się bałem że wdupią nam drugiego i będzie źle. Tak samo źle wspominam mecz z Szachatem u siebie, gdzie oglądaliśmy tylko jak piłka chodziła pomiędzy rywalami. Cudem nie przegraliśmy tamtego meczu, natomiast w Doniecku daliśmy radę


forumowy ujadacz
mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2015, 19:23

Parma przyszła w odpowiednim momencie po tych zwycięstwach z BVB i Violą. Nasi będą w 100% zmotywowani. Mam nadzieję na porządny mecz w obronie oraz kreatywność i skuteczność z przodu. Tevez na bank coś strzeli.

Macie dostęp do jakiegoś porządnego streama?


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2015, 19:56

mateusz6 pisze:Macie dostęp do jakiegoś porządnego streama?
Polecam sport.vod.pl co prawda płatne ale jakość super i nie zacina! :)

No dobra. Mniej niż 50 min do meczu. Ciary chodzą, skład znamy. Będzie dobrze!


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2015, 20:03

Liczę na nasze MVP 8) Oby Andrzej zamknął dziś usta krytykom! :)

FORZA JUVE!


Obrazek
Zablokowany