Serie A 14/15 (29): JUVENTUS 2-0 Empoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2015, 13:41

bajbek17 pisze:Choć ja powoli odstrzeliłbym już Barzagliego i wprowadziłbym jakiegoś młodego.
Chłopie, takiemu zawodnikowi w metrykę się nie zagląda bo to profesor w swoim fachu...ma wielkie serce i chęci do gry ale przede wszystkim umiejętności, które pomogą temu zespołowi w trakcie długiego sezonu...będzie Rugani dlatego trener będzie miał w kim wybierać...nic tylko się cieszyć z takiego bogactwa !


Obrazek
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2015, 14:19

Chłopaki mówcie co chcecie, ale czasu się nie oszuka. Nie mówimy tutaj o pomocniku czy napastniku, który swoje lata ma, ale jeszcze może czasem przepuścić przeciwnika bo nie jest tym ostatnim. W przypadku obrońcy trzeba mieć to na uwadze, a już szczególnie w LM, gdzie wszystkie słabe punkty widać jak na dłoni. Andrea na Serie A tak, ale w Europie bym się zastanowił.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2015, 14:25

Wazna spokojna wygrana.
Mam nadzeje ze ta wygrana zmobilizuje naszych zeby wyeliminowac Fiorentina i dobrze sie przegotowac na spotkania z Monako.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2015, 14:44

bajbek17 pisze:Chłopaki mówcie co chcecie, ale czasu się nie oszuka. Nie mówimy tutaj o pomocniku czy napastniku, który swoje lata ma, ale jeszcze może czasem przepuścić przeciwnika bo nie jest tym ostatnim. W przypadku obrońcy trzeba mieć to na uwadze, a już szczególnie w LM, gdzie wszystkie słabe punkty widać jak na dłoni. Andrea na Serie A tak, ale w Europie bym się zastanowił.
100x bardziej wolę 33-letniego Barzagliego niż trzy lata młodszego Chielliniego, który kaleczy...i dopóki Barzagli gra na poziom tak długo powinien grać u nas. (nawet jeśli bedzie miał 36 lat a będzie wymiatał). Dla przykładu, Nedved miał 36 lat i jakoś nikt nie myślał by go zastąpić, a gdy zakończył karierę to wszyscy mówili, że to za wcześnie.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2015, 16:52

bajbek17 pisze:Chłopaki mówcie co chcecie, ale czasu się nie oszuka. Nie mówimy tutaj o pomocniku czy napastniku, który swoje lata ma, ale jeszcze może czasem przepuścić przeciwnika bo nie jest tym ostatnim. W przypadku obrońcy trzeba mieć to na uwadze, a już szczególnie w LM, gdzie wszystkie słabe punkty widać jak na dłoni. Andrea na Serie A tak, ale w Europie bym się zastanowił.
Bajbuś zobacz w jakim wieku Zanetti i Maldini grali i to na jakim poziomie. Wiek tutaj nie ma znaczenia, jeśli Barza umie się dobrze prowadzić i mieć taką formę to ja nie mam nic przeciwko, żeby u nas dalej grał. Niech ten Rugani wbija w przyszłym sezonie, bo naprawdę będzie miał się od kogo uczyć.


JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2015, 16:55

Wojtek pisze:
bajbek17 pisze:Chłopaki mówcie co chcecie, ale czasu się nie oszuka. Nie mówimy tutaj o pomocniku czy napastniku, który swoje lata ma, ale jeszcze może czasem przepuścić przeciwnika bo nie jest tym ostatnim. W przypadku obrońcy trzeba mieć to na uwadze, a już szczególnie w LM, gdzie wszystkie słabe punkty widać jak na dłoni. Andrea na Serie A tak, ale w Europie bym się zastanowił.
100x bardziej wolę 33-letniego Barzagliego niż trzy lata młodszego Chielliniego, który kaleczy...i dopóki Barzagli gra na poziom tak długo powinien grać u nas. (nawet jeśli bedzie miał 36 lat a będzie wymiatał). Dla przykładu, Nedved miał 36 lat i jakoś nikt nie myślał by go zastąpić, a gdy zakończył karierę to wszyscy mówili, że to za wcześnie.
Dokładnie tak! Dla mnie Barzagli może w ogóle nie biegać, póki się ustawia i reaguje tak dobrze, jak dotąd. Od czasu kontuzji, dał się przejść raz, co po chwili naprawił faulem. Takich obrońców trzeba na rękach nosić i na nich uważać, żeby grali dla nas jak najdłużej. Jestem pewny, że Barzagli będzie przez wiele lat wspominany jako genialny obrońca Juventusu, taki nie do zastąpienia. Tak mi się trochę z Thuramem skojarzył :-D


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2015, 20:03

Dla obrońcy wiek nie jest tak znowu ważny, ale przeciwko szybkim napastnikom i skrzydłowym Juventus będzie miał ogromne problemy bo żaden z naszych obrońców do sprinterów nie należy poza Lichym i chyba Caceresem, ale żaden nasz stoper to nie Bolt. Muszą nadrabiać w ustawianiu się. Barzagli jak pogra jeszcze ze 2 lata to max maxów. Poza tym transfer Ruganiego wskazuje na to, że ktoś odejdzie. Ogbonna? Szkoda chłopa bo jak grał w tym sezonie to był nie do przejścia czego o Chiellinim powiedzieć nie można, ale wygląda na to, że ten się ogarnął.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2015, 20:58

Ogbonna zaliczył ogromny postęp względem poprzedniego sezonu, ale od Chielliniego w formie nie jest lepszy. Wszystko zależy od tego, czy w przyszłym sezonie dalej będziemy grali mecze z trójką obrońców. Jeśli tak to Angelo pewnie zostanie i jak już wiemy, przyjdzie Rugani.
Bardziej bym się zastanawiał nad losem Caceresa, który jest bardzo podatny na urazy i kontuzje. Właściwie przed rozpoczęciem sezonu wiadomo, że trzeba liczyć się z faktem, że na 10 spotkań pewnie wypadnie ze składu.
Lucas87 pisze:Berardi jest typem zawodnika, który najlepsze swoje zalety, powinien ujawniać, grając na skrzydle. Jeżeli będzie się cofał, w głąb pola, próbował rozgrywać, ciągnąć grę zespołu, dużo pracować w defensywie - wówczas, sens jego obecności na boisku, może się minąć z celem.
Przecież on tak gra w tym sezonie, tylko że na skrzydle i prezentuje się dojrzalej niż w debiutanckim sezonie w Serie A.


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2015, 21:32

Garreat pisze:
Morgesztern pisze:3 pkt., mały nakład sił = :ok:
Czasem zastanawiam sie, czy puszczaja wszystkim ten sam mecz.
Sorry, ale tu bylo daleko do 'malego nakladu sil'. Prawie do samego konca mielismy zapieprzanie od bramki do bramki.
Chodziło mi bardziej o oszczędzaniu sił niektórych kluczowych zawodników. :wink:
Mój błąd, sorki. :)

Co do Ruganiego to naprawdę :bravo:. Oby się nie zmarnował. Na takich zawodnikach Juve powinno budować w przyszłości zespół. :ok:


Obrazek
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2015, 22:48

Wojtek jak już wspomniałem nie porównuj pomocnika do obrońcy.

Elo Vidal:) to są wyjątki, które zawsze zdarzać się muszą. Ja Ci też podam nazwiska świetnych obrońców, u których wiek już dawał się we znaki jak np. jeden z moich ulubieńców Cannavaro, który po powrocie miał genialne zagrania jak i świetnie się ustawiał, ale ogólnie już nie dawał radę. Następni to Vidić, Ferdinand, Thuram w Barcelonie też nie zachwycał. Różnie bywa. Ja osobiście życzę mu jak najlepiej, ale chciałbym już szczerze zobaczyć u nas jakiegoś młodego w obronie, który będzie tworzył nową historię, a może i nawet legendę klubu.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2015, 22:55

bajbek17 pisze:Ja osobiście życzę mu jak najlepiej, ale chciałbym już szczerze zobaczyć u nas jakiegoś młodego w obronie, który będzie tworzył nową historię, a może i nawet legendę klubu.
No przeciez zobaczysz w przyszlym sezonie. Nie slyszales o Ruganim ? :wink: :prochno:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2015, 00:24

fazzi pisze:
bajbek17 pisze:Ja osobiście życzę mu jak najlepiej, ale chciałbym już szczerze zobaczyć u nas jakiegoś młodego w obronie, który będzie tworzył nową historię, a może i nawet legendę klubu.
No przeciez zobaczysz w przyszlym sezonie. Nie slyszales o Ruganim ? :wink: :prochno:

Mimo wszystko ciężko mi sobie jakoś wyobrazić, że Rugani będzie grał u nas w przyszłym sezonie. Wydaje mi się, że młody obrońca pójdzie na wypożyczenie bo dla niego najważniejszej jest to aby grać.


Imi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2014
Posty: 38
Rejestracja: 02 maja 2014

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2015, 00:30

Lukas87, co żeś przecinków nastawiał w swojej wypowiedzi... Nowy poziom irytowania ludzi, osobiście się strasznie zmęczyłem czytając Twojego posta :D

Tevez gość :ok: Przed wykonaniem strzału pomyślałem sobie, że najlepiej strzelić mocno w górną siatkę bramki nad murkiem - po chwili już cieszyłem się z takiego gola :whistle:

Fajnie Buffon, kilka dobrych interwencji, pokazuje klasę mimo upływu lat


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2015, 12:58

Arbuzini pisze:
Lucas87 pisze:Berardi jest typem zawodnika, który najlepsze swoje zalety, powinien ujawniać, grając na skrzydle. Jeżeli będzie się cofał, w głąb pola, próbował rozgrywać, ciągnąć grę zespołu, dużo pracować w defensywie - wówczas, sens jego obecności na boisku, może się minąć z celem.
Przecież on tak gra w tym sezonie, tylko że na skrzydle i prezentuje się dojrzalej niż w debiutanckim sezonie w Serie A.
Teoria 1. Berardi, gra słabiej, strzela mniej bramek.
Teoria 2. Optycznie, jego gra wygląda lepiej, dojrzalej. Gra z większym poświęceniem.
Teoria 3. Jakie dojrzalej? Przecież co chwila łapie, głupie czerwone kartki. Oszołom ma coś z głową, nie kupujmy go.
Teoria 4. Ale Tevez, również miał trudny charakter, a teraz jak się uspokoił i wymiata.
Teoria 5. Berardi w wieku 20 lat, nie jest gorszy od Teveza, jak tamten miał tyle samo. Juvepoland w pigułce.
Moje skromne zdanie. Dla przyjścia Berardiego i jego gry, właśnie na skrzydle w systemie 4-3-3 - TAK; dla przyjścia Berardiego w celu ochrzczenia go następcą Teveza - NIE.
jakiś gość z dwunastoma postami napisał pisze: Lukas87, co żeś przecinków nastawiał w swojej wypowiedzi... Nowy poziom irytowania ludzi, osobiście się strasznie zmęczyłem czytając Twojego posta Very Happy
Ta? Ale ulżyło już...Mam nadzieję. Nie mając nic do powiedzenia - tak zmarnować szansę, aby siedzieć cicho. :C

edit: Uwagi mi będą od serca dawać przez jakąś bzdurę... I to na takiej stronie, na której 3/4 wpisów nie odbiega poziomem od typowej gimbazy. Jeszcze jakiś Miodek? :prochno:
Ostatnio zmieniony 06 kwietnia 2015, 14:52 przez Lucas87, łącznie zmieniany 1 raz.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2015, 13:21

Lucas87 pisze:
Arbuzini pisze:
Lucas87 pisze:Berardi jest typem zawodnika, który najlepsze swoje zalety, powinien ujawniać, grając na skrzydle. Jeżeli będzie się cofał, w głąb pola, próbował rozgrywać, ciągnąć grę zespołu, dużo pracować w defensywie - wówczas, sens jego obecności na boisku, może się minąć z celem.
Przecież on tak gra w tym sezonie, tylko że na skrzydle i prezentuje się dojrzalej niż w debiutanckim sezonie w Serie A.
Teoria 1. Berardi, gra słabiej, strzela mniej bramek.
Teoria 2. Optycznie, jego gra wygląda lepiej, dojrzalej. Gra z większym poświęceniem.
Teoria 3. Jakie dojrzalej? Przecież co chwila łapie, głupie czerwone kartki. Oszołom ma coś z głową, nie kupujmy go.
Teoria 4. Ale Tevez, również miał trudny charakter, a teraz jak się uspokoił i wymiata.
Teoria 5. Berardi w wieku 20 lat, nie jest gorszy od Teveza, jak tamten miał tyle samo. Juvepoland w pigułce.
Moje skromne zdanie. Dla przyjścia Berardiego i jego gry, właśnie na skrzydle w systemie 4-3-3 - TAK; dla przyjścia Berardiego w celu ochrzczenia go następcą Teveza - NIE.
jakiś gość z dwunastoma postami napisał pisze: Lukas87, co żeś przecinków nastawiał w swojej wypowiedzi... Nowy poziom irytowania ludzi, osobiście się strasznie zmęczyłem czytając Twojego posta Very Happy
Ta? Ale ulżyło już...Mam nadzieję. Nie mając nic do powiedzenia - tak zmarnować szansę, aby siedzieć cicho. :C
Zamiast się odgryzać, wziąłbyś uwagę kolegi do serca, bo faktycznie popłynąłeś z tą interpunkcją ;)

Llorente przez pierwszych 20 minut zaliczył więcej dobrych zagrań, niż we wszystkich dotychczasowych występach.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Zablokowany