Serie A 14/15 (28): JUVENTUS 1-0 Genoa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 16:58

Mimo niskiego wyniku, pewne zwyciestwo. Mam nadzieje że Barzagli będzie naszym Costacurtą i pokopie u nas do 40stki, bo ten facet jest po prostu gwarantem czystego konta w meczu.
Co do Llorente, to cóż - jest znakomitym obrońcą, perfekcyjnie rozbija każdą akcje Juventusu.


Obrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 16:58

Genoa to nie byle siusiaki, są bardziej utytułowani niż Roma, więc jest dobrze. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, ale taka jest piłka nożna. Ale jednak Juve ma niewielu piłkarzy którzy potrafią wrzucić dobrą piłkę w pełnym biegu...


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 16:59

Fajerwerków nie było, ale bidy też nie. 3 pkt :ok:

A jakby nas w Champions League czekały karne to... :doh:


Obrazek
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 16:59

Tevez idzie za przykładem Vidala i nie może strzelić karnego, szkoda, ale i tak był dziś najlepszy na boisku.
Obrona z Barzaglim wygląda dużo pewniej niż bez niego.
Llorente nie gra nic, niech Matri dostanie szansę, bo dziś przez 20 minut sprawiał wrażenie, że bardziej mu się chce grać niż Hiszpanowi.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 17:00

alessandro1977 pisze:Po meczu w Dortmundzie byłem w stanie przyjąć każde rozstrzygnięcie dzisiaj...ale są 3 pkt. i to najważniejsze ale jest ktoś kto potrafi strzelić karnego ? Vidal już swoje spitolił a teraz Carliotos a trzeba wspomnieć, że z Napoli też przestrzelił...nie pieprzcie, że w Dortmundzie był wypadek przy pracy - waga meczu inna, inna motywacja...przestańcie wiecznie narzekać matołki... a są 3 pkt. ?
Dokładnie! O co wam chodzi z tym narzekaniem? Ktoś, kto dziś się spodziewał fajerwerków z naszej strony jest mega naiwny! Może dodam jeszcze, że tak będą wyglądały nasze mecze do końca sezonu, a może po ofcjalnym zdobyciu majstra będzie jeszcze gorzej. Nowego rekordu nie będzie, więc po co odjeżdżać Romie czy innym na 20pkt +?


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 17:01

Wazne 3 punkty, szkoda karnego ale Tevezowi mozna to wybaczyc :bravo:


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 17:01

Chociaż na 90% jestem pewny, że karnego być nie powinno
Ja jestem na 100% pewny, że karny powinien być. Na jednej z powtórek idealnie było widać, że Roncaglia zahaczył Pereyre kolanem. Swoją drogą Roberto bardzo mi się podobał. Chyba najlepiej spośród naszych pomocników i to mimo zmaszczonej sytuacji w końcówce. Chociaż tam wydaje mi się, że piłka na wysokość do Sturaro była dobra tylko o pół sekundy za wcześnie za grana przez co Stefano nie zdążył.

Pozatym świetnie Barzagli, a i Chiellini poza tym jak raz się obciął bez błędów. O Tevezie to już nie trzeba mówić, bo jest fenomenalny. A Matri dzisiaj także całkiem nieźle. Na pewno lepiej od Llorente.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 17:04

kuba2424 pisze:Nowego rekordu nie będzie, więc po co odjeżdżać Romie czy innym na 20pkt +?
A ile wynosiła największa przewaga mistrza kraju nad drugim zespołem? Mi się marzy te 20+ nad romą. Zasłużyli sobie na takie upodlenie.
Edit
Nie wiem, dlatego pytam :D Może ktoś zna oodpowiedź
Ostatnio zmieniony 22 marca 2015, 17:26 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 17:06

Narzekacie jak baby, które nie mają orgazmu trzeci dzień z rzędu. 3 punkty są? Są. Scudetto w kieszeni w marcu a wy jojczycie.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 17:09

Czy tylko mnie zaskoczyło wejście Sturaro? :shock:

Druga połowa to był jakiś wehikuł czasu. 352, Matri oraz Pepe na boisku i nudna jak flaki z olejem gra na 1:0. Conte fapował jak oglądał :D . Mimo skromnego wyniku różnica klas była widoczna gołym okiem i z przebiegu meczu każdy inny wynik niż nasze zwycięstwo należałoby uznać za niesprawiedliwy.

To co się ostatnio dzieje z Lichtsteinerem przechodzi ludzkie pojęcie. Może i jest zmęczony, ale chyba najbardziej psychicznie. Grą w Juventusie. Po sezonie Agnelli, Marotta i Allegri powinni przeprowadzić z nim rozmowę, jaką rolę dla siebie widzi w tej drużynie i czy zdaje sobie sprawę, że zarabia tyle co najlepsi zawodnicy. W tej chwili z otwartymi ramionami przywitałbym darmowego Abate.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 17:14

annihilator1988 pisze:
kuba2424 pisze:Nowego rekordu nie będzie, więc po co odjeżdżać Romie czy innym na 20pkt +?
A ile wynosiła największa przewaga mistrza kraju nad drugim zespołem? Mi się marzy te 20+ nad romą. Zasłużyli sobie na takie upodlenie.

Nie wiem, doinformuj mnie, a wtedy możemy kontynuować naszą łamigłówkę. Myślę, że nawet wkładając od teraz minimum wysiłku możemy spokojnie mieć 20+ nad Romą.
kosciu88 pisze:Wazne 3 punkty, szkoda karnego ale Tevezowi mozna to wybaczyc :bravo:
Jasne że możemy, ale chodzi o to żebyśmy mieli kogoś w składzie, kto potrafi strzelać te cholerne jedenastki. To chyba nie jest aż takie trudne - wystarczy trochę potrenować, zgadza się?


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 17:29

deszczowy pisze:Narzekacie jak baby, które nie mają orgazmu trzeci dzień z rzędu. 3 punkty są? Są. Scudetto w kieszeni w marcu a wy jojczycie.
:think: jak narzeka baba nie mająca trzeci dzień z rzędu orgazmu?


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 17:29

Co do karnego to każdemu się zdarza:) Nie wiem czy ktoś trafi gracza, który strzelając ponad 30x trafił wszystko : http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 5,293.html

Co do meczu to kolejny dowód,ze 3-5-2 jest słabym wyjściem, dzisiaj granym z konieczności,ale mam nadzieję,że z takim zestawieniem boków nie ujrzymy tego już nigdy, bo 10 na 10 piłek kierowanych do wahadłowych szło do Lichego, z Evrą to jako tako wygląda,ale z Padoinem to mamy 1 mniej w konstruowaniu akcji. Latem skrzydła przede wszystkim a nie wymiana Ferdka na Zaze.
[/quote]


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 17:34

gucio_juve pisze:
deszczowy pisze:Narzekacie jak baby, które nie mają orgazmu trzeci dzień z rzędu. 3 punkty są? Są. Scudetto w kieszeni w marcu a wy jojczycie.
:think: jak narzeka baba nie mająca trzeci dzień z rzędu orgazmu?
Jego baba.
BTW chyba najwyższa przewaga w lidze nad drugim miejscem to 22 pkt Interu nad Romą w sezonie 06/07.


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 17:34

A miało być łatwo.. tzn tak sądziłem. Nie oczekiwałem pogromu (mimo że grali w podstawie + 2 zmiany) ale raczej spokojnego zwycięstwa. Nerwowo może też specjalnie nie było, bo Genoa nie stworzyła sobie czystej sytuacji (oprócz tego dośrodkowania które wybił Barzagli, brawo, bo było niebezpieczne), ale i tak nasi nie powinni byli dopuścić do tego że trzeba było pilnować 1:0 w końcówce.

Szkoda niestrzelonego karnego Teveza. Chyba to drugi niestrzelony karny Carlitosa? Poprzedni był w serii karnych w Superpucharze z Napoli. Mam nadzieję że następny będzie trafiony żeby podbił sobie satystyki procentowe tych karnych..

Irytujące też te dwa dośrodkowania w końcówce bo gdyby były dokładniejsze to mogło coś wpaść na 2-0.

Najważniejsze że są 3 pkt i idziemy dalej.
Makiavel pisze:Skoro dobrze pamiętam to albo niech ćwiczy ten element albo musimy szukać kolejnego wykonawcy: Vidal dwa ważne spudłował, Tevez podobnie, to trochę martwi.
Owszem, może to trochę martwić ale nie ma co szukać innych wykonawców bo mamy dobrych, akurat tak się złożyło że spudłowali 2 razy w tym sezonie. Ostatnio trener Chile jak odwiedzał Juve mówił o pewności siebie, że jak tego nie to łatwiej o pomyłki. To, plus słabsza forma Vidala i mieliśmy "efekt".

Co do Teveza, to z tego co pamiętam w Superpucharze trafił w słupek, sam strzał był dobry, zabrakło minimalnie precyzji. Nie chcę żeby to brzmiało jak usprawiedliwienie dla Teveza, ale tak się zdarza. Zawodnik mierzy dobrze, strzela i brakuje kilku centymetrów, bywa.
Dziś strzał nie był zły, może mógł być bardziej dokładny, ale bramkarz wyczuł intencje i obronił, brawa też dla niego.
Przydałoby się żeby i Tevez i Vidal trafili chociaż po jednym karnym jeszcze w tym sezonie i dla pewności siebie i dla podbicia statystyk które z karnych trochę im spadły.


Z Juve na dobre i złe!
Zablokowany