Serie A 14/15 (28): JUVENTUS 1-0 Genoa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 20:47

Cabrini_idol pisze:
Arbuzini pisze: BTW. Cieszę się, że gramy z francuską drużyną. Może ten mecz otworzy Marottcie oczy na tamten rynek.
Ty to nie odpuscisz nie ? :prochno:

Wiem, że fapiesz nad Ligue one ;p
Bardziej płaczę nad tym, że tak dużo mówimy o zaciskaniu pasa, a ignorujemy rynki, gdzie gra sporo zawodników mogących zagwarantować wysoką jakość przy korzystnych cenach zakupu. Zupełny brak zainteresowania Eredivisie też mnie boli. Choćby taki Eriksen był tańszy od Ogbonny.


Babinicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2010
Posty: 162
Rejestracja: 24 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 20:53

Nie damy rady z Fiorentiną.Te 0:5 to był wyjątek od reguły.Fiorentina jest w tym sezonie bardzo mocna.Po raz kolejny nam się nie uda w PW.Zupełnie się nie nastawiam.Nie będzie Pogby.Ja jestem na nie.Spływa po mnie ten PW.Teraz wszystko powinno być podporządkowane Monaco.Swoją drogą Francuzi dziś wygrali,i nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w walce o tytuł.Rywalizacja we Francji jest w tym roku niewiarygodna,aż 4 zespoły mają szansę na tytuł.Uciekam na Gran Derbi.Klęski Realu to moje ulubione hobby :lol: .


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 22 marca 2015, 21:48

Uwielbiam taki ton wypowiedzi jak wyżej :D

Dzisiejszy dialog z wykopu pod gifem z golem Teveza:
- nie oglądam meczów juve. znam tylko statystyki, składy i table. czemu " co bysmy bez niego zrobili"? źle juve gra?
- Ogólnie rzecz biorąc tak. Obrona jest dużo bardziej szczelna niż jeszcze jakiś miesiąc/dwa temu, ale w ataku panuje kompletna impotencja i tylko Tevez ratuje tyłki. Mecz z Borussią wygrał praktycznie w pojedynkę.
- dzięki . dziwi mnie to bo skład mają wg mnie na lige mistrzow spokojnie w tej chwili.

Załamałem się... serio Juve źle gra? Chyba tylko biorąc pod uwagę luty i początek marca. Oprócz Teveza bardzo dobrze grają też inni zawodnicy, w tym Morata.


Alexis93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 171
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 marca 2015, 00:18

Nie oglądałem meczu Juventusu po raz pierwszy od 3 lat, wstydzę się że po prostu mogłem w ciemno powiedzieć że nie ma po co bo i tak wygrają. Jak z Monaco nie awansują to jest po sezonie bo Fiory nie przejdą. Jeśli ktoś się ze mną nie zgadza co do CI to przyjmuję zakład z pierwszą taką osobą z forum na kwotę 50 polskich nowych złotych. Z przyjemnością spełnię świadczenie potencjalnemu wierzycielowi.


Juventus na zawsze!
MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 23 marca 2015, 10:25

Wykop to zbiorowisko mentalnych gimbusów, którzy nie mają zielonego pojęcia o czym piszą, więc referowanie do nich to tak jak referowanie do pierwszego lepszego forum o fc barcelonie. I tu i tam poziom merytoryczny wypowiedzi rodem z gimnazjum, różni ich jedynie poziom stylistyczny :prochno:

Mamy szczelną obronę, pomoc rozsyła piłki, napastnicy strzelają, Pogba nam wygrał styczeń, Morata luty, Tevez marzec, ten zespół naturalnie bazuje na indywidualnościach, bo, suprajs suprajs, mamy te indywidualności :lol: Ale oprócz nich na boisku biega 10 innych graczy i w mało którym meczu widać by ktoś odstawał. Dobitnie pokazał to mecz z BVB. Cała drużyna chodziła jak w szwajcarskim zegarku i powiedzenie, że Tevez nam wygrał mecz to obraza dla 10 pozostałych graczy. Za Contego nie dawaliśmy tyle swobody taktycznej graczom z przodu, więc gra takiego Teveza nie była tak piękna. Za to LL w sztywno trzymającej się formacji ataku grał swoją piłkę.

Nie sądziłem że to powiem. Ale o wiele bardziej podoba mi się Allegri od Contego. Byłem za Conte, bo stały za nim wyniki. Bo był świetnym motywatorem. Ale, obiektywnie rzecz biorąc... Allegri w tym momencie ma lepsze wyniki. Ćwierćfinał LM, to już jest wielki sukces, a może być więcej :twisted: No i jest marzec, a my mamy Ligę w kieszeni. Motywacja? Zmotywował grajków, by przeciw BVB zagrali mecz sezonu. I zrobili to. Na dodatek nie trzyma się sztywno taktyki, manipuluje nią odpowiednio. Dzięki czemu nie męczyliśmy buły grając 3-5-2 przeciwko ogórkom w LM (które to kończyło się różnie, nie zdzierżę wtopy z Nordsjaelland!), by za cztery dni zagrać tą samą formacją przeciw zespołowi z górnej połowy tabeli Serie A. Nie, Allegri manipuluje formacjami, jest elastyczny, a w dzisiejszym futbolu to klucz do zwycięstwa. Skoro zespół jest słaby to uderzyć tam gdzie boli, nie grać to, co sprawdza się, ale przeciw typowym włoskim zespołom. Za Conte w fazie pucharowej LM wynik dwumeczu 5-2 przeciw dobrej drużynie był do osiągnięcia pod warunkiem, że to my byśmy byli stroną, która dostała tego piątaka w zad :prochno:

Podoba mi się to Juve, o wiele lepiej niż to z sezonu 13/14 czy 12/13.
wstydzę się że po prostu mogłem w ciemno powiedzieć że nie ma po co bo i tak wygrają.
Od sezonu 2005/2006 czekamy by móc w ciemno powiedzieć, że nie ma po co oglądać bo i tak wygramy :twisted:


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Zablokowany