LM 14/15 (1/8): Borussia 0-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2015, 21:52

A ja myślałem, że z Galatasaray przegraliśmy awans w grupie ;-)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 marca 2015, 22:08

juvemaroko pisze:
Zhx123 pisze: Powodzenia dalej, w 2 ostatnich latach Borussie eliminowali pozniejsi triumfatorzy Ligi Mistrzow wiec...
To samo mozna powiedziec o Juventus. Z Bayernem w 1/4 finalu oraz Real w fazej grupowej.
Hoffman pisze:A ja myślałem, że z Galatasaray przegraliśmy awans w grupie ;-)
Koledze pewnie chodziło o to, że Juventus też grał z późniejszymi triumfatorami LM tj. Bayern w 1/4 (sezon 12/13 wtedy wygrali LM), a rok później Real, który grał z nami w grupie a potem wygrał LM


JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 20 marca 2015, 23:13

Ajj powiem Wam, że obejrzałem mecz jeszcze raz, tym razem na trzeźwo i chyba będę codzinnie przed snem puszczał sobie drugą połowę :smile:

Nie pamiętam czy ktoś to dostrzegł, więc najwyżej powtórzę. Vidal był chyba najlepszym zawodnikiem w destrukcji^^ Chyba połowe piłek to on przejmował / wybijał. Prawie wszystkie drugie piłki ogarniał. Po prostu mistrz :bravo:

Niedawno Allegri mówił, że Barzagli nie jest jeszcze w stanie grać całego meczu. Zagrał 70 minut na bardzo dobrym poziomie, chyba można otwierać już szampana, bo Andrea wydaje się w pełni zdrowy :dance:

No i ciągle nie mogę uwierzyć, że nasze "czasemdrewniaki" Bonu i Kielon tak genialnie sobie radzili z wychodzeniem spod pressingu i graniem często na jeden kontakt.

Btw. Jak zobaczyłem minę Buffona przy drugim golu to zamarzyło mi się, aby Gigi wygrał ten upragniony puchar Ligi Mistrzów ;)


Zablokowany