Serie A 14/15 (27): Palermo 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 marca 2015, 20:01

Morata jest fajny, duży talent, naprawdę i od zawsze mnie przekonywało jego podejście do obrony, twardy nieustepliwy.

Dwojka Dybała - Vasquez w mojej opinii ( mecz podobnie jak inni oglądałem jednym okiem wespół z Marottą) zaprezentowali się dużo słabiej niż tandem z Sassuolo. Jasne Dybała fajny ma drybling, ale koniec końców każdy skasowany przez naszych obrońców. Wiadomo, że chłopina młody i musi nabrać masy bo teraz wydaje się niczym chucherko w przeciwieństwie jak dla mnie do Berardiego, który ma podobną fizjonomię ( choć Paulo jest 8 cm niższy) ale Domenico dużo lepiej trzyma się na nogach.
Podobnie sprawa wygląda do Vazqueza, który dla mnie niczego dzisiaj nie pokazał.
Choć nie powiem, że w kontekscie przyszłosci obaj pewnie na włoską ligę by styknęli. Ale tak jak uważam, ze można zrobić coś dużego z Domenico i Paulo w LM, tak z Vasquezem na pewno nie. Co do Zazy.. to mam wątpliwości.
Coś czuje ze DJ już w tym sezonie nie pogra, trzeba go jakoś szybko wysłać już ostatecznie do innej drużyny, własnie moze w ramach jakichś rozliczeń.

No i oczywiście Barza jak zwykle spokój, opanowanie, gdzie trzeba to faul, gdzie nie trzeba to wślizg... fantastico.
Ostatnio zmieniony 14 marca 2015, 20:04 przez Robaku, łącznie zmieniany 1 raz.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 marca 2015, 20:03

Ograniczona rotacja na miarę 3 punktów. Do meczu z Borussią podchodzimy ze spokojną głową o Serie A. Można grać na 120%, oby tylko siły były.

Duszek Kacperek Marchisio - MotM, bezapelacyjnie. Tyle w temacie znikającego Claudio. Super wejście Moraty. Lepiej dwóch takich zawodników kupić niż jednego Dybale ze 40 mln E. Wreszcie dobry mecz obrony, jeden z lepszych duetów ofensywnych Serie A nie miał dziś nic do gadania.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 14 marca 2015, 20:04

Barzagli pomimu kilku zlych decyzji jest naszym najlepszym obrońcą. Mam nadzieje, że w środe on wystapi. Bo jak wróci do formy to jest to top obrońca na świecie.


Morata kocurek, ale troche gorąca głowa.



A zerkajac na BVB jednym okiem... powiem tak. Nie mozemy przegrac z tak slabą BVB.
Ostatnio zmieniony 14 marca 2015, 20:06 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 14 marca 2015, 20:05

Kto by się tego spodziewał :-D Jest drugie z rzędu zwycięstwo w dodatku bez straty bramki, czyli progres chyba jest. Morata mistrzunio :dance: super brameczka, identyczna jak w spotkaniu z Empoli w pierwszej rundzie może tylko z dalszej odległości. Palermo nic w zasadzie w tym spotkaniu nie pokazało. Gdzie te ich strzelby co niby są warte ponad 30 mln, chyba się wystrzelały albo prochu im zabrakło :smile:


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 marca 2015, 20:08

Cabrini_idol pisze:A zerkajac na BVB jednym okiem... powiem tak. Nie mozemy przegrac z tak slabą BVB.
Tymczasem na polskich forach klubu z Dortmundu: "Z tak słabym Juventusem nie możemy nie awansować dalej" :D Macieju, Macieju, kto miał asystę w dzisiejszym spotkaniu?
Ostatnio zmieniony 14 marca 2015, 20:09 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 14 marca 2015, 20:09

Arbuzini pisze:
Duszek Kacperek Marchisio - MotM, bezapelacyjnie. Tyle w temacie znikającego Claudio. Super wejście Moraty. Lepiej dwóch takich zawodników kupić niż jednego Dybale ze 40 mln E. Wreszcie dobry mecz obrony, jeden z lepszych duetów ofensywnych Serie A nie miał dziś nic do gadania.
Naprawdę? Moim zdaniem Marchisio obniżył loty, a dzisiaj niczego specjalnego nie wniósł.
Zgadzam się co do obrony. Myślę, że ogromna w tym zasługa Barzagliego i Bonucciego. Fajnie, że Andrea zagrał cały mecz bez zmiany i wyglądał dość dobrze fizycznie.

Morata - lewa czy prawa noga, doesn't matter. Tak gra napastnik. Jak dla mnie Llorente mógłby już nigdy nie wychodzić w barwach Juve, bo nawet nie potrafi zgasić piłki z paru metrów. :wink:


freddie88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 marca 2015, 20:15

Wazne 3pkt na ciężkim terenie.szkoda ze Max nie wpuscil Matriego za Teveza .Cieszy powrót Barzagliego :)


Myślę, że piosenki Queen są czystym eskapizmem , są jak dobry film.,,Uwielbiam Królową.
Wyczynia niesamowite rzeczy-Freddie Mercury:)
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 14 marca 2015, 20:15

Wielkie brawa za te 3 punkty :bravo: jestem mega zadowolony. Jedynie szkoda tych wszystkich minut przebieganych przez Teveza, oby w 100% wypoczął na środę.
W końcu wrócił Barzagli, od razu to wszystko wygląda pewniej.
A no i wrócił nasz garbaty anioł De Ceglie, chciałoby się coś napisać o jego występie, ale lepiej to wszystko przemilczeć.

A Borussia biega cały mecz w najsilniejszym składzie, obyśmy umieli wykorzystać nasze mniejsze zmęczenie.
Ostatnio zmieniony 14 marca 2015, 20:23 przez jarmel, łącznie zmieniany 1 raz.


#AllegriOut
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 14 marca 2015, 20:21

mateelv pisze:Moim zdaniem Marchisio obniżył loty, a dzisiaj niczego specjalnego nie wniósł.
Przynajmniej dwie bardzo ważne interwencje obronne w ostatnich minutach i asysta przy bramce Moraty. To jest nic specjalnego?

Wiadomo było, że nasza gra nie będzie dzisiaj porywała, ale wreszcie nie mieliśmy problemów z wyprowadzaniem piłki spod własnej bramki i z obroną przy stałych fragmentach gry - zobaczymy, czy Allegriemu uda się to wyeliminować w dłuższym okresie.

Morata musi pracować nad głową, bo mógł dzisiaj wylecieć.
Barzagli :bravo:
De Ceglie - bez komentarza


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 14 marca 2015, 20:26

bendzamin pisze:
mateelv pisze:Moim zdaniem Marchisio obniżył loty, a dzisiaj niczego specjalnego nie wniósł.
Przynajmniej dwie bardzo ważne interwencje obronne w ostatnich minutach i asysta przy bramce Moraty. To jest nic specjalnego?
Z tą asystą to nie przesadzajmy. Morata zrobił coś z niczego moim zdaniem.

Nie kojarzę wspomnianych interwencji, ale przyznam się z ręką na sercu, że miałem moment drzemki, więc może to miało miejsce wtedy, nie zaprzeczam.

Czyli Markiz MVP, super pany, życzę nam tylko tego poziomu graczy spotkania w takim razie :prochno: [*]


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 14 marca 2015, 20:35

Wykupienie Pereyry będzie równoznaczne z tym, jakby ktoś szedł z walizką pełną kasy i wrzucił ją do rwącej rzeki. Chłop jest tak rzadki, że głowa mała.

Llorente w tym sezonie ewidentnie zapomniał jak się gra w piłke. Jest cieniem zawodnika z poprzedniego sezonu. Dobrze chociaż, że Morata gra tak jak należy i zdobywa ważne gole.

Szkoda, że dzisiaj Tevez nie miał okazji trochę odpocząć przed BVB.

Lichy odkąd przedłużył kontrakt jest cienki jak budżet Parmy. W każdym meczu pajacuje, ktoś go ledwo dotknie, a ten się zwija jakby ktoś mu nogę urwał. Już nawet Mattiello tak nie płakał jak go Nainggolan skosił.

No cóż, gra słaba. Ważne jednak, że 3 punkty jadą do Piemontu. Jutro roma może zgubić punkty z sampą i wtedy już nic nam majstra nie odbierze.

Teraz BVB. Odpadnięcie z Lm oznacza dla mnie koniec sezonu. Trzeba po prostu czekać do środy i tyle.


Obrazek
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 14 marca 2015, 20:49

Nie oglądałem meczu, mógłby mi ktoś streścić jak grali Barzagli i Sturaro?


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 14 marca 2015, 20:53

Marian pisze:Jutro roma może zgubić punkty z sampą i wtedy już nic nam majstra nie odbierze.
Może to już w tej chwili mało istotne, ale podobno jutro w Turynie ma być tak pomiędzy +13 a +14 :) A o majstrze to już nie ma co rozmawiać bo to i tak już przesądzone.
mateelv pisze:Czyli Markiz MVP, super pany, życzę nam tylko tego poziomu graczy spotkania w takim razie
Choć Markiz dołożył dużą cegiełkę do tego meczu to może nie od razu MVP bo cały zespół zagrał tak, że praktycznie Palermo nie miało nic do powiedzenia. A chyba o to powinno chodzić. I po co tu narzekać przy takim wyniku a jeszcze na gościa, który stara się harować nieraz za dwóch.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 14 marca 2015, 20:56

Barzagli wrócił już do formy sprzed kontuzji;)

Sturaro? nie wiem jak to napisać ale chyba najlepiej usprawiedliwić go tym że jest nowy. Nic poza kilkoma odbiorami nie zrobił ale też niczego nie zawalił, ambicje miał ogromne i go Rigoni czy jakoś tak utemperował, taki trochę Gatusso.

Nasi wygrali najmniejszym nakładem sił, Dybala i Vazquez nic nie pokazali ale co mają pokazać na tle takiej 2 linii i obrony jaką ma Juventus? nasi grali bardzo dobrze jeżeli chodzi o grę w destrukcji.
Vazquez na początku mecza mi się bardzo spodobał ale później już zniknął.

MY GRAMY CAŁY CZAS W 10, Llorente za dużo piłek traci, to co że jest silny fizycznie i dobrze gra głową jak to zdecydowanie za mało!!!!!!!!!
Nie można tracić tak piłek na poziomie ligowym jak on to robi, to poziom trampkarza.

Mnóstwo nie dokładności do momentu wejścia Moraty.

Przyjście Moraty dało nam kontrataki, wkońcu potrafimy jakoś ukąsić.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 14 marca 2015, 21:08

Sturaro zagrał dokładnie tak, jak sobie wyobrażałem: nie cofał się przed ostrym wejściem, kilka niedokładnych zagrań (możliwe, że to wynikalo z braku zgrania z kolegami), dobrze, że jeszcze może się wiele nauczyć, bo w kolejce do środka pomocy, moim zdaniem, jest w tej chwili za Padoinem.


Zablokowany