Serie A 14/15 (26): JUVENTUS 1-0 Sassuolo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 marca 2015, 23:02

mateelv pisze:
... i ostatnie: czekajcie, czekajcie, tych dwóch chłopczyków z ataku Sassuolo miałoby ewentualnie tworzyć kiedyś nasz atak? Czy juvepolandczyki z @$#$@ spadły? Ta żenada? To ja już wole MATRIEGO :lol:
Nie bądź śmieszny, to co dzisiaj gra Ferdek to żenada,
a to co robili Zaza z Berardim to inna kwestia. ci ciency napastnicy 11 czy 13 zespolu ligii tyle napsuli krwi naszym najleszym obrońcom, poprzez i twardą gre w defensywie jak i w ofensywie.
Berardi dzisiaj zagrał naprawde dobre meczycho i było widac jak dyryguje praktycznie calym atakiem Sassuolo. w tym momencie to w ciemno biore Domenico i Zaze i bez zalu odpalam Matriego i Ferdka.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 09 marca 2015, 23:03

Płakałem jak to oglądałem, dobrze że ta liga jest taka słaba bo jakby Roma była w formie z tamtego roku to nigdy byśmy mistrza nie ugrali. Można narzekać? Bo ostatnio po meczu z Fiorentiną, dostało mi się za to (w sumie nie tylko mi).


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2015, 23:03

Co do zmiany trenera...po primo nie ma go kim zastąpić. Po drugie Juve zapewne ma plan zatrudnienia Deschampsa w 2016 roku zaraz po Euro, więc musieliby kogoś na zaledwie rok, a wątpie by któryś na to poszedł.

Zostaniemy z Allegrim do końca tego i następnego sezonu, bo wyniki go bronią, no chyba, że zacznie przegrywać to wiadomo;)


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 09 marca 2015, 23:04

Na trybunach radość jakbyśmy awansowali do LM.

Różnica klas poszczególnych piłkarzy w obu zespołach była widoczna jak na dłoni. Jednak odniosłem wrażenie, że nasi zawodnicy w ogóle nie potrafią grać drużynowo i nie mają pojęcia o podaniach. Do kogo podawać, w jakim momencie, z jaką siłą. Czarna magia. Sassuolo zaprezentowało lepszą grę zespołową i dlatego byli w stanie utrzymać przez ponad 80 minut remis.

Czuję, że plan minimum na lipiec to Prandelli...


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 09 marca 2015, 23:05

pumex pisze: Pytanie czy Agnelli i Marotta będą mieć na tyle jaj, by zrobić to, co Monaco z Ranierim.
No co Ty, oni są przecież zadowoleni z pracy Maxa, nie widziałeś jak ściskali się po meczu :-D , conajmniej jakby dziś wygrano jakiś ważny puchar do kolekcji :) .

Cóż styl jaki był każdy widział, dobrze przynajmniej że to wygrali. FORZA JUVE!!!


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 09 marca 2015, 23:05

Koszulka Pogby zadziałała tak jak powinna, w sensie ta co miałem na sobie, w sumie to najciekawsza rzecz jaka przychodzi mi na myśl po tym meczu, czyszcze historię z ostatnich 2h i idę spać, dobranoc.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 marca 2015, 23:06

Cabrini_idol pisze:tragedia.

wygrywamy 1 : 0 (...)
:prochno:

Aleście wybredni, masakracja. Mecz, jak na Serie A, bardzo żywy - całkiem sympatycznie się to oglądało.

Vidal powoli wraca (dzisiaj praktycznie bez strat).

Sassuolo nie stworzyło pół zagrożenia przez cały mecz (Storrari w ogóle musiał interweniować w jakiejkolwiek sytuacji?). My też w ofensywie słabo, ale przy odrobinie szczęścia nie czekalibyśmy na bramkę tak długo.

Czy tylko mnie irytuje takie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> sędziowanie na alibi? Co kontakt, to gwizdek, a potem sędzia zdzwiony, że mu zawodnicy do gardła skaczą...


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 marca 2015, 23:06

mateelv pisze:czekajcie, czekajcie, tych dwóch chłopczyków z ataku Sassuolo miałoby ewentualnie tworzyć kiedyś nasz atak? Czy juvepolandczyki z @$#$@ spadły? Ta żenada? To ja już wole MATRIEGO :lol:
Widziałeś mecz z ich udziałem raz czy dwa razy w życiu?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 marca 2015, 23:09

Co wy z tym ściskaniem i radości po meczu choćby nie wiem co to było? To zwycięstwo jest praktycznie na wagę majstra i podobna sytuacja było w sezonie 12/13, 20sta któraś tam kolejka, Juve-Catania, Giac strzela w 93 minucie na 1:0 i cały stadion eksploduje ale dlaczego? Przecież to tylko Catania, a oni się cieszą choćby LM wygrali :stop:


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 marca 2015, 23:09

Nawet jak wygrywamy i tak bede powtarzał od początku sezonu że Allegri dostał gotowy skład po Conte i Serie A nim wygrać to nie kłopot ale jak latem zacznie decydować o transferach i sprzedażach przyszły sezon kończymy po za pierwszą piątką zrobi z Nas drugi milan... wspomnicie moje słowa :|


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2015, 23:09

Kamex22 pisze:Po meczu można tylko mieć nadzieję, że ściskając się Nedved, Beppe i Andrea szepnęli sobie słówko o zmianie trenera.

Tacy wspaniali piłkarze, a dzięki "taktyce", a włściwie jej braku wyglądają jak kurczaki po ścięciu łba...
Naszpikowany gwiazdami za kosmiczne pieniądze, z wybitnym trenerem na ławce Real przegrał już pięć razy w lidze. Barcelona z Messim, Neymarem i Suarezem czasem nie potrafi nawet strzelić gola. Chelsea Mourinho zdarza się wyłapać "piątaka" od Tottenhamu i odpaść z Pucharu Anglii z trzecioligowcem z Bradford. Zmierzam do tego, że każdemu zdarzają się słabsze mecze, więc nie wyciągajmy pochopnych wniosków.

Allegriego będziemy rozliczać z wyników po zakończeniu sezonu.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 09 marca 2015, 23:11

Zaza, Berardi i Sansone to nie są żadne pionki, tylko całkiem niezły atak jak na warunki Serie A. To, ze dzisiaj za bardzo nie pograli to zasługa dobrej postawy naszej defensywy. Mimo traconych bramek, widac tutaj pewien progres w naszej grze. Bo o ile jeszcze do niedawna wygrywalismy, ale nasza gra w obronie pozostawiala wiele do zyczenia, tak ostatnio coraz czesciej zdarzaja sie nam mecze (albo dlugie fregmenty gry) gdzie gramy w defensywie koncertowo. To jest jakaś miła odmiana.

Co do gry w ataku mam za to do powiedzenia jedno - marność. Przez cały mecz waliliśmy głową w mur, nie potrafiliśmy się przebić przez ten autobus i tylko de facto przypadek (i świetna postawa Pogby) sprawił, ze mamy 3 punkty. Nikt nie zagrał dobrze w tym aspekcie. Ani Tevez, ani Morata, ani Pereyra. Z uprzejmości przemilcze postawe Vidala. Pogbe rozgrzesza bramka.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2015, 23:11

Smok-u pisze: Można narzekać? Bo ostatnio po meczu z Fiorentiną, dostało mi się za to (w sumie nie tylko mi).
dobre pytanie :ok: Nowa moda na forum....

Najsłabszy Juventus od przejęcia nas przez Maxa. Ta drużyna się nie rozumie. Przykre...
Najlepszy na boisku Evra, Chiellini przekracza wszystkie granice, miło zobaczyć twarz Barzagliego w koszulce a nie w garniaku :ok: I znowu ten Pogba.... nie ogarniam co się dzieje z tym zespołoem :(


Obrazek
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 09 marca 2015, 23:12

pumex pisze:Nie wierzę, że zarząd nie widzi systematycznej degradacji tej drużyny. Pytanie czy Agnelli i Marotta będą mieć na tyle jaj, by zrobić to, co Monaco z Ranierim.
Naprawdę myślisz, że zarząd który nie miał jaj oficjalnie umieszczać zasłużonych i zdobytych Sul Campo gwiazdek nagle sobie te jaja transplantował? :think:

W sumie ta nasza bezpłodność w ataku to całkiem logiczna sprawa. Normalnym jest, że gdy brakuje jaj to występuję bezpłodność.

Inna sprawa.... Szkoda, że klub, piłkarze, kibice NIJAK okazali wsparcie dla Mattiello. Chłopak jest oficjalnie naszym piłkarzem, do niedawna często trenował z pierwszą drużyną i zna chłopaków jak i resztę, zapowiadał się nawet fajnie a tu... NIC. Oczywiście fajnie uczcić minutą ciszy śmierć młodego 30-letniego sędziego ale coś dla Federico byłoby miłym gestem. Nawet kurde przygotować te kilkanaście durnych t-shirtów z jakimś napisem i ubrać to po zakończeniu meczu. Nie dość, że chłopak poczułby się doceniony i może trochę lepiej to i byłaby pożywka dla Juventusowych Social Mediów i ogólnie fajnie odebrany gest. Szczerze mówiąc zawiodłem się, :roll:

Cieszy powrót Barzagliego, świetne przywitanie co nie dziwi. Błysk geniuszu Pogby cieszy bardzo, grubego Mino pewnie też. Co do Paula to cieszy mnie też jego...żółta kartka, fajnie że odpocznie przed meczem z BVB :ok: A nuż Allegri pójdzie "na całość" i da powąchać murawę temu Sturaro w zastępstwie Pogboninho.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 09 marca 2015, 23:13

Wy serio liczycie, że po zdobyciu Scudetto zmienimy trenera, z tym zarządem, gdzie ceni się minimalizm :D? W ogóle pamięta ktoś sezon, gdzie po zdobyciu Scudetto zmieniliśmy szkoleniowca? Z oczywistych względów lata 2006 nie liczę.

Jak Allegri wygra mistrzostwo, to dostanie votum zaufania na kolejny sezon. Nie zostanie zwolniony nawet gdy w grudniu 2015 będziemy w okolicach 3 miejsca.


Zablokowany