LM 14/15 (1/8): JUVENTUS 2-1 Borussia

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2015, 10:25

Cóż...ja dwa lata temu pojechałem w ciemno na Szachtar więc rywal niezbyt atrakcyjny...pomyślałem - trudno, dostanę bilet to będę szczęśliwy a jak nie to obejrzę na telebimie lub w knajpie...bilet dostałem po dwugodzinnym oczekiwaniu w kolejce ale fakt - jechać do Turynu aby liczyć na obejrzenie w knajpie ? :smile:


Obrazek
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 lutego 2015, 10:40

Widze rze czytanie zezrozomienjem stoji na ruwnie wysokim poziomie jak muj jenzyk polski pszes naj bliszszy miesionc. Gdzie on napisal rze jedzie do drtmundu tylo poto ze by obejrzec mecz wbarze?

Codo meczu niemoge sie zgodzic z pumeksem mojim zdaniem dobze ze juwentus oddal inicjatywe borusi goscie wogle nie umiejom grac pilkom to joz juventusowi lepiej wyhodzi kontratak mam nadzieje ze to nastawienie to niebyl pszypadek tyko lekcja z meczu z athletico.

Edit: nierozumiem zaco kartka co chwila ktos tutaj tak pisze i nic niedostaje


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 lutego 2015, 11:04

Ja majac 28 lat i kibicujac Juve od dawna nigdy nie widzialem JS na zywo i pewnie nie predko zobacze( chociaz to moje marzenie) ale jakos nie uwazam sie za gimba co mecze oglada tylko przed TV, niestety nie kazdy se moze pozwolic :? pozdrawiam


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 26 lutego 2015, 12:03

zahor pisze:Widze rze czytanie zezrozomienjem stoji na ruwnie wysokim poziomie jak muj jenzyk polski pszes naj bliszszy miesionc. Gdzie on napisal rze jedzie do drtmundu tylo poto ze by obejrzec mecz wbarze?

Codo meczu niemoge sie zgodzic z pumeksem mojim zdaniem dobze ze juwentus oddal inicjatywe borusi goscie wogle nie umiejom grac pilkom to joz juventusowi lepiej wyhodzi kontratak mam nadzieje ze to nastawienie to niebyl pszypadek tyko lekcja z meczu z athletico.

Edit: nierozumiem zaco kartka co chwila ktos tutaj tak pisze i nic niedostaje
Masz racje, pewnie jedzie na wycieczkę szkolną :-)


Marian50

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2006
Posty: 179
Rejestracja: 24 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 lutego 2015, 12:36

Fajny meczyk był....wiadomo wiele rzeczy jest do poprawienia,ale naprawde dobrze oglądało się Juve we wtorek,i czeka nas bardzo interesujący rewanż.
Btw. Wy też macie zanedvedowane forum ? (zdjęcia nedveda prawie wszędzie oprócz miejsca okienek z wypowiedziami i przeglądem tematu?.....


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 lutego 2015, 13:16

Zhx123 pisze:W sumie to rybka czy bedzie na tvp czy nie. W najgorszym wypadku obejrzalbym na nc+. Ale mam to szczescie ze jestem juz pewien iz bede w tym czasie w Dortmundzie. Wprawdzie biletu na mecz nie mam, ale spedze ten czas pewnie w jakims dortmundzkim barze. Lepsze to niz zamulanie przed szklanym tv i ocenianie ktora druzyna ma najwiecej "gimbisiarskich" kibicow :prochno: samemu czesto nie widzac nigdy nawet glupiego stadionu ;p
widzę, że Cię to dotknęło, czyli chyba trafiłem z wiekiem heh, toteż czytanie ze zrozumieniem wchodzi w rachubę...chodziło mi oczywiście o kibiców Barcelony, których tvp pogłaskała zaś tam i gdzie indziej

obejrzysz mecz w Dortmundzie, wow gratuluje https://www.youtube.com/watch?v=wV2mfoBRWJk


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 26 lutego 2015, 13:23

Volverin pisze:Ale co wam daje czytanie tych bzdurnych komentarzy? Zrozumcie, że każdy klub ma kibiców normalnych i kibiców idiotów. Temu nie da się zapobiec!

Czemu próbujecie generalizować i sobie wyrabiacie złe zdanie o jakimś klubie, bo przeczytacie głupoty w internecie? Gdybym ja brał tak do siebie komentarze kibiców, to bym musiał chyba każdy większy klub w Europie uznać za "mały klubik" z idiotycznymi kibicami i wasz nie byłby wyjątkiem.

Naprawdę, nie widzę sensu. Nie lubić klubu, bo ich zawodnicy to symulanci czy chamy? Ok. Nie lubić klubu, bo zarząd klubu jest arogancki? Ok. Ale nie lubić klubu, bo w internecie przeczytało się komentarze jakichś <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... Dajcie spokój.
Z całym szacunkiem, ale odniosłem się również do tych mądrzejszych kibiców BVB i wcale nie generalizowałem. I raczej nikt tutejszy nie stwierdził że nie lubi Dortmundu z powodu głupkowatych komentarzy. Więc nie rzucaj takimi oskarżeniami, bo tak nie jest. Podobnie ma się z "idiotycznymi kibicami".Nie mówię że wszyscy tutaj są świętoszkami, ale ciężko zarzucić nam podobny poziom wypowiedzi na forum nt. przeciwnika.
No i p.s- ja osobiście poza wydarzeniem z 97 roku nic do waszego klubu nie mam.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 26 lutego 2015, 13:47

zahor pisze:Widze rze czytanie zezrozomienjem stoji na ruwnie wysokim poziomie jak muj jenzyk polski pszes naj bliszszy miesionc. Gdzie on napisal rze jedzie do drtmundu tylo poto ze by obejrzec mecz wbarze?

Codo meczu niemoge sie zgodzic z pumeksem mojim zdaniem dobze ze juwentus oddal inicjatywe borusi goscie wogle nie umiejom grac pilkom to joz juventusowi lepiej wyhodzi kontratak mam nadzieje ze to nastawienie to niebyl pszypadek tyko lekcja z meczu z athletico.

Edit: nierozumiem zaco kartka co chwila ktos tutaj tak pisze i nic niedostaje
Hahaha! Zahor, masz talent :prochno:.

Rewanz bedzie trudnym pojedynkiem i szkoda tej straconej bramki. 2:0 to bylby zdecydowanie lepszy wynik, niz to co ugralismy. Obrona i bramkarz Borussi maja tendencje do popelniania bledow i mysle, ze latwiej bedzie nam cos strzelic w Dortmundzie, niz nic nie stracic.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Zablokowany