Serie A 14/15 (24): JUVENTUS 2-1 Atalanta

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 22:47

Zagraliśmy po raz kolejny straszną kupę, a po przejściu na 3-5-2 ta kupa urosła do monstrualnych rozmiarów. Smród jeszcze bardzo długo będzie unosił się nad Turynem. Zaczynam mieć czarne myśli przed wtorkiem.


Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 22:49

LordJuve pisze: No to bystrzak z Ciebie, było od dawna wiadome, że Allegri to średni trener. Nic więcej.
średni trener = idiota?


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 22:49

Abstrahując od samego spotkania, bo każdy widział, to chciałem zaprezentować taką przykrą statystykę:

Rossettini, Britos, Nene, Antonelli, Migliaccio.

Co łączy tych wszystkich zawodników? Każdy z nich strzelił nam bramkę z rzutu rożnego. Na ostatnich 8 straconych bramek, aż 5 straciliśmy po wrzutkach z rzutu rożnego. Mało? To wszystko na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy.

Osoby które to lubią (2):
Mats Hummels
Neven Subotic


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 22:49

Cabrini_idol pisze:Jestem tak zlyy, ze ponownie to napiszę. PIRLO LLORENTEna ławę!!!.

Poważnie od meczu z Liverpoolem w meczu rewanzowym po 0 : 0 u siebie w 2005 nie czulem takiej zlosci na moją druzyne.


BVB ok traci bramki ale przy ich formie w ataku obecnej wsadza nam ze 2 .

Zaprosilem kumpli na mecz do siebie z BVB , rowniez z tego forum i co mam im teraz powiedziec ze sram w gacie przed wtorkiem i wole odpuscic ?? :prochno:
Nie powiedz im tylko,ze dostali 2 bramki od drużyny, która w pozostałych 10 u siebie strzeliła raptem 4 :prochno:

Cos czuję,że wyniki z BvB mogą być hokejowe bo obrony obu drużyny momentami są jak sitko.
Jak Allegri wyjdzie 3-5-2 to się nie zdziwię, bo to 4-3 cos tam po początkowej euforii już ostatnio jest do banii, bo dalej brak skrzydeł:/


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 22:51

Panowie - zachęcam do zainteresowania się szczypiorniakiem, szczególnie męską reprezentacją Polski - ich da się oglądać, a i radości sporo przyniosą czasami... :prochno:

Pirlo dzisiaj zagrał dobrze, jak na jego ostatnie występy. Ciągle jednak brodzi w mule i jeśli zagra z Borussią (a zagra), to sprokuruje jakąś bramkę. Powtarzam raz drugi.

Niewykorzystana sytuacja Pogby - WTF? :shock:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 22:52

Ziółi pisze:
LordJuve pisze: No to bystrzak z Ciebie, było od dawna wiadome, że Allegri to średni trener. Nic więcej.
średni trener = idiota?
No jak widać idiotyczne decyzje są cechą konstytutywną średnich trenerów. Patrz: ciągłe stawianie na Padoina czy zmiany (Coman na ostatnie minuty, LL zamiast Moraty, częste stawianie na Pirlo etc.).


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 22:54

LordJuve pisze:
Ziółi pisze:
LordJuve pisze: No to bystrzak z Ciebie, było od dawna wiadome, że Allegri to średni trener. Nic więcej.
średni trener = idiota?
No jak widać idiotyczne decyzje są cechą konstytutywną średnich trenerów. Patrz: ciągłe stawianie na Padoina czy zmiany (Coman na ostatnie minuty, LL zamiast Moraty, częste stawianie na Pirlo etc.).
Co masz do Szymka? Przecież nigdy nic nie zawalił, zawsze solidny, wolisz De Ceglie? Evra przecież całego sezonu nie pociągnie.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 22:54

filippo pisze:
Allegri robi wszystko, żeby rozwalić morale w drużynie (diss na Vidala przed meczem teraz te 2 zmiany...)
Z tym, ze prawda jest taka, ze Vidal po 2-3 kolejkach kiedy wydawalo sie, ze znow zaczyna powoli wchodzic na optymalne obroty znow zjechal formą w dol. Tak w sumie, to Arturo od prawie poltora roku juz nie prezentuje niczego nadzwyczajnego i nie jest kluczowym elementem tej druzyny. Niestety.

Zas zmiany Pogby i Teveza słuszne. Carlitos zagral bardzo slaby mecz i mase pilek zwyczajnie zepsuł. Pogba tak samo. Paradoksalnie, najlepszym naszym pomocnikiem w drugiej polowie byl... Pirlo. W pierwszej czesci gry Andrea grał slabiucho (nie liczac gola) i de facto sprezentowal Atalancie bramke. W drugiej gral juz lepiej, momentami fajnie odnajdujac kolegow w polu i przed polem karnym (zagranie do Teveza, kiedy strzal Argentyczynka zostal zablokowany).

Jedna rzecz w tym kontekscie mnie natomiast martwi. A mianowicie to, ze albo niektorym pilkarzom cos strzelilo do lba i zaczynaja strzelac fochy albo Allegri nie panuje nad szatnia. Nie przypominam sobie, aby za Conte ktos schodzil od razu do szatni po zmianie albo prosil o "lzejszy" trening.

Jesli to sie nie zmieni i okaze sie, ze to jest wina Maxa, to nawet jesli ugra on scudetto moim zdaniem powinnismy poszukac innego trenera. Trenera, ktory poradzi sobie z szatnia i nie pozwoli "gwiazdkom" na takie, dziecinne fochy.
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2015, 22:57 przez jakku1, łącznie zmieniany 2 razy.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 22:56

filippo pisze:Coraz bardziej zaczyna mnie w-wiać ten pajac
Choćbym bardzo się starał, nie potrafię polubić Allegriego. W moich oczach to taka typowa miękka faja. Na konferencjach próbuje stworzyć pozory człowieka z cojones, ale podczas meczu wygląda jakby kompletnie nie panował nad drużyną. Z pewnością nie jest to trener, który zagwarantuje zespołowi rozwój. Co najwyżej będzie próbował utrzymać obecny poziom, prawdopodobnie z marnym skutkiem. Liczę, że przed Euro '16 sytuacja wśród trenerów będzie bardziej wyklarowana i capniemy kogoś, dzięki komu będziemy mogli zaliczyć progres.
LordJuve pisze:Przewidywany skład z dzisiaj dawał szansę na ciekawy mecz, ale Allegri postawił na sprawdzony skład. Padoina - PRZECIĘTNIAKA.
Wolałbyś Kuczera? :doh: Dziś problemem nie był Padoin, problemem, a jakże, ponownie był Llorente. Lubię Fernando, serio, ale to nie zmienia faktu, że aktualnie stawianie na niego jest świadectwem oderwania od rzeczywistości.
Vincitore pisze:Co łączy tych wszystkich zawodników? Każdy z nich strzelił nam bramkę z rzutu rożnego. Na ostatnich 8 straconych bramek, aż 5 straciliśmy po wrzutkach z rzutu rożnego. Mało? To wszystko na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy.
W momencie ogłoszenia angażu Allegriego mówiłem, że drużyny pod jego wodzą są tragiczne przy stałych fragmentach gry rywali. Obecna sytuacja nie jest przypadkowa - Milan za ery Maxa był najgorzej grającym zespołem w lidze pod tym względem, nawet mimo mistrzowskiego tytułu.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 22:56

AdiJuve pisze: Jak Allegri wyjdzie 3-5-2 to się nie zdziwię, bo to 4-3 cos tam po początkowej euforii już ostatnio jest do banii, bo dalej brak skrzydeł:/
To 4-3 coś tam ostatnio wygląda jak 3-5-2 z Pirlo jako jednym z środkowych obrońców :roll: W pierwszych meczach było widać jakiś powiew świeżości, ale teraz to wygląda tak samo kijowato jak wcześniej.


#AllegriOut
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 22:57

jakku1 pisze: Jedna rzecz w tym kontekscie mnie natomiast martwi. A mianowicie to, ze albo niektorym pilkarzom cos strzelilo do lba i zaczynaja strzelac fochy albo Allegri nie panuje nad szatnia. Nie przypominam sobie, aby za Conte ktos schodzil od razu do szatni po zmianie albo prosil o "lzejszy" trening.
Nie pamiętam co to był za mecz ale raz Pirlo udał się bezpośrednio do szatni za ery Conte.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 22:59

AdiJuve pisze: Co masz do Szymka? Przecież nigdy nic nie zawalił, zawsze solidny, wolisz De Ceglie? Evra przecież całego sezonu nie pociągnie.
Tak, W TYM spotkaniu wolałbym Kuczera.
pumex pisze:
LordJuve pisze:Przewidywany skład z dzisiaj dawał szansę na ciekawy mecz, ale Allegri postawił na sprawdzony skład. Padoina - PRZECIĘTNIAKA.
Wolałbyś Kuczera? :doh: Dziś problemem nie był Padoin, problemem, a jakże, ponownie był Llorente. Lubię Fernando, serio, ale to nie zmienia faktu, że aktualnie stawianie na niego jest świadectwem oderwania od rzeczywistości.
Co do LL to myślę podobnie.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 23:00

Poprostu pisze:
jakku1 pisze: Jedna rzecz w tym kontekscie mnie natomiast martwi. A mianowicie to, ze albo niektorym pilkarzom cos strzelilo do lba i zaczynaja strzelac fochy albo Allegri nie panuje nad szatnia. Nie przypominam sobie, aby za Conte ktos schodzil od razu do szatni po zmianie albo prosil o "lzejszy" trening.
Nie pamiętam co to by łza mecz ale raz Pirlo udał się bezpośrednio do szatni za ery Conte.
Cos było,że Conte zarządził,ze mają wszyscy czekać do końca.


Z tymi rożnymi i ogólnie stałymi fragm. gry to co sezon jest jaki problem i zazwyczaj to się kumulowało w kilkunastu meczach i teraz jest dość podobnie.


Greger

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 634
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 23:04

Jak nie widzicie, jaki wiatrak robił ze słabego do bólu Padoina taki tuz futbolu jak Emanuelson to lepiej nie przyznawajcie się, że oglądaliście mecz. Padoin to tragedia. 0 kreatywności, w obronie mocno kiepski. Wolałbym nie tylko De Ceglie, ale nawet fotel można by postawić na tej lewej stronie.

Co do Pirlo - ostatnio gra tragedię, ale dzisiaj całkiem, całkiem. Nawet odbiór jakiś zaliczył nasz środkowy pomocnik. Jak na niego mecz na olbrzymim zaangażowaniu. Inny zawodnik byłby jednak za taką postawę łajany niesłychanie na forum JP.

Swoją drogą: niezły dzień drewna dzisiaj mieliśmy w Turynie.


Obrazek
Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2015, 23:06

Z tymi stałymi fragmentami to nie przesadzajcie , bo już za Conte to wyglądało tragicznie. Allegriego po sezonie trzeba pożegnać, z tego względu , że zaraz po ogłoszeniu jego angażu , napisałem do kolegi , że do stycznia będziemy spokojnym liderem , ale od lutego zacznie się masakryczny spadek formy... i moja teza narazie sprawdza się w 100%. Dodatkowo głupi ciul rozpierdziela naszą szatnię. Po tym co przeczytałem na jego konferencji i po dzisiejszym meczu, jeżeli on zostanie, zaczynam wierzyć , że pożegnamy w jednym okienku 3 najważniejsze ogniwa naszego zespołu (Pogba, Vidal, Tevez). Od ery Lippiego , widziałem tylko Juve Deschampsa tak pięknie grające i jeżeli koleś żałuje odejścia z Juve, to znaczy , że jest szansa na ponowny angaż. Także Andrea, pokaż cojones swoich legendarnych przodków i pożegnaj tego nieudacznika.


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
Zablokowany