Serie A 14/15 (23): Cesena 2-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 lutego 2015, 22:52

Lypsky pisze:
AdiJuve pisze:
pumex pisze:Dzięki Bogu nie wygraliśmy, bo nie zasłużyliśmy na zwycięstwo nawet w ułamku procenta. Szacunek dla Ceseny za ambitną walkę oraz nieobsranie się i kij w oko bazjajecznemu trenerowi-betonowi i jego wesołej gromadce w niebieskich strojach.

Bonucci zagrał poniżej wszelkiej krytyki. Poniżej wszelkiej krytyki są też zmiany, które wzięły się z odległego kosmosu.
Plując na Allegrieg pomijasz jedną bardzo ważną kwestię Conte miał Vidala i Ferdka w super formie do tego jeszcze ogarniającego Pirlo, Allegri ma cienie tych graczy, a wzmocnienia na pewno nie dały rady zamazać tej różnicy.
To po <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ich wystawia?
Krótko, zwięźle i na temat. Lypsky pozamiatał. Amen.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 15 lutego 2015, 22:53

Z tym, że Pereyra był do wejścia w 65 minucie, kiedy mieliśmy wynik i należało zabić mecz. W momencie kiedy trzeba gonić wynik momentalnie zdjęty zostaje jedyny, który może zrobić różnicę. Kiedy w końcu Llorente się na coś przydał i było wiadome, że końcówka to będą górne piłki z autów, rogów i centr... zostaje zdjęty a na boisku pojawia się dwóch mikrych, pokrytych wielkim kurzem skrzydłowych. Gdzie tu sens, gdzie logika?


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 15 lutego 2015, 22:54

Lypsky pisze:
AdiJuve pisze:
pumex pisze:Dzięki Bogu nie wygraliśmy, bo nie zasłużyliśmy na zwycięstwo nawet w ułamku procenta. Szacunek dla Ceseny za ambitną walkę oraz nieobsranie się i kij w oko bazjajecznemu trenerowi-betonowi i jego wesołej gromadce w niebieskich strojach.

Bonucci zagrał poniżej wszelkiej krytyki. Poniżej wszelkiej krytyki są też zmiany, które wzięły się z odległego kosmosu.
Plując na Allegrieg pomijasz jedną bardzo ważną kwestię Conte miał Vidala i Ferdka w super formie do tego jeszcze ogarniającego Pirlo, Allegri ma cienie tych graczy, a wzmocnienia na pewno nie dały rady zamazać tej różnicy.
To po <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ich wystawia?
Coman, Padoin i Pereyra nie zagraliby gorzej - gorzej już się chyba nie da.
Pereyra chyba jednak da radę:) A co do tej dwójki to oni znowu nie mają do zagwarantowania nic poza zwykłą solidnością i z nimi wiele lepiej by nie było jeżeli w ogóle.

Jak wszyscy są zdrowi to jedynymi użytecznymi graczami na ławce są Barzagli/Bonu,Storari,Asa i Padoin. Reszcie wyjdzie dobry mecz od wielkiego dzwonu,albo formy nie widzieli od miesięcy (Ferdek).


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 15 lutego 2015, 22:54

pumex pisze:
Lypsky pisze:
AdiJuve pisze:Plując na Allegrieg pomijasz jedną bardzo ważną kwestię Conte miał Vidala i Ferdka w super formie do tego jeszcze ogarniającego Pirlo, Allegri ma cienie tych graczy, a wzmocnienia na pewno nie dały rady zamazać tej różnicy.
To po <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ich wystawia?
Krótko, zwięźle i na temat. Lypsky pozamiatał. Amen.
Popieram i nawet to słowo na "ch" powinni mu wybaczyć moderatorzy, bo bez niego komentarz nie byłby tak trafny.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 15 lutego 2015, 22:54

AdiJuve pisze: Plując na Allegrieg pomijasz jedną bardzo ważną kwestię Conte miał Vidala i Ferdka w super formie do tego jeszcze ogarniającego Pirlo, Allegri ma cienie tych graczy, a wzmocnienia na pewno nie dały rady zamazać tej różnicy.
:naughty:
Ferdka tragiczna forma, jak Allegri sam przyznał, bierze się w dużej mierze z tego, że zmieniły się założenia taktyczne i napastnicy grają dalej od siebie. To nie jest tak że Llorente nagle zapomniał jak się gra w piłkę i pechowiec Maksiu nijak nie miał szans temu zapobiec.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 lutego 2015, 22:55

Jako kibicowi jest mi wstyd za to widziałem.. Dziw, że jeszcze mogę patrzeć na oczy. Allegrii powinien dostać taką burę że głowa mała! :evil:
Co on sobie myśli do kuźwy nędzy?? Drugi raz mieliśmy szanśe odskoczyć i co to było? Conte łysieje w kadrze ja patrzy.. Bezjajowiec.. Zmiany jak wynik niekorzystny :angry: Niekorzystnie było już jak wstawił pirlo i ferdynanda :angry: Zmiana Pereyra- Pogba mnie dobiła i znowu zacząłem palić...
Agnelli musi zacząć jeździć na wyjazdy bo to co się dzisiaj stało nie ma prawa się powtórzyć w historii tego klubu. Tyle się ugadał że lepiej się gra o 20:45 itd i co pokazał?? Jutro 3 sesje i to w milczeniu! Żadnych wywiadów nie chcę czytać tylko odpowiedź na boisku, choć jak już pisałem meczu z Atalanta nie oglądam bo foch..


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 lutego 2015, 22:56

mateelv pisze: Po pierwsze to Vidal, czyli koleś, który powinien być sprzedany za dobry hajs w minione lato.
Ja rozumiem, emocje i te sprawy... Ale jeśli myślałeś w ten sposób w lecie, to pozdro. Szczególnie, że przychodziły oferty opiewające na nie więcej niż 40 milionów, a to nie jest suma, która otarłaby oczęta z łez komukolwiek związanemu z Juve. Poza tym, zawodników tej klasy nie skreśla się po słabej połowie sezonu (z przebłyskami zresztą. I kilkoma golami nawet.)

Co do spotkania - strach się bać meczu z Borussen. Allegri jaki jest, każdy widzi. Llorente i Pirlo również.
Ostatnio zmieniony 15 lutego 2015, 23:03 przez Alfa i Omega, łącznie zmieniany 1 raz.


Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 15 lutego 2015, 22:57

Antonio Conte R.I.P. Popełnił samobójstwo jak oglądał.

Allegri to rodzaj nijaki i tyle w temacie.


Obrazek
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 lutego 2015, 22:57

Drugi karny zmarnowany na wagę 3 pkt. przez Vidala w tym sezonie :whistle: Może niech strzela ktoś kto ma nerwy ze stali bo strzelić karnego na 5:0 potrafi każdy grający w pierwszej 11-stce


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 15 lutego 2015, 22:58

pumex pisze:
Lypsky pisze:
AdiJuve pisze:Plując na Allegrieg pomijasz jedną bardzo ważną kwestię Conte miał Vidala i Ferdka w super formie do tego jeszcze ogarniającego Pirlo, Allegri ma cienie tych graczy, a wzmocnienia na pewno nie dały rady zamazać tej różnicy.
To po <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ich wystawia?
Krótko, zwięźle i na temat. Lypsky pozamiatał. Amen.
Nie nic nie pozamiatał, bo ten tercet nie gwarantuje żadnej poprawy, a potencjał ma zdecydowanie mniejszy. Problem jest ogromny, bo słabsza forma 3-4 graczy i już nie ma gry bo Ci z ławki poza kilkoma wyjątkami nie są wstanie grać lepiej nawet od tych gwiazd bez formy. Ławka Juve ma ilość, ale jakość to się przebija w pojedynczych miejscach.


filipoj

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2005
Posty: 81
Rejestracja: 13 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 15 lutego 2015, 22:58

Nie wiem kogo z zarządu całuje po jajkach Andrea "drewniany czopek" Pirloł ale trzymanie go w pierwszej 11 i do ostatniej minuty na boisku jest po prostu chore. Vidal brał chyba korepetycje jak strzelać karne od Pirloł. Batman też nie popisał się przy tych dwóch bramach. Morata bardzo dobry mecz.
Ostatnio zmieniony 15 lutego 2015, 22:59 przez filipoj, łącznie zmieniany 1 raz.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 lutego 2015, 22:58

AdiJuve pisze:
Lypsky pisze:
AdiJuve pisze: Plując na Allegrieg pomijasz jedną bardzo ważną kwestię Conte miał Vidala i Ferdka w super formie do tego jeszcze ogarniającego Pirlo, Allegri ma cienie tych graczy, a wzmocnienia na pewno nie dały rady zamazać tej różnicy.
To po <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ich wystawia?
Coman, Padoin i Pereyra nie zagraliby gorzej - gorzej już się chyba nie da.
Pereyra chyba jednak da radę:) A co do tej dwójki to oni znowu nie mają do zagwarantowania nic poza zwykłą solidnością i z nimi wiele lepiej by nie było jeżeli w ogóle.

J
A czego dzisiaj trzeba było więcej?? Zagrać solidnie i strzeli tą jedną bramke więcej.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2015, 23:00

Sorki Panowie ale mnie ten karny nie przekonuje...może i mógł go gwizdnąć ale w bardziej ewidentnych sytuacjach sędziowie nam nie gwiżdżą...karny dla Ceseny tez powinien być ale sędzia miał prawo tego zdarzenia nie widzieć. Co do Lichego - to serio, nie widzę już żadnej różnicy pomiędzy nim a Zdenkiem Grygerą...w ofensywie bezproduktywny, zrobił karnego, którego sędzia nie podyktował przeciwko nam i wcześniej niemalże na linii pola karnego powala napastnika Ceseny ! Sędzia jednak tego nie widział albo nie chciał widzieć...
Co by nie było - nie zasłużyliśmy na wygraną...naprawdę mecz mógł skończyć się na korzyść Ceseny po 15 minutach...


Obrazek
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 lutego 2015, 23:02

Ja bym juz do Conte nie wrocil,chociazby za jego bute, poki co nie ma nikogo ciakwszego niz Max, latem pomyslalbym nad trenerem z dwoma jajkami a nie tylko jednym.


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 15 lutego 2015, 23:03

Też jestem mega zły, ale nie mówcie, że Conte nie miał takich meczów (frajerstwo, zmiany). Co do ustalania składu się zgadzam, że <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> na całej linii. Mam nadzieję, że po karnym z Olympiakosem i dzisiejszym ktoś inny przez najbliższy czas będzie je wykonywał, oby Pirlo obserwował je tylko z ławki.
Ostatnio zmieniony 15 lutego 2015, 23:06 przez gawron, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany