Coppa Italia 14/15 (1/4): Parma 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2015, 09:16

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 1/4 finału Coppa Italia 14/15:
Parma - JUVENTUS


Czas:

28.01.2015 (środa), godzina 20:45

Pozostało:

Obrazek

Miejsce:

Parma - Stadio Ennio Tardini (27 900)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1913
Barwy: Żółto-niebieskie
Przydomek: Gialloblu, Crociati
Właściciel: Rezart Taci
Prezes: Ermir Kodra
Dyrektor generalny: Pietro Leonardi
Menedżer: Roberto Donadoni
Oficjalna strona Parma FC

Ligowa forma u siebie (Serie A):
Zwycięstw: 2
Remisów: 1
Przegranych: 8


Ligowa forma na wyjeździe (Serie A):
Zwycięstw: 1
Remisów: 0
Przegranych: 8



Ostatnie mecze:
(25.01.2015) – Parma 1:2 Cesena (Serie A)
(18.01.2015) – Parma 0:2 Sampdoria (Serie A)
(14.01.2015) – Parma 2:1 Cagliari (Coppa Italia)
(11.01.2015) – Hellas Verona 3:1 Parma (Serie A)
(06.01.2015) – Parma 1:0 Fiorentina (Serie A)


Najlepszy strzelec:
[*rozwiązał kontrakt] Antonio Cassano (5 goli w Serie A), Paolo De Ceglie (3 gole w Serie A)
Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Massimo Coda (3 asysty w Serie A)
Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

Obrazek


JUVENTUS:

Ligowa forma na wyjeździe (Serie A):
Zwycięstw: 7
Remisów: 2
Przegranych: 1


Ligowa forma u siebie (Serie A):
Zwycięstw: 8
Remisów: 2
Przegranych: 0



Ostatnie mecze:
(25.01.2015) – JUVENTUS 2:0 Chievo (Serie A)
(18.01.2015) – JUVENTUS 4:0 Hellas Verona (Serie A)
(15.01.2015) – JUVENTUS 6:1 Hellas Verona (Coppa Italia)
(11.01.2015) – Napoli 1:3 JUVENTUS (Serie A)
(06.01.2015) – JUVENTUS 1:1 Inter (Serie A)


Najlepszy strzelec:
Carlos Tevez (13 goli w Serie A, 3 gole w Champions League, 2 gole w Supercoppa Italiana)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Carlos Tevez (6 asyst w Serie A), Stephan Lichtsteiner (4 asysty w Serie A)
Obrazek Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z PARMĄ



Przewidywane składy

[zostaną uzupełnione]



mecz na żywo w TV:

Polsat Sport News

[reszta kanałów zostanie uzupełniona]


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2015, 09:37

Obowiązkowa wygrana. Trzeba uważać na ich najlepszego strzelca, niejakiego De Ceglie...

Liczę na Comana od pierwszej, grającego z chłodną głową i niezbyt egoistycznego. Obok niego pewnie wyjdzie Llorek, gdyż od 3 meczów nie grał.

Szkoda dawać szansę Giovinco, lepiej inwestować minuty w perspektywicznego gracza.

Miło byłoby zobaczyć 4-3-3 i naszego Pepe. W końcu spieszmy się go wystawiać, tak szybko może się połamać ;)

Ciekawe kto zagra w pomocy, mamy ograniczoną liczbę zawodników na tej pozycji, a terminarz gęsty...


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2015, 09:43

Ja chciałbym zobaczyć 4-3-1-2 własnie z Comanem operującym za Lorkiem i Moratą. Chciałbym to drewno razem zobaczyć w ataku a za nimi kocura Comana, który tą swoją przebojowością mógłby naprawde ciekawie z nimi rozgrywać.
W pomocy Pirlo Marrone i Pepe, no a obrona niech wraca Barza według mnie to dobry mecz dla niego, aby powoli wchodzic w rytm meczowy razem z Angelo powinni spokojnie Parmę ogarną. Po bokach Lichy, który według mnie powinien być w jako takim rytmie meczowym bo jak nie jest to długo wchodzi w mecz no i po drugiej stronie Padoin.
Zapewne jednak Allegri coś tam w składach pomiesza, licze jednak, że Gio niezagra.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2015, 09:50

Watpie by Parma po porazce w niedziele w meczu na "dnie" w ogole myslala o Pucharze Wloch, tak wiec mysle, ze Parma tu sie nie bedzie spinac bo z pewnoscia dwa dodatkowe mecze w 1/2 w razie awansu na pewno bylo by im nie na reke.

My z kolei musimy wykorzystac sprzyjajacy nam los, mamy najslabszego rywala w 1/4. gdyby mecz byl na Juve Stadium to nie mial bym watpliwoaci, ze mecz zakonczylby sie podobnie jak z Hellas, ale i tak powinno tu byc latwe 2/3:0. Chcialbym zobaczyc Comana przez 90 minut.


miki19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 sierpnia 2008
Posty: 11
Rejestracja: 01 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2015, 11:54

Witam wszystkich !
Mam takie pytanie, w momencie przejscia do 1/2 ze zwycięzcą której pary będziemy się mierzyć?


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2015, 12:09

miki19 pisze:Witam wszystkich !
Mam takie pytanie, w momencie przejscia do 1/2 ze zwycięzcą której pary będziemy się mierzyć?
W 1/2 gramy z Romą, pewne info.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2015, 12:12

Robaku pisze:W pomocy Pirlo Marrone i Pepe
W pomocy to na 100% zagra Marchisio, bowiem jest zawieszony za żółte karki na spotkanie z Udinese.

Więc...
Storari
Lichtsteiner - Ogbonna - Chiellini - Padoin
Vidal - Pirlo - Marchisio
Pepe - Llorente - Coman

Nie wiem jak wygląda sytuacja z tym Marrone i czy dobrym pomysłem byłby jego występ w zastępstwie ot chociażby Arturo. Dałbym też odpocząć Bonucciemu, bo on gra i gra i gra.


Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2015, 12:41

Mehehehe pisze:
miki19 pisze:Witam wszystkich !
Mam takie pytanie, w momencie przejscia do 1/2 ze zwycięzcą której pary będziemy się mierzyć?
W 1/2 gramy z Romą, pewne info.
poprawka gramy ze zwycięzcą meczu Roma - Fiorentina rozgrywanego 3 lutego, a to że Roma awansuje to nie takie pewne ... po ostatnich wyczynach.

Parma rozbita finansowo i sportowo, fajnie że zagrają zmiennicy , liczę na spokojne , 0-2, 1-3 ... oby bez kontuzji ...


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2015, 13:23

Parma to obecnie czerwona latarnia rozgrywek, kompletnie bez formy, pogrążona w problemach finansowych, osłabiona po rozwiązaniu umowy z Cassano, nikt tam nie dostaje kasy (więc niby skąd motywacja do dobrej gry). Jak dla mnie scenariusz jest jeden. Nie wierzę w to, że Parma się będzie chciała pokazać i marnować zbyt wiele sił mając na uwadze fatalną sytuację w lidze i ewentualny dwumecz w kolejnej rundzie CI.

Występ Storariego, Ogbonny, Padoina, Marchisio (zawieszony na spotkanie ligowe z Udinese) i Pirlo to pewniak. Liczę na Pepe oraz, rzecz jasna, Comana. Czas najwyższy. Kto wie, może w końcówce zobaczymy na murawie Barzagliego, choć przez moment? :think:


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2015, 13:52

Adi666666 pisze:
Mehehehe pisze:
miki19 pisze:Witam wszystkich !
Mam takie pytanie, w momencie przejscia do 1/2 ze zwycięzcą której pary będziemy się mierzyć?
W 1/2 gramy z Romą, pewne info.
poprawka gramy ze zwycięzcą meczu Roma - Fiorentina rozgrywanego 3 lutego, a to że Roma awansuje to nie takie pewne ... po ostatnich wyczynach.
Podejrzewam, że kolega mógł nawiązywać do ostatnich "wyczynów", ale nie Romy, tylko sędziów prowadzących ichnie mecze.


Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2015, 14:25

mnowo pisze:
Adi666666 pisze:
Mehehehe pisze:
W 1/2 gramy z Romą, pewne info.
poprawka gramy ze zwycięzcą meczu Roma - Fiorentina rozgrywanego 3 lutego, a to że Roma awansuje to nie takie pewne ... po ostatnich wyczynach.
Podejrzewam, że kolega mógł nawiązywać do ostatnich "wyczynów", ale nie Romy, tylko sędziów prowadzących ichnie mecze.
jak się nie ma formy to nawet z pomocą sędziego czasami ciężko ... na Empoli wystarczyło ale czy na Viole wystarczy ? no cóż zobaczymy ...


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2015, 16:13

Nie ma co ukrywać, że Parma w tym momencie to po prostu straszne ogórki. Żeby po 20 meczach zdobyć 10 punktów to już naprawdę trzeba się postarać. W żadnej z najsilniejszych lig nie ma ani jednego zespołu aż tak odstającego od reszty jak nasi najbliżsi rywale. Dlatego też mam nadzieję, że ten mecz zostanie potraktowany jako pokazanie się zawodników, którzy w lidze nie mogą liczyć na obecność w składzie od pierwszej minuty. Chciałbym zobaczyć Comana, Pepe, Marrone, Mattiello czy Ogbonnę. A i fajnie byłoby zobaczyć chociaż na parę minut Barzagliego, niech chłop powoli wraca do meczów, a ten byłby do tego idealny.


#AllegriOut
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2015, 19:48

Marrone nie powołany :smile: Transfer stulecia, kupić kalekę za 5 mln. :lol: W Sassuolo leczył się pół sezonu, u nas to samo. Niech ktoś kupi tego dziada.

Zacznę od pytania. Dlaczego gramy na wyjeździe? Co o tym decyduje? Myślałem, że miejsce w tabeli Serie A z poprzedniego sezonu, później, że kto zaszedł dalej w CI w poprzedniej edycji. Nie wiem... Roma, Milan i Napoli 2 mecze u siebie, a my? Nie pojmuję. Nie chcę narzekać ale to dziwne, fakt, że Parmę musimy pyknąć na Tardini, ale u siebie zawsze łatwiej, do tego kolejny wyjazd (na szczęście nie daleko).

Joga Bonito w naszym wykonaniu bym się jednak nie spodziewał. Llorente kolejny mecz na ławce? :think: Pomoc to wiadomo, Pirlo, Marchisio i Vidal. Szkoda, że Barzagli jeszcze nie gotowy, tak zagrałbym w środku z Ogbonną, boki to Padion i Lichy. W ataku pytanie czy wystawi Giovinco.

Mam nadzieję na bezstresowy awans, chociaż jak pomyślę, że prawdopodobnie czekają nas 2 kolejne mecze z romą, to aż się odechciewa tej chorej rywalizacji. Dojdzie do tego, że będą robić 10 zdjęć czy aby piłka nie wyszła na aut :roll:


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2015, 20:02

Parma jest w totalnej rozsypce w tym sezonie, zmiana właściciela nic nie dała, nie wiadomo kto jest prezydentem klubu, ludziom nie płacą, największa gwiazda rozwiązuje kontrakt, więc nie wyobrażam sobie, żeby byli w stanie sprawić nam najmniejsze trudności.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2015, 20:52

Dragon pisze:Marrone nie powołany :smile: Transfer stulecia, kupić kalekę za 5 mln. :lol: W Sassuolo leczył się pół sezonu, u nas to samo. Niech ktoś kupi tego dziada.
To Cie Smoku zaskocze, bo dzis sie dogadalismy i oddajemy go do Sampy. :wink:

Dobrze, ze Allegri nie powolal Carlosa.


Zablokowany