Coppa Italia 14/15 (1/4): Parma 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2015, 09:36

Ja muszę przyznać, że teatralne cyrki naszych asów przestały mnie już dawno bawić....mam tutaj na myśli przede wszystkim Lichego i Kielona, którzy praktycznie co mecz wyskakują z jakąś błazenadą, która kojarzy mi się z Barceloną lub Realem !


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2015, 10:06

alessandro1977 pisze:Ja muszę przyznać, że teatralne cyrki naszych asów przestały mnie już dawno bawić....mam tutaj na myśli przede wszystkim Lichego i Kielona, którzy praktycznie co mecz wyskakują z jakąś błazenadą, która kojarzy mi się z Barceloną lub Realem !
Trochę offtopic - wczoraj Mariusz Jurkiewicz swoją błazenadą "zapewnił" nam udział w półfinale Mistrzostw Świata w piłce ręcznej. Ktoś zwrócił uwagę? :wink:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2015, 10:40

Makiavel pisze:
Ouh_yeah pisze:Do Llorente to już nie trener, a egzorcysta potrzebny. Ferdynand co mecz wygląda tak, jakby nie bardzo wiedział, po co w ogóle wstawał rano z łóżka. Jego młodszy kolega też ledwo ledwo tę bramkę wkulał. On skończy w Realu, ale Sociedad.
Taaa, a jakby tak strzelił Tevez to by było, że wykończenie na pełnym spokoju, technicznie, bez podpalania się. Ja nie wiem co Wam ten Morata zrobił...
Zgadzam się z Makiavelem, akurat wczoraj Morata ładnie technicznie pokonał bramkarza. 100% zamierzony strzał, pewny, wykorzystany i brama. Ale nawet jakby hattricka strzelił to tu będą burdy, jaki to on słaby.
Wczorajszy mecz taki dobry, że zasnąłem po 30minutach. Ale zwycięstwo to zwycięstwo, choć styl tragiczny. Moraty będę zaś bronił, bo przynajmniej umie coś zrobić z piłką i przyjąć ją, w przeciwieństwie do Ll, którego wczoraj zapamiętałem z przyjęcia w 1. połowie, gdzie piłka podana po ziemi prosto na nogę poleciała 2m do góry i 3 metry od Ferdka, no masakara...


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2015, 11:04

wojczech7 pisze:....
Ale to był bój o półfinał z nieosiągalną do tej pory dla nas Chorwacją... :-D


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2015, 11:40

gucio_juve pisze:Przeczytałem coś, że mamy zamiar odnawiać kontrakt z Pepe??? Marotta, nie rób mi tego :(
Jesteśmy pierwszym poważnym klubem na świecie w którym sztab trenerski grywa w spotkaniach i jeszcze nieźle zarabia.


Imi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2014
Posty: 38
Rejestracja: 02 maja 2014

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2015, 11:47

Tylko z Jurkiewiczem to było tak, ze dostał z bara w szczękę. Idąc dalej tym tropem, całkiem prawdopodobnym jest fakt, że go zabolało, a nie że symulował w celu wymuszenia kary dla Chorwata.
Porównując do tego teatrzyk Lichego... płakał jak by mu łeb urwali.

Co do samego meczu, poza niskim poziomem prezentowanym przez całą drużynę Juventusu, irytował mnie jeden zawodnik. W sumie, to ten co zwykle - Llorente. Podać do niego to jak stracić albo wykopać piłkę na aut. Czy on na treningach trenuje w ogóle balans ciałem? Co się do niego poda to on tylko umie się wypiąć dupą do obrońców -.-


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2015, 12:33

Cóż takie mecze się zdarzają, zupełny brak pomysłu, tylko podanie do Llorente,który praktycznie zawsze miał 2 obrońców na plecach i większość pojedynków siłą rzeczy musiał przegrać. Granie 4-3-3 z takimi skrzydłami nie ma najmniejszego sensu, wymęczony awans, ale jak wspomniałem takie mecze też będą, ma je każda drużyna w tym Juve.


miki19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 sierpnia 2008
Posty: 11
Rejestracja: 01 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2015, 12:50

Porównując reakcje piłkarzy ręcznych, z tym co wyczyniają piłkarze na boisku to grzech cięzki normalnie ;) Ogólnie strasznie podoba mi się ich podejscie, twadra gra, ale bez jakis pretensji, nie ma gonienia za sędzią i wykłucania się z nim, nikt tam po jakimś kontakcie nie turla sie przez pół boiska, jak to piłkarze często mają w zwyczaju.
Co do meczu, to dawno taką nudą nie wiało w naszej grze. Pirlo to chyba swoją formą utorzsamia się ze swoim byłym klubem, co mecz musi zaliczyć jakąs stratę, po której drużyna przeciwna ma okazję na groźną konrę.
Jeśli ktoś przed wczorajszym meczem miałjeszcze wątpliwości kto powinien być partnerem Teveza, to myślę, że ten mecz rozwiał wszelkie wątpliwości. Fakt, Llorente zaliczył asystę, ale to chyba jedyna rzacz, która w tym meczu mu wyszła. Czy on w ogóle oddał jakiś strzał na bramkę? A idealnym podsumowaniem jego wyczynów była akcja, gdzieś ok 40 min. gdzie Pepe szedł z kontrą, a Ferdek praktycznie przez cały czas utrzymywał pozycję spaloną. Lubie gościa i szkoda mi, że tak dołuje.
Na plus w tym meczu na pewno załuguje Mratta ( gdzie Ci komentatorzy tam dwa "t" widzą to ja nie wiem), gościu wszedł oddał 2 celne strzały, zdobył bramkę i w końcu zaliczył tą decydującą bramkę, co często było krytykowane na forum. Całkiem fajnie zagrał również Padoin, kilka dobrych odbiorów, nic nie zawalił, ogólnie na plus. Nie rozumiem ludzi, którzy tak na niego narzekają, gosciu gra solidnie, obstawia kilka pozycji, przyszedł za nie dużą kasę ( bo kgo lepszego za te 5 baniek byśmy kupili) nie ma pretensji o rolę rezewowego.
Co do meczu jeszcze, to od dziś przestaję narzekać na komentatorów C+. Nie wiem co mnie bardziej wczoraj usypiało, mecz, czy komentatorzy, do tego przekręcanie nazwisk oraz podśmiewanie się, z tego, że nasz klub uważa, że Pogba jest wart 100 mln.
Ten Santacroce, to ten co kiedyś miał niby do nas trafić?

A i jeszcze natrafiłem na taką ciekawostkę, w sumie powiązana z wczorajszym meczem, a dotyczy ona Nocerino


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2015, 23:11

Makiavel pisze: Ja nie wiem co Wam ten Morata zrobił...
Kosztowal 20 :prochno:

O dziwo, jakoś mnie nie wpieniła gówniana postawy naszych TYPOWYCH WŁOCHÓW.
Do zobaczenia po nastepnym meczu.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Zablokowany