Serie A 14/15 (20): JUVENTUS 2-0 Chievo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 18:50

Dragon pisze:Ktoś z Hiszpanów musi wreszcie odpalić.
Albo któregoś z Hiszpanów należy odpalić. Trochę się nie dziwię, że coraz częściej zezujemy w stronę Zazy, a najchętniej widziałbym 433 z Tevezem na szpicy, Berardim na prawym skrzydle i jakimś kocurem po lewej.
AdiJuve pisze: Nie rozumiem psioczenia, że gdyby nie Pogba to by nie było wygranej czy byłyby męczarnie, Paul jest graczem Juve i tak ma grać. Ale niektórzy zawszę muszą psioczyć, że gdyby nie ten czy tamten to byłoby siak a nie tak.
:ok:
Najpierw narzekanie, że nie mamy zawodników, którzy sami są w stanie wygrywać mecze, kiedy zespołowi gra się ciężko, a jak już takich mamy to niestety są pretensje, że nie daliśmy popisu gry drużynowej.

2:0 i do przodu. Wciąż jesteśmy TYM Juventusem w Serie A, którego wszyscy się obawiają.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 18:55

Pierwsza polowa koszmary przeszlosci, w drugiej na cale szczescie udalo sie wcisnac. My swoje zadanie wykonalismy w 100 pro, teraz czas na ruch Romy. Viola u siebie jest grozna.

Pogba to geniusz. Jest na znakomitej drodze, by stac sie trzecim po Zidanie i Platinim najlepszym pomocnikiem w historii Francji. Obysmy zatrzymali go jak najdluzej, bo daje punkty i cudowne bramki. Ten pierwszy strzal miod (lewa noga!), ale to, jak wypracowal bramke Lichta. :bravo: Przyjecie, na jakie na swiecie moga sobie pozwolic nieliczni. Jest wart te 100 mln i kazda oferte ponizej tej sumy powinnismy odrzucic bez chwili zastanowienia.

Denerwowala mnie nasza defensywa, ktora wyraznie chciala dac rywalowi prezent. Nie podoba mi sie gra nogami Buffona.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 19:48

Ciekawostka : Dla Leo Bonucciego dzisiejszy mecz był dwu setnym w barwach Juve 8)


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 19:50

Paul Pogba
Obrazek


:allegri: na śmietnik
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2519
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 20:24

Wielka szkoda, ze nie mozemy opchnac Moraty teraz lub latem... [*]

Ładnie Pogba.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 21:18

Jacky pisze:Wielka szkoda, ze nie mozemy opchnac Moraty teraz lub latem... [*]

Ładnie Pogba.
A byliśmy się, że Real go nam odkupi :D Gość gra kaszanę, nawet techniki nie ma dobrej jak na Hiszpana, widać też że psychicznie siadł po jego wyrazie twarzy, zero pewności siebie. Jeżeli sprzedamy Pogby w lecie, a powinniśmy to zrobić przy ofercie 80-100mln to na szpice Lacazzette, który kibicuje Juve.

Pogba dzisiaj klasa, a gdyby ta druga brama wpadła to stadiony świata.


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 21:20

Jacky pisze:Wielka szkoda, ze nie mozemy opchnac Moraty teraz lub latem... [*]

Ładnie Pogba.
Morata dziś rzeczywiście nie błyszczał, ale to dopiero 3 mecz z rzędu Hiszpana w pierwszym składzie. Zmiana z LL spowodowała, że nasz atak w ogóle się rusza. Moracie potrzeba czasu i ogrania, meczu w którym strzeli jedną ważną bramkę i się chłopak odblokuje, bo jak dla mnie daje tej drużynie znacznie więcej niż starszy z Hiszpanów.

Ogólnie spotkanie bardzo przeciętne, cudowny Pogba uratował dla nas 3 pkt. Znów dziwi mnie ostatnia zmiana Allegriego (do pierwszych dwóch przyczepić się nie można), przecież w takich sytuacjach trzeba wprowadzać młodych, aż żal, że Coman nie dostaje chociaż tych 5-10 min na wygranych końcówkach.

Liczę, że w PW, zagramy z przodu z Comanem, Llorente, Pepe, choć wydaje się to praktycznie niemożliwe, ze względu na to, że Allegri wyżej ceni odchodzącego Giovinco niż młodego Francuza.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 21:28

Urbi27 pisze:
Jacky pisze:Wielka szkoda, ze nie mozemy opchnac Moraty teraz lub latem... [*]

Ładnie Pogba.
.

Liczę, że w PW, zagramy z przodu z Comanem, Llorente, Pepe, choć wydaje się to praktycznie niemożliwe, ze względu na to, że Allegri wyżej ceni odchodzącego Giovinco niż młodego Francuza.
Myślę, ze tak się nie stanie, ze jednak zagramy Llorente i może Moratą chciałbym to zobaczyc, a za nimi np. Comana, w pomocy trójke Marronne Pirlo Pepe, to byłoby ciekawe.
Marotta dzisiaj nawijał po mecze, ze pracują nad wcześniejszym odejscie Gio, wiec pewnie będzie chciał tak zrobić, ale zeby nie wiązalo się to z zapłatą dla Seby jakiegoś odszkodowania.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 21:32

Ileśmy za tego naszego czarn...olicego gwiazdora dali ManU? Milion euro? Co ten goś przy golu Lichta to ja nie :shock:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 22:19

Pogba to zdecydowanie brunet. Sprzedać tylko przy ofercie rzędu 60/70 mln + Modric. Vidal nadal zawodzi.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 23:17

One man show! Co ten Pogba robi :shock: Ja nie chce 100mln, ja chce Pogbe :pray:


Smolwin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 sierpnia 2006
Posty: 95
Rejestracja: 11 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 23:27

Najważniejsze oczywiście trzy punkty, ale po raz kolejny na na słowa krytyki zasługuje Morata, koleś mimo tego, że robi czasem trochę szumu to kompletni nic nie wnosi, albo spartoli dogodną sytuacje, przy której LL trafiłby z zamkniętymi oczami, albo zepsuje decydujące podanie. Nie mam już sił na jego oglądanie. Mam tylko nadzieje, że z Parmą zagra Coman lub LL.


eldoplaza

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 września 2013
Posty: 7
Rejestracja: 03 września 2013

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 23:39

Na Orange sport komentator mówił o jakimś video na temat życia Pogby w Turynie . Ktoś zna tytuł moze albo dysponuje linkiem do tego filmu ?


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 23:56

Pewnie chodzi o ten z Canalu Plus francuskiego



o tym jak Mu się żyje w Turynie. Każdy mecz potwierdza Jego wartość i boje się że to ostatnio pół roku Pogboom u nas...


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2015, 00:13

a ma ktoś ten materiał w wersji polskiej (o ile w ogóle istnieje) ? :pray:


Zablokowany