Serie A 14/15 (20): JUVENTUS 2-0 Chievo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 17:02

Jakieś info odnośnie tego gracza Chievo ?


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Pessos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2014
Posty: 156
Rejestracja: 09 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 17:04

Morata/Llorente to straszna tragedia, Jan Kowalski z B-klasy stojąc na ich miejscu przypadkiem wbiłby nawet brame tymczasem obaj panowie są tak nieskuteczni że aż przykro się robi. Już Milik chyba byłby bardziej wartościowy dla drużyny niż wyżej wymienieni napastnicy.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 17:04

Uff.. są z trudem wywalczone 3 punkty, z których po prostu trzeba się cieszyć, natomiast umówmy się - wygraną zawdzięczamy geniuszowi Pogby. Gdyby nie on, prawdopodobnie w pomeczowych wypowiedziach skupialibyśmy się na marnym występie zespołu i straconych punktach. Pogba jest dla Juve jak pewna, 10% lokata w banku :)

Vidal miał niezłego focha na facjacie, ale zszedł całkowicie zasłużenie. Chilijczyk musi się nauczyć, że za zasługi grać nie będzie, a jego dzisiejszy występ był po prostu słaby. Niech Arturo nie obiecuje, że 2015 będzie jego rokiem, tylko niech ciężko pracuje nad odzyskaniem stabilnej formy, bo na razie obiecujące mecze przeplata kiepskimi.

Tevez miał dziś słabszy dzień, natomiast to co grał Bonucci to jakaś parodia futbolu - występ niewiele lepszy od pokazu Rodrigueza z Hellasu :lol: Tyloma kiksami, podaniami pod nogi rywali i pozorowanymi interwencjami można by obdarzyć całe dwie kolejki ligowe :lol:

Bardzo dobry komentarz Święcickiego :ok:


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 17:08

Nie bylo latwo ale udalo sie wywalczyc komplet punktow.
Oby dzis Fiora zagrala tak aby nie stracic komplet punktow z Roma.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 17:12

Udało się :) Jak poprzednicy wspomnę, że ogromna w tym zasługa Pogby. Jest nie z tej Ziemi. Już mi się chce płakać na myśl o jego odejściu. W 1 połowie wkręcił 3 gości, w 2 przy linii to samo. O golach nie wspomnę. Geniusz. 100mln to cenna wyjściowa, ale jaką cenę może mieć gość, który w przeciągu 4 lat zdobędzie Złotą Piłkę?

Z oceną Teveza i Bonucciego zgadzam się z pumexem. Co do Moraty. Fajnie trzyma piłkę przy nodze, jest piekielnie szybki, dobry wydolnościowo, ale znowu bez gola :think: Widać też brak zgrania z Carlosem. Potrzebujemy partnera dla Teveza, który zdobywa bramki. Ktoś z Hiszpanów musi wreszcie odpalić.

Zobaczymy co wieczorem wydarzy się na Franchi. Tonuję jednak optymizm, bo roma jedzie tam w podobnej sytuacji jak my do Neapolu. Liczę jednak na remis.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 17:42

Obyśmy jak najczęściej mieli a boisku takiego zawodnika, który jak nie idzie, bierze to na siebie i daje zwycięstwo. Jeszcze kilka lat temu tego brakowało, teraz raz odpali Tevez, raz Pogba, czekam jeszcze na prawdziwego Vidala. Bramka Francuza nic nadzwyczajnego, wszyscy wiemy że to mistrz.

Już nie wiem co myśleć o Moracie. Cholera jak już ma tę okazję, to albo zepsuje albo zabraknie mu szczęście. Stara się i w ofensywie i w defensywie przez całe 90 minut, ale jeżeli nie zacznie regularnie strzelać, będzie smutno.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 17:46

Tevez nie potrafi podać prostej piłki więc kto by z nim nie grał na ataku będzie miał ciężko o gole i on z pewnością nie pomoże mu w ich zdobywaniu


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 17:47

szczypek pisze:Obyśmy jak najczęściej mieli a boisku takiego zawodnika, który jak nie idzie, bierze to na siebie i daje zwycięstwo. Jeszcze kilka lat temu tego brakowało, teraz raz odpali Tevez, raz Pogba, czekam jeszcze na prawdziwego Vidala. Bramka Francuza nic nadzwyczajnego, wszyscy wiemy że to mistrz.
I dlatego stukałem się w głowę jak jeszcze rok temu większość widziała w Pogbie młokosa, któremu wyszło kilka strzałów i trzeba go po prostu spieniężyć.

Teraz pytanie kiedy odejdzie... ehh, chciałbym go u nas zawsze, ma wszystko co w piłce cieszy, jest genialny.
rad pisze:Oddanie Pogby do innego klubu będzie jednym z najsmutniejszych dni w moim życiu. Od czasu Zizu nikt taki u nas nie grał.
TRUE THAT!


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 18:22

Podoba mi się zaangażowanie drużyny, ale niestety zazwyczaj idzie ono w parze z niedokładnością techniczną. Myślę, że sytuacja ze sprzedażą Zizu może nam po latach zaszkodzić, bo kiedyś można było kupić piłkarzy robiących różnicę za 25 czy 30 mln. Teraz jednak wydaje mi się, że trzech takich nie zastąpi jednego Pogby. Rozstanie jednak jest nieuniknione. Chłopak uczy się hiszpańskiego, a kiedyś w końcu z ułożonego, pokornego młodziaka zmieni się w pewnego siebie gwiazdora i trafi gdzie cała zgraja takich.
No i ten Vidal...


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 18:24

pumex pisze: Bonucci to jakaś parodia futbolu - występ niewiele lepszy od pokazu Rodrigueza z Hellasu
Drewnianego Chłopca też bardzo ładnie raz przelobowała piłeczka, która najpierw odbiła się od murawy, co przeniosło się na szansę bramkową pod koniec meczu. Wynik: piłka-Kielon 1-0
mateelv pisze:I dlatego stukałem się w głowę jak jeszcze rok temu większość widziała w Pogbie młokosa, któremu wyszło kilka strzałów i trzeba
Znając twe zamiłowanie do czepialstwa (szczególnie przejawiające się przy osobie Marchisio) jestem skłonny uwierzyć, że pod frazą: "większość widziała w Pogbie młokosa" odnosisz się do jednego bądź dwóch postów, które na szybko przygotowało jakieś dzieciątko.
bajbek17 pisze:Podoba mi się zaangażowanie drużyny, ale niestety zazwyczaj idzie ono w parze z niedokładnością techniczną. Myślę, że sytuacja ze sprzedażą Zizu może nam po latach zaszkodzić, b
Szkoda Francuza, bo w Realu raczej nie doczeka się należytego szacunku od kibiców. Tam co rok sprowadzają jakieś gwiazdy. W Juve czy MU byłby bożyszczem, a w Hiszpanii może zginąć.
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2015, 18:30 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 18:30

bajbek17 pisze:Chłopak uczy się hiszpańskiego, a kiedyś w końcu z ułożonego, pokornego młodziaka zmieni się w pewnego siebie gwiazdora i trafi gdzie cała zgraja takich.
Que ? :prochno:

Skąd takie info ?


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 18:30

Dobry mecz, zasłużone 3pkt, trochę słaba skuteczność, ale w porównaniu do meczów z Hellasem dzisiaj w bramce rywali stał bramkarz a nie wisiał biały ręcznik. Pogba super mecz efektownie i co ważniejsze efektywnie. Nie rozumiem psioczenia, że gdyby nie Pogba to by nie było wygranej czy byłyby męczarnie, Paul jest graczem Juve i tak ma grać 😁Ale niektórzy zawszę muszą psioczyć, że gdyby nie ten czy tamten to byłoby siak a nie tak.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 18:32

Ein pisze:
bajbek17 pisze:Chłopak uczy się hiszpańskiego, a kiedyś w końcu z ułożonego, pokornego młodziaka zmieni się w pewnego siebie gwiazdora i trafi gdzie cała zgraja takich.
Que ? :prochno:

Skąd takie info ?
O życiu w Turynie. "Jest tu bardzo spokojnie, mogę się skupić i zrelaksować. Z Patrice Evrą, który jest moim wujkiem Patem, lubię usiąść i oglądać seriale jak The Walking Dead. Jest francuska grupa, podobnie jak w Manchesterze United. Jest też Fernando Llorente, z którym bardzo często się widuję. Jest moim nauczycielem hiszpańskiego."


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 18:38

annihilator1988 pisze: Drewnianego Chłopca też bardzo ładnie raz przelobowała piłeczka, która najpierw odbiła się od murawy, co przeniosło się na szansę bramkową pod koniec meczu. Wynik: piłka-Kielon 1-0
W końcówce Kielon tez świetnie przyjął i minął przeciwnika niczym rasowy drybler. Myślę, że 1-1. Była tam magia :wink:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2015, 18:43

pumex pisze: Bardzo dobry komentarz Święcickiego :ok:
Winszuje.

Ogladalem drugi jego występ i naprawde jak na solowego komentatora daje rade.

Aż jedna ciekawostka o tatuażu Teveza i jego polskim artyscie mnie zaskoczyla.

Duzo synonimow, dobra znajomość graczy itp. Naprawde przyjemnie sie ogladalo.

POgba jest bezcenny.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany