Serie A 14/15 (20): JUVENTUS 2-0 Chievo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2015, 00:40

zippo01 pisze:
alina pisze: 2. Coman gra mniej, niż by mógł, bo jest słaby fizycznie. Wg mnie musi po prostu popracować na siłce, bo póki co np. Gio jest zauważalnie silniejszy i to może ważyć. Forum - wiadomo - zawsze bardziej lubiło tych "ruchliwych, z dryblingiem" albo "mogących jednym zagraniem wygrać mecz", ale zapomina się jak istotna jest siła. City i Chelsea biją się o mistrza, bo poza Silvą i Hazardem mają Yayę i Maticia (jakich brakuje w technicznych Liverpoolu i Arsenalu).
Nie przetłumaczysz. Pogba to dobry przykład. Początkowo odstawał siłowo a obecnie wydaje się być najlepszym w drużynie.Mimo, że potrafi czarować, to również nie pęka w pojedynkach siłowych gdzie trzeba się zastawić, przepchnąć, przyblokować itp.
\
No nie przetlumaczy, bo ja nie chce od Comana pierwszych skrzypiec. Ja chce zeby chłop wszedł na 20 minut przy wyniku 3:0 i zrobił trochę magii. Tylko tyle chce. Nie licze, że juz dzisiaj wygra mecz, niech wejdzie odbije sie kilka razy od innych, zobaczy, ze sila jest wazna,że trzeba być skałą itp.


zippo01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2010
Posty: 248
Rejestracja: 01 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2015, 20:16

Robaku pisze: No nie przetlumaczy, bo ja nie chce od Comana pierwszych skrzypiec. Ja chce zeby chłop wszedł na 20 minut przy wyniku 3:0 i zrobił trochę magii. Tylko tyle chce. Nie licze, że juz dzisiaj wygra mecz, niech wejdzie odbije sie kilka razy od innych, zobaczy, ze sila jest wazna,że trzeba być skałą itp.
Moja wypowiedz była skierowana do tych użytkowników, co domagają sie by Coman wraz z Tevezem tworzyli wyjściową 11.
Co do Comana też chciałbym go częściej oglądać i podoba mi się jego gra, ale ufam profesjonalistą którzy wiedzą lepiej ode mnie czy dany zawodnik jest gotowy czy nie.


Zablokowany