Serie A 14/15 (19): JUVENTUS 4-0 Hellas Verona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2015, 19:37

ewerthon pisze:Ci, którzy nie żałują Comana niech mi dadzą jeden powód dla którego Giovinco powinien wychodzić na boisko przy stanie 4:0.
musi być w formie na BVB 8) może być? oczywiście jako rezerwowy

przywyknijcie w końcu do tego, że drużyna liczy 25 zawodników i nikt nie będzie grał tylko dlatego, że ma 18 lat, nad Matiello nie słychać takich płaczów ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2015, 19:37

ewerthon pisze:Po prostu dopasowałem się do ciebie poziomem wypowiedzi.

Ci, którzy nie żałują Comana niech mi dadzą jeden powód dla którego Giovinco powinien wychodzić na boisko przy stanie 4:0.
Teraz nie ma już najmniejszego. Zrozumiem wejście Seby np. przy niekorzystnym wyniku i przejściu w trakcie meczu na 4-3-3, ale nie widzę nawet pół argumentu żeby Seba zabierał teraz choćby minutę gry Comanowi przy spokojnym rezultacie.


Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2015, 22:26

Beeeka, czyli gość wyczuł moment na kontrę o jaką ciężko w weekendy na Orange Sporcie (teraz przerwa jbc). Był zmęczony sprintami, biedaczek, więc szukał wsparcia w aucie ;pp Jak zagrywać źle, to w 90 minucie - wtedy czysta karta bankowa.
No nic, rozsiadam się wygodnie przed kompem i szukam kolejnych szpil. :twisted: Beppe, idę po ciebie.

I nie wiem, ewerthon, ocb z tym Brazylijczykiem. To przez mój avatar? Dobrze, że nie mam Marco Motty.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2015, 00:17

Hypeman pisze:
Jacky pisze:Tak trzeba grac z cieniakami. Nie mam nic wiecej do dodania.
Nie skomentujesz formy Llornete? Był w tym meczu najmniej widoczny ze wszystkich chyba, zero udanych akcji, tylko się przypatrywał poczynaniom kolegów...

Obrazek


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Zablokowany