Serie A 14/15 (17): JUVENTUS 1-1 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2015, 22:55

To co nasi zaczęli robić po straconym golu to jedna wielka kpina. Wstyd mi za to. Znowu mega frajerstwo, no ale widać, że za Conte ten zespól jakieś tam jaja miał, a za maksia je traci.


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2015, 22:56

Może powinniśmy wrócić z powrotem do 3-5-2 i na środku obrony wystawić Ogbonnę?


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2015, 22:56

Jako że jestem nieziemsko wkurzony brakiem zaangażowania w 2 połowie, to napiszę tylko że przypomniał się mecz z Sampą. Zaczyna się to robić normą jedna dobra połowa a druga tragiczna.
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2015, 22:56 przez Winner, łącznie zmieniany 1 raz.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2015, 22:56

Koszmar. Nasza para stoperów w drugiej połowie [*]. Zmiany chyba wyciągnięte krowie spod ogona. Ogbonna! Marrone! :prochno: O ile Morata za LL mnie nie zdziwił, to Pereyra za Vidala? Chłopakowi po tym karnym w superpucharze odpadły jaja. Islowatość do potęgi.

Pierwsza groźna akcja Interu i gol... Wstyd!!!


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2015, 22:56

:rotfl: :rotfl: :rotfl: Drogi odśnieżać a nie w piłkę grać hołoto Allegriego, dno, wodorosty i 100 metrów mułu :angry: .
Jak zwykle frajersko stracona bramka i nic, zero prób odzyskania prowadzenia. Po golu wyrównującym wszyscy (no może poza Buffonem) zawodnicy Juve powinni być na połowie rywala a nie Bonucci i Chilellini się kiwają z napastnikami na swojej połowie :angry: . Nawet po czerwonej kartce, grając w przewadze nawet nie pachniało bramką dla Juve i nie zdziwię się jeśli po następnej kolejce to Roma obejmie fotel lidera :angry: .


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2015, 22:57

Może by tak Comana obok Teveza dać? A obok Bonnego Ogbonnę?


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2015, 22:57

nowy rok, stary Juventus, patrzmy długo na tabelę, bo za tydzień będzie zmiana lidera


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
west88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 czerwca 2014
Posty: 100
Rejestracja: 14 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2015, 22:58

albertcamus pisze:Może by tak Comana obok Teveza dać? A obok Bonnego Ogbonnę?
A zamiast Bonu kogo? :twisted:


zabekmj23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2005
Posty: 127
Rejestracja: 11 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2015, 22:58

Czy tylko mnie razi to ze Pirlo ktory nie potrafi biegac i od 40 minuty ledwo zipie gra przy wyprowadzaniu w 3 z Kielonem i Bonu i przez to narazamy sie na takie akcje jak te z drugiej polowy Interu???Przeciesz to skandal po to Conte grał 3 z tylu zeby Pirlo miał spokoj a teraz nie dosc ze gosc starszy o 3 lata to ten mu forsuje taktyke jaka grał w milanie za czsów Kaki....
Co do meczu ja załuje ze Inter nie wygrał bo moze by sie obudzili panienki ze snu....
Jak przyjdzie Sneider i Pirlo nie siadzie kosztem Markiza tylko siadzie Markiz to dla Maxa bedzie to samobój kolejny...


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2015, 22:58

PrzemasJuve pisze:nowy rok, stary Juventus, patrzmy długo na tabelę, bo za tydzień będzie zmiana lidera
Zapomnij, Roma też potrafi sfrajerzyć... może nie są mistrzami jak My... ale spokojnie :prochno:


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2015, 22:59

Teraz to już we mnie krew zawrzała. Jak można być takimi głąbami to ja nie wiem. Przecież ten Inter w ogóle strzału w pierwszej połowie nie oddał. W drugiej my się cofamy do obrony i oddajemy im prezenty. Tak jest niemal co mecz,z tym,że inne potężne włoskie ekipy nie potrafią tego wykorzystać.

Co do Pogby. Wole mieć dwóch Marchisio, którzy robią swoje, niż tego dzieciaka, co raz zabłyszczy i trzy razy straci. Ten mecz udowodnił, czemu jest na szczycie listy najczęściej tracących piłę.

Wiem,że po ostatnim meczu z Napoli (tak, tym meczu, po którym były gadki,że już nigdy więcej takich błędów nie popełnimy), nie wypada jechać na Buffona, ale wg mnie, normą stają się błędy w jego wykonaniu. Ten wślizg w Icardiego.. nie wiem czemu miał służyć. Taki Neuer jest lata świetlne... ech , nie chce mi się komentować.
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2015, 23:03 przez Hołek, łącznie zmieniany 1 raz.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2015, 22:59

mrozzi pisze:Kolejna strata z ogorami, Buffon sie smieje, zenada
Ano właśnie, Buffon. Przy całym szacunku do Gigiego, chłopina chyba lekko zwariował. Skoro kapitanowi gęba cieszy się po arcyfrajerskim remisie, to o czym my w ogóle rozmawiamy. To kpina z kibiców.

Dla mnie to jest totalnie niepojęte, jak zawodowcy mogą tak omijać wyciąganie wniosków :doh: Jestem tak wściekle zły, że w szatni chyba pozabijałbym te mamroty :x


Obrazek
Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2015, 22:59

Nie widzę tego meczu z Napoli. Coś czuje że Chiellini z Bonu będą biegać na wysokości lamperii z prędkością światła.


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2015, 23:00

FRAJERTUS

Osiągnęliśmy MAXymalny poziom frajerstwa i do puki ten max będzie naszym wyznacznikiem to wszyscy na tym forum powinniśmy mieć zmienione tagi na frajertino
:angry:
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2015, 23:03 przez couec, łącznie zmieniany 4 razy.


Farmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2004
Posty: 17
Rejestracja: 04 października 2004

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2015, 23:00

Banda przepłaconych dziadów i tyle !! Zarówno na boisku jak i na ławce !! Jak można tak grać po przerwie i to z Interem na swoim boisku ? Powiedzcie mi, bo kiedyś to było nie do pomyślenia. Ale jestem wkur.... dobrze, że czegoś nie rozwaliłem a miałem ochotę.

Nie rozumiem takiej postawy, nawet jak się nie ma sił, chociaż powinno się ją mieć bo za to im kur... płacą, to się walczy do upadłego bo to jest po prostu wojna na boisku a nie trening na podwórku !!!

A kibice też niech się wezmą w garść co chodzą na stadion bo w drugiej połowie słyszałem bardziej kibiców Interu co jest żenujące. Zwłaszcza na koniec gwizdami powinni im podziękować, bo tylko Pogba dzisiaj zagrał w całym meczu na dobrym poziomie.

Kończę bo jeszcze coś powiem niepotrzebnego !!


Zablokowany