Superpuchar Włoch 2014: JUVENTUS 2-2 (k.5-6) Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
vero1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 92
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:33

Chiellinii to powinien być ostatni w kolejności do wykonywana karnych - tuż za Buffonem. Pereyra z kolei ma chyba syndrom Isli i bramki w jego wykonaniu w barwach Juve to chyba nigdy nie ujrzymy bo zawsze czegoś zabraknie - tym razem strzelenie z 11 metrów okazało się zbyt trudne. Generalnie porażka na własne życzenie i nie pierwszy już pokaz frajerstwa w wykonaniu naszych piłkarzy.


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:33

pumex pisze:
ahojekk pisze:I My chcemy wygrywac z BVB :rotfl:
...i ludzie się dziwią, ze ja jestem sceptyczny co do tego pojedynku. Możemy mierzyć się z największymi cepami współczesnego futbolu a i tak nasza natura frajerów-kosmitów wyjdzie z butów i da o sobie znać.
Z mentalnością tej drużyny po strzelonym szybko golu, do przerwy z taką BVB będziemy mieli już 3 do tyłu, smutne. W końcu trzeba bronić! Co z tego, że nasza obrona to jedno wielkie sito, i nawet takie słabe Napoli to udowadnia.

Nawet już nie mówiąc o tych karnych, to ta drużyna po prostu nie gra. Chiellini od poczatku sezonu to bagno, Lichsteiner próbuje sie teleportować przez obrońców a jak sie nie uda to na glebe i sie chwyci za twarz, ewentualna wrzutka leci do pola karnego ok 10 sekund. Vidal każdy widzi, Pirlo masa niedokładności, Pogba się bawi jak już jeden zwód mu wyjdzie zamiast przyspieszyc to jeszcze z 3 następne zwody. Llorente to w ogóle nie wiem czy jest na boisku, ale mam wrażenie, że każdy obrońca nawet słabego Serie A zabierze mu piłkę.

Jednym słowem dramat, gdyby nie straszny marazm Serie A to nawet w lidze nie byłoby kolorowo.
Naprawdę nie łudźmy się, że z tą BVB będzie przyjemnie, mimo, że w kryzysie to każdy ofensywny piłkarz BVB wkręca naszych klocowatych obrońców w glebe. Pewnie tą lige wygramy przez brak konkurencji, ale aż żal patrzeć na taką grę, szkoda że nie ma żadnych oznak że może być lepiej.


Dawniej Virus[Mauro].
Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:34

Co do meczu, czemu tej drużynie chce się grać 15-20 min w ciągu 120. Przecież, gdy im się chciało to Napoli nie mogło nawet dobiec do nich (patrz do 1 bramki i od 88 minuty do 2 bramki). Pomimo to wynik 2:2 a o karnych wszyscy wszystko powiedzieli.

ahahahahhaahahha

Dobranoc ;)

PS. Pereyra chyba dostał zakaz strzelenia jakiejkolwiek bramki w Juve :prochno:

PS2. Za dzisiejszy mecz (nie karne) brawa dla Gigiego, Teveza i...Evry - coraz lepiej dogaduje się z Pogbą, kminią fajne akcje. W obronie poprawnie, z przodu coraz fajniej.

PS3. Pozdro dla tych co mówili Gigi za stary - na emeryturę go. Dla mnie jak będzie grał na takim poziomie to może i do 50tki ciągnąć. I ja bym się cieszył, bo dla mnie jest on symbolem Juve ostatnich czasów i ostatnim z wielkich.
Ostatnio zmieniony 22 grudnia 2014, 21:51 przez Tobor, łącznie zmieniany 1 raz.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:35

Po tym meczu piłkarze i trener BVB otworzyli szampana... :prochno: :płaczę:

Niestety, cofanie się i oddawanie inicjatywy przeciwnikowi po zdobyciu bramki to drugi - po tragicznej skuteczności w karnych - grzech naszej drużyny.
Ostatnio zmieniony 22 grudnia 2014, 21:36 przez LordJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:35

Obrazek

Tyle w temacie. Mnie się w ogóle w pale nie mieści jak to możliwe, że zawodowy piłkarz ma aż do tego stopnia kłody zamiast nóg. Dotychczas najgorszym karnym w wykonaniu zawodnika Juve był chyba strzał Montero z 2003 roku (pomijając Del Piero w sparingu), ale dziś Chiellini pozamiatał system tak że można jeść z podłogi.
Ostatnio zmieniony 22 grudnia 2014, 21:36 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
wongier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 156
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:35

i my się dziwimy , ze w europie nic nie znaczymy. Mamy kilku ogarniętych zawodników a reszta to ludzie z przypadku. Piłkarze napoli chociaż w bramkę trafiali a my frajerstwo i tyle


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:35

Kimi pisze:o jest bardzo dobrym obrońcą, tego zabrać mu nie można. A to, że karne strzela jak strzela nijak się ma do gry w obronie.
Mówimy o tym samym gościu, który dzisiaj przyczynił się do straty obu bramek, a słupki uratowały go od podwojenia tej zdobyczy?

Nie wiem kto jest większym frajerem - czy gracze Juventusu, czy Araby które za taką porcję szajsu zapłaciły grube miliony?
Ostatnio zmieniony 22 grudnia 2014, 21:37 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


Franek1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2006
Posty: 96
Rejestracja: 26 października 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:37

Mecz żenada? Żenada to jest tutaj na forum.. Jak można wyzywać piłkarzy swojego ulubionego klubu od <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>???? Ogarnijcie sie troche.. to nie pierwszy i nie ostatni słaby mecz Juve, i nie pierwszy i nie ostatni przegrany puchar... Kiepsko zagrali to fakt, ale żeby od razu takie bluzgi szły??

Połowa forumowiczów smieje sie z forumowiczów innych klubów, a sami jesteście na równi z nimi... Po wygranym meczu jest tylko kilka wypowiedzi, natomiast po przegranym milion stron się nagle robi i 95% z Was po prostu wyzywa piłkarzy.. Proponuję zmienić barwy na Reale czy inne Barcelony..

Żenada co tu się dzieje...

'Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce' - ciekawe czy Wam to coś mówi..


"To moja walka, moje życie. Nigdy na dnie-zawsze na szczycie!!!"
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:37

Kimi pisze:
Gotti pisze:Niejaki szczypek nie dawno pisał, że Chiellini jest wśród 10 najlepszych obrońców świata i jest bardzo dobrym obrońcą. :lol:
I "niejaki" Szczypek ma rację, bo Chiellini jest bardzo dobrym obrońcą, tego zabrać mu nie można.
No, świetnie krył Higuaina przy pierwszej bramce.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:39

zahor pisze: Nie wiem kto jest większym frajerem - czy gracze Juventusu, czy Araby które za taką porcję szajsu zapłaciły grube miliony?
Ale Arabów stać. I w sumie mieli pewnego poziomu widowisko, dla postronnego widza jakieś tam emocje wystąpiły, szczególnie w karniakach.

Natomiast <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> naszych to jest coś czego nie da się już więcej przełykać. Pewnie zaraz przyleci tu jakaś nonkonformistyczna pipessa i będzie tłumaczyc, że nie bez powodu jesteśmy w 1/8 LM, że Serie A tak motzno na 1 miejscu. Ekhm... zwisa mi to. Jesteśmy beznadziejnie słabi i jedziemy na jakimś farcie. Niech Tevez złapie kontuzje a polecimy w dół jak...


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:39

Franek1897 pisze: 'Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce' - ciekawe czy Wam to coś mówi..
Mam to wymalowane na ścianie w garderobie, kiedyś chowałem się tam i płakałem po N-tym, frajersko przegranym meczu Juve.

Cholera, ile lat miał trwać "projekt odbudowy klubu"? Czy my wygramy COKOLWIEK - poza Serie A - w przeciągu najbliższych lat?!


Agrik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2012
Posty: 146
Rejestracja: 07 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:42

Franek1897 pisze:Mecz żenada? Żenada to jest tutaj na forum.. Jak można wyzywać piłkarzy swojego ulubionego klubu od <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>???? Ogarnijcie sie troche.. to nie pierwszy i nie ostatni słaby mecz Juve, i nie pierwszy i nie ostatni przegrany puchar... Kiepsko zagrali to fakt, ale żeby od razu takie bluzgi szły??

Połowa forumowiczów smieje sie z forumowiczów innych klubów, a sami jesteście na równi z nimi... Po wygranym meczu jest tylko kilka wypowiedzi, natomiast po przegranym milion stron się nagle robi i 95% z Was po prostu wyzywa piłkarzy.. Proponuję zmienić barwy na Reale czy inne Barcelony..

Żenada co tu się dzieje...

'Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce' - ciekawe czy Wam to coś mówi..
Podpisuje się w 100% pod tym postem. Jak można kibicować Juve i puszczać takie bluzgi. Proponuję przerzucić się na kibicowanie innym klubom, może tam będziecie mieć więcej powodów do zadowolenia.


JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:42

JUVE PER SEMPRE!
Nie dziś to jutro, tyle w temacie ;)


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:44

Ale koncertowo spartoliliśmy te karne, nie ma co... mecz przesłaby w naszym wykonaniu. Większość naszych była już chyba myślami przy świętach i stwierdziła, że mecz sam się wygra. Gigi klasa, Tevez też dobrze, Pogba nieźle. Pereyra to potrzebuje chyba bramki do rugby żeby trafić w końcu do siatki. Kubeł zimnej wody powinien ostudzić naszych, bo sądzili już chyba, że Borussię klepniemy miękkim prąciem. Marotta działaj w styczniu, bo będzie żenada i smród na całą Europę jak spadkowicz z Bundesligi nas wypunktuje.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:44

Wiele stolców w naszym wykonaniu widziałem, ale trzema przyznać, że takiego gówna to jak żyję, nie widziałem.

Prowadzimy w regulaminowym czasie gry i gramy tak by stracić bramkę, wygrywamy w w dogrywce i powtórka z rozrywki, to wszystko mało bo w karnych również robimy wszystko by nie wygrać.

Karne to piękne podsumowanie całego spotkania. Nie rozumiem tylko skąd takie emocje wśród naszych rezerwowych - niewiele znaczące trofeum, żenujący mecz i jeszcze gorsza postawa całego zespołu. Juventus Allegriego, tak to widzę.
Nie chciałbym widzieć konkursu jedenastek w naszym wykonaniu w finale CL, nasze panienki popłakałyby się przed rozpoczęciem.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Zablokowany