Superpuchar Włoch 2014: JUVENTUS 2-2 (k.5-6) Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:26

ktoś, kto tam winił Teveza - jasne, że zmarnował karnego, ale gdyby nie on, to do tych karnych w ogóle by nie doszło.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:27

To przejdzie do historii piłki chyba, nie wiem czy był kiedyś taki konkurs 11, żęby tak frajerzyć. Wiele było powiedziane o naszym frajerstwie, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w ostatnich sezonach, ale ten konkurs 11 to jest jakieś apogeum, przecież to jest niewyobrażalne, już naprawę chyba osiągnęliśmy szczyt w byciu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, no gorszymi się nie da, aż trudno to sobie wyobrazić.

P.S
Buffon powinien wyjść z szatni i przebierać się osobno. Niestety, nie wszyscy są godni, aby dzielić z nim szatnię.

P.S 2
Karny Chielliniego.... jak dziewczyna.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:27

LordJuve pisze: To jest wina trenera - on ma za zadanie ustawić mentalnie zespół.
W takim razie Conte też nie dał rady tego frajera z nich wyciągnąć.


bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:27

Odpuście poślady z tymi karnymi. Cały mecz był mega słaby w naszym wykonaniu. Oglądałem Milan - Napoli, Milan nie pozwolił nawet pierdnąć przeciwnikowi. Nas momentami Napoli klepało jak dzieci.

Bardzo dobrze, że przegraliśmy bo po awansie i losowaniu LM, ktoś tutaj za bardzo się podjarał.

Moje jedyne życzenie na święta, to żeby dołączył do nas ruchliwy napastnik, a nie kolejna 9 aka tur.

Jedynie Tevez i Buffon dzisiaj mogą chodzić z podniesionym czołem. Reszta była albo średnia, albo bardzo słaba.


Tom A Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 160
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:28

HAHAHAHA niezłe drewna grają w Juve nie ma co.....i za co niektórzy zarabiają tak dużą kasę , ja się pytam się ...
Chiellini do lasu - będzie mu raźniej wśród swoich :D

nie dziwne że BVB uchodzi za faworyta w meczu z Juve mimo walki o utrzymanie w lidze....z takimi frajerami jak Juve wystarczy się zmobilizować i tyle.....bravo Napoli

podsumowując można jedynie :angry: :angry: :angry:

P.S. Pogba, Buffon i Tevez cool, reszta albo przeciętnie albo słabo....czyli mamy 1/4 zespołu, fajnie.
Ostatnio zmieniony 22 grudnia 2014, 21:28 przez Tom A Juve, łącznie zmieniany 1 raz.


jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, proszę nie ubieraj tego faktu w słowa...
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:28

Pereyra :lol: podobno facet nie ma szczęścia, tak ostatnio tu wyczytałem od jakiegoś mądrali.
Chiellini :lol: podobno facet najczęściej skutecznie podaje, tak ostatnio tu wyczytałem od jakiegoś mądrali.
nie mam słów na tych pozorantów. Powinni trzaskać do sylwestra dodatkowe treningi, przez nich nie wywieźliśmy trofeum z szejkolandii.

śmieciarze wygrali, wyrzućcie jutro gabarytowe odpady, powinni wam za darmo odwieźć :prochno:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:28

Przegrać z napoli to wstyd i tyle.

Ciekawe czy niebiescy medale odbiorą, przecież sędzia kręcił i ten karny w 116 minucie...


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:28

Gigi dzisiaj wyglądał jak 2003 roku w finale w Anglii w CL, pięknie po prostu pięknie i tylko to warte jest skomentowania


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:28

mateelv pisze:
wojczech7 pisze:
mateelv pisze:Powinniśmy w końcu sprzedać Chielliniego, Pereyre i Padoina. Albo oddać. Gdzieś. Za darmo. Komukolwiek.
Zapomniałeś o Tevezie - on też spudłował z karnego :smile:
To ostatnia osoba, którą bym tutaj winił.
Chyba nie wyczułeś ironii...


Ludzie, ochłońcie trochę, bo takie durnoty wipisujecie, że nawet podchodzący do decydującego karnego Chiellini brzmi rozsądnie... :prochno:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
kacopys

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2013
Posty: 125
Rejestracja: 11 września 2013

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:29

Jak zobaczyłem Pereyre na zbliżeniu w trakcie karnych i jego minę "srającego kota" wiedziałem że nie trafi nawet w bramkę.
Niech ziomuś pakuję graty i spada do Udine. Ten karny to wisienka na gównianym torcie jego kariery w naszych barwach.

Szkoda mi tylko Gigiego, reszta prosiła się o przegraną. Tyle strat w jednym meczu to ja :whistle: mać dawno nie widziałem :prochno:


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:29

Niejaki szczypek nie dawno pisał, że Chiellini jest wśród 10 najlepszych obrońców świata i jest bardzo dobrym obrońcą. :lol:

Co do meczu nie chce nawet nic pisać, bo nie ma co. W pucharach Juventus grać nie umie, ale tak jest od zawsze. Tylko Serie A ten klub potrafi wygrać.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:29

Shadow Marshall pisze:
LordJuve pisze: To jest wina trenera - on ma za zadanie ustawić mentalnie zespół.
W takim razie Conte też nie dał rady tego frajera z nich wyciągnąć.
Nigdy nie twierdziłem, że Conte jest bardzo dobrym trenerem.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1034
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:29

Apeluję do buraków z Neapolu:

Dajcie Gigiemu chociaż potrzymać ten puchar.

A teraz poproszę o kartkę od Moderatora, za obrazę przeciwnika.

Z góry dziękuję.



Ps. Poziom spotkania, godny polskiej Ekstraklasy.


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:31

Dzisiaj nawet nie mam ochoty ogarniać tego shitstormu który tu się odbędzie, bo nie wstanę o 5 do pracy, komentować tego też nie zamierzam bo przez to nosi mnie takie zło od środka, że dawno tego nie było, myślę że ten mecz mógłby być w epoce ferrarodelnerozakeroniej przyjęty z szokiem, bo tamte mecze to były finały ligi mistrzów w porównaniu z tym, co tu się działo, mam tylko nadzieje, że piłkarze zdają sobie sprawę z tego co właśnie pokazali.


Obrazek
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2014, 21:33

Gotti pisze:Niejaki szczypek nie dawno pisał, że Chiellini jest wśród 10 najlepszych obrońców świata i jest bardzo dobrym obrońcą. :lol:
I "niejaki" Szczypek ma rację, bo Chiellini jest bardzo dobrym obrońcą, tego zabrać mu nie można. A to, że karne strzela jak strzela nijak się ma do gry w obronie.

Winić można jedynie Pereyrę, który nawet w bramkę nie trafił, bo bramkarz celnego karnego obronić może, ale piłka posłana w kosmos to tylko i wyłącznie wina strzelającego.
Ostatnio zmieniony 22 grudnia 2014, 21:34 przez Vanquish, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany