LM 14/15 (gr. A) [6]: JUVENTUS 0-0 Atletico

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2014, 07:59

a gra? odejmij mu te 2 gole które strzelił i sam powiedz czy w tym sezonie zagrał jakiekolwiek dobre spotkanie... ;) że podawał jak 2 lata temu, dzielił i rządził, uwalniał się z piłką spod opieki dwóch rywali...? niestety ale Pirlo to już tylko nazwisko na koszulce i lepiej na pewno nie będzie, nie te lata, nie ta szybkość, zwrotność a nawet często już nie ten przegląd pola... ;]

a Vidal podaje na kontrę i łapie tak głupią żółtą, że dawno nie widziałem głupszej (Mandzukic szedł sam na 4 i nikt nie planował mu pomóc) ale i tak daje drużynie więcej ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2014, 08:21

Eric6666 pisze:Ps. irytowała kogoś jeszcze ilość wrzutek w pole karne? Nie mamy nikogo od strzału z dystansu? Nikogo do wrzutki w pole karne alla Pirlo do Marchisio?
Mnie to niesamowicie irytowało, ale wynikało głównie z tego, że z wiadomych względów atakowaliśmy małą liczbą piłkarzy, więc ciężko było o jakies lepsze rozegranie piłki w okolicahc pola karnego, stąd gra wrzutami w pole karne. ALe można było zauważyć pozytyw, który mnie bardzo ucieszył, a mianowicie bez problemu wychodziliśmy spod presingu Atletico, gdy parę razy podchodzili wysoko do naszych obrońców. Spokojnie dawaliśmy radę, bez paniki i głupiego oddawania piłki, jak miało t oczesto miejsce nawet ze słabszymi rywalami w serie a.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2014, 09:30

Maly pisze:a gra? odejmij mu te 2 gole które strzelił i sam powiedz czy w tym sezonie zagrał jakiekolwiek dobre spotkanie... ;)
Mowa o meczu z Atletico. Pirlo jakoś zbytnio nie odstawał od reszty. Akurat za ten występ bym go nie zbeształ, bo Vidal prosił się o wylot z boiska, a Pereyra latał wszędzie jak poparzony, ale nigdzie niczego nie wskórał 8) Pirlo trochę się ogarnął, w stosunku do padaki, jaką serwował na samym początku sezonu. Albo to ja tak mocno obniżyłem wymagania wobec niego, bo tak podawać jak on w pierwszym sezonie w Juve i na Euro... to tylko on potrafi :prochno:
A ocena zawodnika nie może polegać na odjęciu mu goli, które strzelił. Zwłaszcza jeśli jeden z nich wygrał nam mecz 10 sekund przed jego końcem.

Evra zgarnął niezłe noty, ale prawda taka, że często w defensywie wyręczał go Pogba, raz czy dwa Tevez, a raz nawet Lichtsteiner przebiegł z drugiej strony boiska, bo Czerwony Diabeł wraca na swoją połowę w tempie bramkarskim.


Zablokowany