LM 14/15 (gr. A) [5]: Malmo 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2014, 22:46

Ja bym gwizdnął spalonego przy Llorente.

Vidal dzisiaj trochę lepiej niż ostatnio.

Remis u siebie na boisku z drużyną, której zalezy na remisie to nie jest arcytrudne zadanie. Jak nie zremisujemy to frajerstwo i nie zasługujemy na wyjście.

EDIT: Zmieniam zdanie, zastopowałem powtórkę ;) W górnym prawym rogu ekranu gość zaspał.
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2014, 22:48 przez Szilgu, łącznie zmieniany 1 raz.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 26 listopada 2014, 22:46

pan Zambrotta pisze:meczu nie skomentuję, bo nie ma co komentować. Mam pytanie - czy jeżeli wygramy z Atletico dwoma bramkami lub więcej, wychodzimy z pierwszego miejsca w grupie ?
Tak, bo przy tej sami liczbie punktów, liczą się bezpośrednie mecze.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2014, 22:46

Makiavel pisze:
KondzioJuveFans pisze:Chiellini z meczu na meczu coraz bardziej mnie irytuje... dzisiaj te jego podania do przeciwnika to jakiś kabaret. A co do sytuacji na boisku to nasi włączyli w drugiej połowie drugi bieg i od razu to lepiej wyglądało. Nie wiem co oni się tak spinali przy tej drugiej bramce, koleś symulował gdy zobaczył, że Pogba z Tevezem jadą dwóch na jednego, śmieszne to. Teraz nie przegrać z Atletico i awans!

FORZA JUVE!!!
Kielon do przodu grał słabo ale w obronie czyścił elegancko
Też prawda, powinni go ograniczyć tylko do zadań ofensywnych i tyle, ale powiem też, że gdy bronimy się podczas stałego fragmentu gry to zawsze mam przeczucie, że Chiellini zrobi karnego bo cały czas trzyma przeciwnika.


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 26 listopada 2014, 22:46

pan Zambrotta pisze:meczu nie skomentuję, bo nie ma co komentować. Mam pytanie - czy jeżeli wygramy z Atletico dwoma bramkami lub więcej, wychodzimy z pierwszego miejsca w grupie ?
Tak, to się zgadza. ;)


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 listopada 2014, 22:46

Bramka Llorente była dość niecodzienna. Niby zwykłe 1vs1, ale nie potrafię sobie przypomnieć, kiedy któryś z naszych napastników znalazł sie w sytuacji twarzą w twarz z bramkarzem.
Niesamowite ile potrafi zmienić jeden niewykorzystany karny przez Vidala. Gdyby nie pudło, to już bylibyśmy w 1/8, a teraz musimy walczyć o tylko, bądź aż remis.


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2014, 22:47

Snując rozważania zapomnieliście o jednej rzeczy. Grecy mogą przegrać, a wtedy ganz egal.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2014, 22:47

pan Zambrotta pisze:Mam pytanie - czy jeżeli wygramy z Atletico dwoma bramkami lub więcej, wychodzimy z pierwszego miejsca w grupie ?
Tak.

W drugiej połowie na tę naszą grę momentami nawet się dało patrzeć, ale skuteczność tragiczna, powinno być spokojnie ze 4 albo 5. Chiellini dzisiaj w obronie kot gigant, miło że za Tevezem kolejne przełamanie, chociaż po jego strzale piłka leciała tak, że myślałem, iż nie wpadnie :prochno:


Obrazek
SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 26 listopada 2014, 22:48

Na prawdę dajcie spokój z tą murawą, w Szwecji pewnie już śnieg padał i nic dziwnego, że boisko źle wygląda. Warunki były identyczne dla obu zespołów.
Mecz słaby w naszym wykonaniu, kombinacyjne akcje wydawały się być przekombinowane. Denerwowała mnie też niedokładność (zwłaszcza Llorente) w polu karnym Malmo - na małej odległości piłka powinna być zagrana idealnie w punkt. Nieudane próby Marchisio i Moraty to idealny obraz naszych męczarni w LM. Malmo w końcówce słusznie się wnerwiało bo przy golu na 2:0 był ewidentny faul a wcześniej karny dla nich.
Na koniec dodam, że choć oczekujemy więcej to najważniejsze, że nadal jesteśmy w grze =)


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 26 listopada 2014, 22:48

annihilator1988 pisze:Snując rozważania zapomnieliście o jednej rzeczy. Grecy mogą przegrać, a wtedy ganz egal.
W sumie remis też wystarczy, na co po cichu liczę!


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2014, 22:48

pablo1503 pisze:Bramka Llorente była dość niecodzienna. Niby zwykłe 1vs1, ale nie potrafię sobie przypomnieć, kiedy któryś z naszych napastników znalazł sie w sytuacji twarzą w twarz z bramkarzem.
Niesamowite ile potrafi zmienić jeden niewykorzystany karny przez Vidala. Gdyby nie pudło, to już bylibyśmy w 1/8, a teraz musimy walczyć o tylko, bądź aż remis.
Nie ma co zrzucać na karnego Vidala, równie dobrze można powiedzieć, że gdyby nie porażka w Pireusie to też teraz byłby awans :)


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 listopada 2014, 22:48

Mówicie, że jakby Vidal strzelił karnego to by był awans...ok! ale przecież mamy bilans bramkowy lepszy od greków o 8 oczek. Raczej tego nie przeskoczą :) Czy coś mi się pokręciło? :)
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2014, 22:50 przez Axel, łącznie zmieniany 1 raz.


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 listopada 2014, 22:49

Lypsky pisze:To co prezentowali dziś Vidal, Pirlo i Lichtseiner, lepiej pozostawić bez komentarza.
Z tej trójki chyba najbardziej "brylował" Andrzej. Niby chłop słynący z przeinteligentnych zagrań, a na kartoflisku podaje piłkę wszerz boiska i to jeszcze po ziemi.


Cóż, rzadko szukam wymówek dla drużyny Juve, ale dziś pełna zgoda ze szczypkiem - trudno dziś obiektywnie ocenić zespół, skoro grali w warunkach zaprzeczającym idei nowoczesnego futbolu. Przez całą drugą odsłonę meczu marzyłem, żeby Malmo straciło bramkę-babola spowodowaną stanem nawierzchni. Nich gniją.


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2014, 22:49

Axel pisze:Mówicie, że jakby Vidal strzelił karnego to by był awans...ok! ale przecież mamy bilans bramkowy lepszy od greków o 8 oczek. Raczej tego nie przeskoczą :)
Przy takiej samej liczbie punktów liczy się bilans bezpośrednich meczów, tam każda drużyna wygrała jedno spotkanie, więc rozstrzygają bramki, w których jest 3:3, z czego Grecy na wyjeździe strzelili dwie, a my ani jednej.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 26 listopada 2014, 22:49

O ile w pierwszej polowie Vidal mi sie nie podobal, tak w drugiej juz gral dobrze. Chociaz dalej widze raczej na AMF Pereyre. Generalnie te dwie polowki byly od siebie zdecydowanie rozne. W pierwszej jesli kogos mialbym wyroznic to chyba tylko Chielliniego, a w drugiej nie wiem czy on nie byl naszym najgorszym zawodnikiem na boisku.

Llorente strzelil bramke, ale oprocz tego zmarnowal dwie inne bardzo dobre sytuacje i nie gral zupelnie nic. Ciezko sie gra druzynie z takim graczem w ataku. Dalej optuje za tym, zeby to Morata jednak wychodzil czesciej w podstawowej 11. Moze juz w najblizszej kolejce ligowej przeciwko Torino? Tevez tez slabszy mecz. Marnowal od cholery pilek, gral zbyt egoistycznie, za dlugo holowal futbolowke. Dobrze, ze strzelil gola, ale wole ogladac Teveza, ktory nie ma takiego cisnienia na bramke jak dzisiaj.

Niezly mecz Padoina (a zwlaszcza 2 polowa) z jedna bardzo ladna wrzutka "no nos" Llorente, ktory zmarnowal sytuacje. Warto tez zauwazyc bardzo pewna gre Buffona.

Tak czy inaczej, przydalby sie nam lewy obronca z prawdziwego zdarzenia i jakis lewonozny skrzydlowy. Moze w styczniu?:prochno:

PS. Dzisiaj piłem tylko sok jabłkowy :prochno:.
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2014, 22:51 przez jakku1, łącznie zmieniany 1 raz.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2014, 22:50

Axel pisze:Mówicie, że jakby Vidal strzelił karnego to by był awans...ok! ale przecież mamy bilans bramkowy lepszy od greków o 8 oczek. Raczej tego nie przeskoczą :)
Tyle że nie liczy się bilans bramek a wynik dwumeczu między dwoma zespołami z tą samą ilością pkt. A jak wiadomo w dwumeczu było 3-3 przy 2 bramkach greków w Turynie.
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2014, 22:52 przez booyak, łącznie zmieniany 1 raz.


★ ★ ★
Zablokowany