LM 14/15 (gr. A) [5]: Malmo 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 listopada 2014, 17:22

alessandro1977 pisze:Jesteście nieźle podjarani tym wyjazdem chłopaki ale zakładam, że byliście już w na JS z Ultrasami Juve ? Jeśli nie to polecam bo tam to dopiero przeżycie... :wink:
bycie na meczu nawet na rodzinnym to niezłe przezycie.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2014, 19:24

Robaku pisze: kiedy kupiłes bilety? Ja polowałem na tickety i prowadziłem korespondencje z Malmo, ale oni do ostatniej chwili nie wiedzieli czy beda bilety przed samym meczem i nie chcialem leciec w ciemno, wiec z podrozy zrezygnowalem, a okazało sie, ze jednak mieli dostepnych 600 biletów ( czy 400) przed samym meczem no i troche lipa, bo poinformowali o tym na 24 h przed rozpoczeciem meczu.
Ja jestem w DPL także standardowo ja i 30 innych uczestników wyjazdu z polski mieliśmy bilety od nich. Oczywiście nie muszę dodawać, że na sektor gości, innych trybun nie bierzemy pod uwagę. Z biletami od Drughi nie mieliśmy standardowo większych problemów.
alessandro1977 pisze:Jesteście nieźle podjarani tym wyjazdem chłopaki ale zakładam, że byliście już w na JS z Ultrasami Juve ? Jeśli nie to polecam bo tam to dopiero przeżycie... :wink:
Nie wiem po czym wyczuwasz podjaranie. Obejrzeć na żywo to zawsze duże emocje, nie porównywalne do ekranu. Na JS też byłem , dobrze zakładasz.

Widzieć te zielone stroje live :P


Obrazek
Zablokowany